PDA

View Full Version : Franco Dario CANGELE

arneas
23.Ekim.2009, 04:37
http://www.ressim.net/out.php/i211254_kayserispor-franco-cangele.jpg

ca ve pa sını merak ettim nasıl ayarladınız

anilton
26.Ekim.2009, 21:25
Cangele'nin saldırganlık ve cesaret özellikleri en az 3-4 değer artmalı bence.Hatta saldırganlık inanılmaz düşük 14-15 olmalıdır bana göre...

demand
27.Ekim.2009, 05:26
çirkeflik yani saldırganlık direk 20 olmalı ben bu kadar çirkef bi futbolcu seyretmedim hayatım boyunca

EL-Hadji
27.Ekim.2009, 09:30
Cangele'nin saldırganlık ve cesaret özellikleri en az 3-4 değer artmalı bence.Hatta saldırganlık inanılmaz düşük 14-15 olmalıdır bana göre...

Anıl, bu saldırganlık topa saldırganlık biliyorsun değil mi? Top kapmak için ne kadar rakibe basacağı. Senin dediğin saldırganlığı rakibi kızdırır, hakemlere itiraz eder ppmlerini ekleyerek ve dirtiness' ı artırarak sağlayabiliriz.

lepreachun
27.Ekim.2009, 13:21
cangele nin bakılacak 3 özelliği var :) flair-technique-dribbling .. arkadaş ta iyi yorumlamış eline sağlık

brotha
27.Ekim.2009, 21:02
dirtinessi 20 olsa yeridir, bence cangele luganodan cok daha cirkef bir oyuncu.Turkiye liginde ben boyleisni gormedim.

anilton
27.Ekim.2009, 23:42
Anıl, bu saldırganlık topa saldırganlık biliyorsun değil mi? Top kapmak için ne kadar rakibe basacağı. Senin dediğin saldırganlığı rakibi kızdırır, hakemlere itiraz eder ppmlerini ekleyerek ve dirtiness' ı artırarak sağlayabiliriz.

Biliyorum abi,zaten Cangele bu kart görme olayını daha çok topa basarken,pres yaparken görüyor,sert giriyor ve faul yapıyor çoğu zaman...

Sercan'ın,Elano'nun 12 ise,Semih'in 13 ise Cangele'nin rahat 13 olur...

perpetua
02.Kasım.2009, 00:42
Penaltiyi sag ayagi ile kullandi. Bu adam sag ayakli mi, sol ayakli mi bir tartisma konusu olabilir. Sol ayagi ile korner kullandigini da animsiyorum. 20/20 olabilir mi acaba?

KaPaLı
02.Kasım.2009, 10:16
Yanlışın var Ömer abi. Sol ayağıyla vurdu topa.

EL-Hadji
02.Kasım.2009, 12:09
Penaltiyi sag ayagi ile kullandi. Bu adam sag ayakli mi, sol ayakli mi bir tartisma konusu olabilir. Sol ayagi ile korner kullandigini da animsiyorum. 20/20 olabilir mi acaba?

Ben hatırlamıyorm hangi ayağıyla kullandığını ama bu adama 2 ayak 20 verirsek neresinden keseceğiz ca için ? Güngören' de Turan var iki ayağıyla da kullanıyor ama diğer özelliklerini kuş gibi vermemk adına birine 15 verdim ben.

eXcitinG
02.Kasım.2009, 12:19
PenaLtı yı SoL ayağı iLe kuLLandı.

Sağ ayak için o kadar iyi bir sağ ayağı ver deniLemez. Bir çok pozisyonda sağdan girdiği pozisyonLarda sağ ayağı zayıf oLduğu için sürekLi soL ayağına aLma çabaLarına girdi topu. Beşiktaş maçında da sürekLi sağ tarafa doğru kaçtı ama her seferinde topu soL ayağına aLarak pas attı ya da şut çekme çabaLarına girdi. Sağ ayağı iyi oLan, o ayağına da güvenen bir oyuncu iLLa soL ayağına aLma çabaLarına girmez bence. SürekLi sağ tarafa kaçması da bence tamamen taktikseL. SoL ayak içini sağ taraftan kuLLanarak pozisyon yaratma stratejisi bence. 20 değerini bırakın 12 oLacak bir değeri biLe hakedeceği tartışıLır CangeLe nin sağ ayak değeri için.

perpetua
02.Kasım.2009, 12:34
Batırdım.. :D

Nedense sağ ayak olarak aklımda kalmış. Yazmadan önce tekrarını izlemeliymişim.

Cengo
03.Kasım.2009, 01:09
Cangele'nin sağ ayağı 10/11 civarı olabilir bence hatta belki daha az, İbrahim Akın'a benzetiyorum kendisini.Oyundan çok fazla kopuyor, concentration zayıflığı ki yansıtılmış.Kayseri'yi yakından çok fazla inceleme fırsatım olmadı tabi ki ama Cangele'nin pek savunma yapmayı, alan tutmayı bildiğini düşünmüyorum.Positioning düşürülmesi düşünülebilir.Bence başarılı bir profil.

EL-Hadji
03.Kasım.2009, 10:07
Cangele'nin sağ ayağı 10/11 civarı olabilir bence hatta belki daha az, İbrahim Akın'a benzetiyorum kendisini.Oyundan çok fazla kopuyor, concentration zayıflığı ki yansıtılmış.Kayseri'yi yakından çok fazla inceleme fırsatım olmadı tabi ki ama Cangele'nin pek savunma yapmayı, alan tutmayı bildiğini düşünmüyorum.Positioning düşürülmesi düşünülebilir.Bence başarılı bir profil.

Bence de p.alma düşürülmeli.

eXcitinG
09.Kasım.2009, 21:27
Son maçta 4 asist yaparak haftaya damgasını vurdu.

DevamLıLığı yok, bunu sağLasa çok iyi yerLere geLecek bir oyuncu. Performansının artmasında MakukuLa gibi nerede duracağını biLmesi, ona boL boL boş aLan yaratması da göz önünde tutuLmaLı.