PDA

View Full Version : FM 2010 için Takım Önerileriniz

wolfson
01.Kasım.2009, 20:43
Arkadaşlar artık burada önermek istediğiniz takımları belirtebilirsiniz...

Konunun sabitlenmesini istiyorum :p

RoNNiE91
01.Kasım.2009, 22:06
Göztepe...

TFF 2. Lig'e çıktıkları için direk oyunda başlayabiliyorsunuz.Alt liglerden efsaneler alıp yükseltmek isteyenler için çok iyi bir seçenek.

ozaniel
01.Kasım.2009, 22:43
Man City'yi öneriyorum, 90 M€'yi harcamak çok zevkli. :D Eksik yerlere bir iki transfer ve bir yıldız transferi ile işi götürebilirsiniz.

E.Cartman
01.Kasım.2009, 23:02
Bende Galatasaray'ı öneririm şampiyonluk sözü verirseniz 3,5M€ transfer bütçesi veriyor Lincoln'den de en az 5M€ gelir elde edebilirsiniz ki 9,5M€ya satan var zaten takım yeterince iyi bir kaç küçük takviyeyle UEFA Avrupa Liginde gayet rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz :zuhaha:zuhaha

Paolo Di Canio
01.Kasım.2009, 23:23
zoru sevenler için tff 3. ligden takım alıp yükselmek baya zevkli
ıspartasporu önerebilirim stadı diğerlerine göre büyük,taraftar sayısı fena değil vs

feneraydin
01.Kasım.2009, 23:59
İstanbul'un Takımı İstanbulspor'u öneririm.Bir zamanların efsane takımı İstanbulspor'u eski günlerine döndürmek çok zevkli olur bence..

DenizlispoR
02.Kasım.2009, 00:06
Denizlispor,eski UEFA günlerine döndürmek amacıyla zevkli olur.Alternatif Türkiye Ligleri yamasıylada 9.ligden bir takımla oynayabilirsiniz heyecan amaçlı.

KaRaBükLü KraL
02.Kasım.2009, 00:27
Karabükspor her türlü önerimdir.Çok iyi kadro var takip edersen Bank Asya'yı 2 senede Süper Lig şampiyonluğu sonra Avrupa önerimdir;)

BaGa TaRKaN
02.Kasım.2009, 00:30
MKE Kırıkkalespor'u Öneririm:D Çok İyi Bir Kenttir. Şehre Gelirseniz Birde Size Üstüne Kırıkkale 7.65 Çapında Silah Alırsınız MKE Yapımı:D

metinoktay
02.Kasım.2009, 15:08
Denizlispor
Kadro olarak sağ ve sol kanada 2 iyi 2 de genç yedek alırsan ve de defansa 1 tane iyi yedek alırsan rahatlıkla ilk yıl ligde kalabilir, sonraki sezon da eline geçen parayla kaliteni artırabilirsin.

Sol kanada boşta olan Nicola Mitea hemen geliyor, sağ kanatta Bangoura iyi değil, yetmiyor yani. Kaleci Özden ve yedeği Cenk çok iyi. Forvetler Angelov ve Roberts da yeterli, orta saha da fena değil. ideal bir TSL takımı konumunda.

Rais
02.Kasım.2009, 15:13
SERİE A
Napoli
Parma

LA LİGA
Espanyol
A.Madrid

EPL
Birmingham
Wolverhamton
Everton
Tothenham

TSL
Antalyaspor

Fransa
AS Monaco FC

Hepsininde kadrosu yeterli düzeyde.Biraz düzenleme yapınca başarıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Para sıkıntısı olan takımlardır.

cryshal
02.Kasım.2009, 15:36
Ne zor işmiş arkadaş takım seçmek :) Karar veremedim bir türlü.

Beşiktaş'tan ikinci sezonun 12. haftasında kovuldum Avrupa Liginden 1. turda elenip, ligde 10. sırada kalınca.

Şimdi avrupa kupalarında yukarıya oynayabilcek, bütçesi fazla değil ama tatmin edici, kendi liginde de şampiyonluğa oynayabilcek bi takım arıyorum.

- Shakhtar düşündüm ama Ukrayna ligi pek heyecanlı değil sanırım.
- Bayern düşündüm.
- Fransa'yı pek sevmem ama hangi takım zevklidir ?
- İngiltere'de oynamak istemiyorum. Büyük takım almayı sevmediğimden, diğerleriyle de başarı zor sanırım.
- Rusya ligi nasıl ? Hangi takımlar zevklidir ?

Başka var mı önerileriniz ?

Ahmet Göktaş
02.Kasım.2009, 16:22
Birminghamı al , başarı zor değil ingilterede , bütçesi çok iyi yapıldı sanırım birminghamın 50-60 mfelan.

exe_genesis
02.Kasım.2009, 16:25
Ne zor işmiş arkadaş takım seçmek :) Karar veremedim bir türlü.

Beşiktaş'tan ikinci sezonun 12. haftasında kovuldum Avrupa Liginden 1. turda elenip, ligde 10. sırada kalınca.

Şimdi avrupa kupalarında yukarıya oynayabilcek, bütçesi fazla değil ama tatmin edici, kendi liginde de şampiyonluğa oynayabilcek bi takım arıyorum.

- Shakhtar düşündüm ama Ukrayna ligi pek heyecanlı değil sanırım.
- Bayern düşündüm.
- Fransa'yı pek sevmem ama hangi takım zevklidir ?
- İngiltere'de oynamak istemiyorum. Büyük takım almayı sevmediğimden, diğerleriyle de başarı zor sanırım.
- Rusya ligi nasıl ? Hangi takımlar zevklidir ?

Başka var mı önerileriniz ?

A. Madrid veya Villareal le oynayabilirsin. En fazla zevk aldigim lig Ispanya ligi.

Ingiltere ligini sevmiyorum tavsiye etmem. 1 sezonda 200 tane maca cikiyorsun bitmek bilmiyor :)

DenizlispoR
02.Kasım.2009, 17:17
Denizlispor
Kadro olarak sağ ve sol kanada 2 iyi 2 de genç yedek alırsan ve de defansa 1 tane iyi yedek alırsan rahatlıkla ilk yıl ligde kalabilir, sonraki sezon da eline geçen parayla kaliteni artırabilirsin.

Sol kanada boşta olan Nicola Mitea hemen geliyor, sağ kanatta Bangoura iyi değil, yetmiyor yani. Kaleci Özden ve yedeği Cenk çok iyi. Forvetler Angelov ve Roberts da yeterli, orta saha da fena değil. ideal bir TSL takımı konumunda.
Her zaman Horoz :0:.Elinize para geçerse Onur Tuncer'i alın Sivasspor'dan ben stopere Aytaç'ı aldım bedavaya fena oynamadı.

mittwoch
02.Kasım.2009, 17:27
fm09 da middlesbrough la iki sene üst üste 4. olmuştum o tuncaylı,downingli kadrosuyla şimdi stoke city almayı düşünüyorum premier lig her zaman zevklidir
en azından herkes herkesi yenebiliyor..

muzoadux
03.Kasım.2009, 00:28
Udineseyi denemek lazım ...

remzi1242
03.Kasım.2009, 02:30
Wolverhampton

nottingam forest nots county

bunlar birer efsane bunları alıp yükseltmek zevkli oluyor finansında iyi oldumu kulüp stadı antreman sahası geliştiriyor

metinoktay
03.Kasım.2009, 16:14
Her zaman Horoz :0:.Elinize para geçerse Onur Tuncer'i alın Sivasspor'dan ben stopere Aytaç'ı aldım bedavaya fena oynamadı.

resmi gördüm de rahmetli Doğan Seyfi'yi özledim. geleceğin yıldızı deniliyiyordu... fenere 2 gol atmıştı sanırım son maçında da almıştık... bi kaç genç var boşta fena sayılmaz Denizlispor için, şu an iş yerindeyim adı aklıma gelmedi.

Sysmix
03.Kasım.2009, 17:45
al newcastle'ı bak yoluna. kadro yeterli. kalecide sorun çekmesin Krul diye bi elaman var o bile götürür. bütçe ne bilmıyorum ama kadro idare eder.

S4mp1y0N
03.Kasım.2009, 17:54
toulouse..

çok genç ve iyi oyuncuları var.

wolfson
05.Kasım.2009, 18:15
Udinese denenebilir ;)

DenizlispoR
05.Kasım.2009, 20:54
Notts County'i kesinlikle deneyin,iyi kadrosu ve parası var.

Addolorato
05.Kasım.2009, 21:03
Wigan Athletic iyidir (:

Ahmet Göktaş
05.Kasım.2009, 21:08
Beşiktaş.

Çok iyi genç yetenekler var.

Batuhan ilk sezonda gol makinesi oluyor zatn.

Necip-Onur-Rıdvan-Cumali-İsmail süper potansiyel var.

ayseeg
05.Kasım.2009, 22:04
Bırakın avrupa liglerini bence :) gerçekten her konuda yetenekli olup ciddi başarılar arıyorsanız amerika kıtasının liglerine yönelin. Kolombiya ligi nde oynamaktayım ben şu anda Huila ile. zar zor taktiksel değişim konuşturma,eldeki oyuncularla ve şartlarla yetinerek başarı yakalamak daha da rahatlatıcı gelebiliyor.

HHAPY
05.Kasım.2009, 22:05
Afc Wimbledon...

İngiltere 5. liginde.FM de yeni heyecanlar yaşamak isteyenler için ideal

aalbertoo666
13.Kasım.2009, 21:25
always galatasaray (Y)

brotha
14.Kasım.2009, 07:46
Yakinda 8 takimlik online ligimiz olucak ve ben hala hangi takimi secmeliyim kararsizim. 10 tane takim yazicam sizce hangisi?

Lazio,Napoli,Aston Villa,Villarreal,Genoa,Palermo,Werder Bremen,porto,S.lizbon,Benfica

DenizlispoR
14.Kasım.2009, 08:40
Werder ve Porto olmasın diğerleri iyidir.

Ahmet Göktaş
14.Kasım.2009, 13:45
Villa abi.

amorti
14.Kasım.2009, 13:56
Yakinda 8 takimlik online ligimiz olucak ve ben hala hangi takimi secmeliyim kararsizim. 10 tane takim yazicam sizce hangisi?

Lazio,Napoli,Aston Villa,Villarreal,Genoa,Palermo,Werder Bremen,porto,S.lizbon,Benfica

Kesinlikle Benfica, oyundaki nerdeyse en iyi vurucu tim bunlarda yahu... olmadi Villareal..

Ravenholm
14.Kasım.2009, 14:10
Porto yada Benfica ama öncelik Porto tabiki finansal durum açısından.

ozaniel
14.Kasım.2009, 14:58
Benfica'yı al bence.

BiLGeN90
14.Kasım.2009, 15:54
benfica palermo napoli

benfica nın bu sene acayip bir forvet hattı var

ramires te ordaymış haberim yokmuş kesinlikle benfica diyorum artık : )

wolfson
14.Kasım.2009, 16:18
Benfica ya da Porto ikiside süper takımlar ;)

vedat1987
15.Kasım.2009, 03:34
Sen nasıl bir takım istiyorsun önemli olan bu.Benfıcayı alırsan hücum hattıyla götürürsün ,Sportıngin süper bir orta sahası var.Ama bu listedeki en komple takım bence Napolı

brotha
15.Kasım.2009, 13:29
villarreal secmeye karar verdim, aslinda lazio ile ikisi arasinda kaldim ama villarrealde son kararimi verdim. Bir kac transferle eksikleri gideririz.

Papi44
17.Kasım.2009, 03:14
Beyler ben kendi memleketimin takımını seçmeyi daha çok seviyorum ama sizce Malatya bld. mi seçeyim yoksa Malatyasporumu ?

nannar
17.Kasım.2009, 08:56
Mor güllerin kokusuna , Al geç Afyonkarahisarspor'u yaww :n: Tesisse tesis, kaliteyse kalite, stadsa stad... herşey var :p şaka bir yana da bence mutlaka memleketinizin takımıyla 1 kariyer yapmalısınız ;)

Papi44
17.Kasım.2009, 16:38
Mor güllerin kokusuna , Al geç Afyonkarahisarspor'u yaww :n: Tesisse tesis, kaliteyse kalite, stadsa stad... herşey var :p şaka bir yana da bence mutlaka memleketinizin takımıyla 1 kariyer yapmalısınız ;)

Aynen öyle abi Yoksa zevk alamassınız ;)

edwardweo
18.Kasım.2009, 13:13
ben marmaris bld ile her sene oynuyordum malesef bu sezon oynuyamıyorum. bunun bir çözümü var mı? şimdiden teşekkurler...

tombul taho
19.Kasım.2009, 16:49
her zaman söylemi$imdir oyun ba$ında ilk Galatasarayla(ortalama 5 sezon) ba$lar sonra Liverpool(ortalama 3 sezon) ile ikinci oyunumu açar ve üçüncü oyunumu da uzun soluklu bir $ekilde Nottingham Forest(ortalama 8 sezon) ile oynayıp bitiririm. zaten ondan sonra da yeni oyunun çıkmasına 2-3 ay falan kalmı$ oluyor. :)

ancak bu oyunda Galatasaray ile ba$ladıktan yarım sezon sonra ilerleyip birden bi sıkılma bi oyundan kopma hissettim kendimde. $imdi ise canım deli gibi FM oynamak isterken (4 gün okulum yok bütün hafta evde olacağım FM haftası olsun istedim) oyunu açmamla kapatmam bir oluyor. bir türlü o konsantrasyonu yakalayamıyorum.

tam üç defa yeni oyun kurup ba$lattım. Galatasarayla oyuna ba$layıp sıkıldığım için Galatasaray haricinde Liverpool ve Nottingham Forest ile ba$ladığım oyunlar açtım ama sarmadı sonra Göztepe'yi seçtiğim bi oyun ba$lattım o da sarmadı.

kısacası bu aralar ya Football Manager'ın bana kar$ı ya da benim ona kar$ı sorunumuz var ve ili$kimiz yolunda gitmiyor. :( ama gelin görün ki benim canım acaip Football Manager oynamak istiyor yahu...

Championship Manager 3 sürümünden beri bu oyunu oynayan bi insan olarak ba$ıma ilk defa böyle bi$ey geliyor.

bu yüzden arkada$lar bana önereceğiniz takımları nedenleriyle beraber belirtirseniz çok sevineceğim. :)

herkese saygılar sevgiler...

DenizlispoR
20.Kasım.2009, 18:50
İlk önerim "Ş" kullanmaktır.2.si ise Notts County,olmadı Derby County :cool:.

tombul taho
20.Kasım.2009, 20:05
İlk önerim "Ş" kullanmaktır.2.si ise Notts County,olmadı Derby County :cool:.

tavsiyen icin te$ekkur ederim.

eXcitinG
20.Kasım.2009, 21:39
CLub America (Mex)

Bende senin gibi bunaLıma girince aLırım bu takımı, FM ye doyarım.

ozzymanborn
20.Kasım.2009, 22:59
İngiltere Level 10 (10. seviye ligler) dan "AFC Liverpool" benim gibi Liverpool fanatiği bir kişi için güzel bir sürprizdi. 10 Seviye ligler şu anda çok zevkli en azından oynayabildiğim kadarıyla.

Japon alt liglerinden her takım olabilir. Ama Mazda takımını ilk gördüğüm anda beğendim. (Japon liginde klüp bilgileri ve staff sayfalarının olmaması zorlayabilir ancak)

Burdaki yaratımda var mı bilmiyorum ama Gençlerbirliği Sumqayit (Azeri Ligi) olan bir yaratım bulursanız güzel bir oyun olacaktır. Veya Ermenistan Liginden Yerevan United olabilir (Gerçek hayatta batmış ve başkanı Avusturalyaya kaçmış bir kulüp ama sitesi halen aktif).

sentugo
07.Aralık.2009, 14:34
Yalnız bursaspor'u seçerseniz ilk önce sözleme yenilemelerini yapmanız gerekir..

mogutcu
07.Aralık.2009, 16:06
Ben her sene sadece İspanya liginde oynarım, arada bir ingiltere de kariyer açardım. ama devam edemezdim.

Bu sene geen Getafe ile başladım 3. sezon bitiyor. ve hep ill 4 e oynuyorum ama barca ve real 95 in altında puna toplamıyorlar. sezonda da en fazla 2 veya 3 mağlubiyetleri oluyor, daha da kötüsü ne valencia ne sevilla ne a. madrid ligi force edmiyor. Şaka maka 3 sezonda Getafe ile İspanya nın 3. büyüğü oldum

Yeni bir kariyer açacağım ama İtalya ile İngiltere arasında kararsız kaldım hangi ligi tavsiye edersiniz.

İtalya da hala sezonda AB dşından 1 oyuncumu getirebiliyoruz.

eyupayvaz
08.Aralık.2009, 13:31
Ingiltere icin Milwall

Italya icin Cagliari'yi oneririm..

:d:

FmDewil95
12.Ocak.2010, 14:44
Bana göre en zevkli lig Ingiltere Premier Lig...Eğer dünya'nın en sağlam altyapılarından brne shp olmk istosan ARSENAL...Vela,Wilshere,Merida vs.Transfer olarak 1 kaleci,Sağ kanat alablrsn...

serwan
12.Ocak.2010, 19:08
atl. madrid, arsenal...

Xabi Alonso18
17.Ocak.2010, 14:19
Arkadaşlar bence Fiorentina,Napoli ve Sampdoria İtalya'dan denenebilir.Öte yandan benim düşüncem La Liga'dan takım alacaksanız orta sıralara veya küme düşmemeye oynayan takımları almalısınız ki oyunun zevki çıksın.Diğer türlü daha oyunun 3.,4. ayında sıkılırsınız.TSL'den Bursaspor ve Fenerbahçe önerim.Premier League'de Hull,Stoke,Tottenham önerimdir.İngiltere Alt liglerinden köklü klüpler denenebilir.Özellikle Leeds United,Notts County ve Notts Forest olabilir.Fransa Ligi'nde M'pellier ve Lille önerdiğim takımlar.Rusya ligi bence hiç güzel bir lig değil FM'de.Bir save açmıştım ve sıkıntıdan 2 saat sonra kapattım.Son olarak Portekiz Ligi'nden Braga,Sporting Lisbon ve Benfica önerim.Bunlar benim görüşlerim.Yorumlarınız için teşekkürler.

fatihbaz
23.Ocak.2010, 21:33
arjantin,ingiltere,italya,ispanya,türkiye liglerinden pek büyük olmayan bi takım arıyorum.daha çok alt yapıya önem veren biyer tavsiye edecek olan var mı? :)

RasAnt
23.Ocak.2010, 23:12
Parma olabilir

Erdi_1907
25.Ocak.2010, 03:52
Arkadaşlar selamlar.

Ben açtığım savelerden çok çabuk sıkılan biriyim. Bana her anında zevk verebilecek, bütçesi orda düzeyde olan ve üst sıralara tırmanma peşinde olan takımlar önerebilir misiniz?

Hangi ligde olduğu fark etmez.

sentugo
25.Ocak.2010, 12:55
Birmingham City olabilir.. Maddi açıdan fena değil.. Borcu yok.. Oyuncular fena değil.. Transfer yapmak daha kolay.. Gerisi uzun senelerde ssenin yeteneklerine kalmış..

DeNiZ_1903
25.Ocak.2010, 13:12
Villarreal , Napoli ve Fiorentina gibi sürükleyici oyuncuları olmasına rağmen somut başarı yakalayamamış klüpleri tercih ederim şuanda Villarreal ile oynuyorum :)

egelikartal_
30.Ocak.2010, 11:04
Torino ile oynayan ve önercek olan arkadaş var mı?
Başlamayı düşünüyorum, eksik gedik nedir, çok transfere gerek var mı?
Bianchi bile başlı başına başlama sebebi çünkü.

aktas55
30.Ocak.2010, 11:33
Zenit'le ilk sezonda çok şey yapılabilir..Transfer bütçesi olsun 5 sezonda Real barça gibi olma hevesi var.

KaRaBükLü KraL
01.Şubat.2010, 01:31
Kesinlikle West Ham United.Şahane bişey.2-3 oyuncuyu elden çıkardım 16.5 Mn Gelir Elde Ettim.O para ile süper oyuncular aldım.Seçilebilir FM'den sıkılmıştım yine oynama isteği geldi:D

Addolorato
01.Şubat.2010, 01:40
Redbull Salzburg tam bir tembel işi para çok fazla lig çok kolay önünüze geleni devirmekten hoşlanan tiplerdenseniz Salzburg tam size göre karşınızdaki rakibin tüm kadrosu 1 m € etmezken sizin 40 m € transfer bütçeniz oluyor.. Ben finishing'i 8 olan forvetlerin gol krallıgına oynadıgı lige Adriano , Hernanes , Sandro Ranieri , Riquelme gibi adamları getirdim..

Lim10
01.Şubat.2010, 04:27
:icon_cool:Blauw-Zwart/Club Brugge:icon_cool:

Açıkçası başlarken bu kadar saracağını düşünmemiştim.Klüp sezon başı 1.5 M$ gibi bi bütçe veriyor.Fakat yıllık maaşda 20M$ kadar bi fazlalık var:)Ee doğal olarak buda 21.5 milyon dolar bütçeniz var demek oluyor.Anderlecht pek fazla olmasada Standart'la çekişmeli bi yarışa giriyosunuz.Avrupanın küçük liglerinde kariyer yapıp Avrupa devlerine atlamak isteyen arkadaşlara kesinlikle öneririm Brugge'yi...

Stejan67
04.Şubat.2010, 23:03
Çıldırmak istiyorsanız önerim; Napoli
Rahat Oynuyım Çok Zorlanmıyım Diyorsanız; Real Madrid
Zor Takımları Seviyorsanız; Birmingham

:)

Dooki
04.Şubat.2010, 23:46
Southampton bence, klüp zengin. Coca-Cola 1den başlıyorsunuz, Premier Lig'in iki altı, ama 2.5M gibi bir transfer bütçesi veriliyor size. Coca-Cola'da çogu takım bütçe alamazken düşünün bunu. Veee -10 puanla başlıyorsunuz :D Ama son haftalarda heyecana sokuyor bu sizi. Ayrıcaaa Rickie Lambert var, coca-cola1'in en iyi forveti, adam güle oynaya gol kralı oluyor, ama Championship'de duraksıyor o ayrı :D

Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim. Premier Lig'e çıktığınızda ilk sezon 27M kadar transfer bütçesi alabiliyorsunuz, takip eden sezonda 44M oluyor ve bu sezon bitince heralde 70M transfer bütçesi vericekler :D

Şu zevki var ayriyetten, Premier Lig'den kontratı düşen oyuncuları takip ediyorsunuz, hep bir şeyleri takip etme durumundasınız, İtalya, İspanya, bu ligler hep takibiniz altında, aktif bir menejer oluyorsunuz. 5.sezonumdayım ve çok zevkli oyun, para da bol olunca :icon_cool:

metonava
04.Şubat.2010, 23:57
Tuttuğum takımla oynayınca hiç sıkılmıyorum ben . Göztepe'yle 8.sezondayım halada devam ediyorum , sıkılmadan oynuyorum. Taraftarı olduğunuz takımla oynamanız benim önerim. :)

Addolorato
04.Şubat.2010, 23:58
Southampton küçüklügümün geçtigi şehir. Harbi süper bir kasabadır diyim sokaktaki herkes Soton formasıyla gezer falan.. Hey gidi Premier League tarihinde ligden düşmeyen 2-3 takımdan biriydi. Notts County ile Premier League'i alayım birde Soton ile oynarım :D

yugi
06.Şubat.2010, 11:26
- FSV Frankfurt -

Almanya 2.Lig Takımlarından,mütevazı ve köklü bir takım.

4. yılımın sonunda şampiyon olarak Bundesliga'ya çıkmayı başarmıştım.

Sistemi oturtatak,doğru transferler yaparak klübün ve takımın gelişimini görmek ve adım adım Bundesliga'ya inanmak ve sonunda orada olmak çok güzel.

Sırasıyla 12. - 5. - 4. - Şampiyon olarak Bundesliga2 defterini kapattım.

Bundesliga'ya çıktığınızda sizi en mutlu eden şey ise,lig sonundaki sıralama sonucunda alacağınız parayı hemen kontrol etmek ve asansör takım olmaktansa yüzünüzü avrupaya çevirmeniz gerektiğini anladığınız an'dır.

ancar
06.Şubat.2010, 13:06
benfica derim lıgı kolay ama kısıtlı kadrosu var alt yapıdan ıyı oyuncular gelıor forvet hattı dısında dedıgım gıbı kıstlı bır takım su anda onnla oynuyorum karıyerde var takıp edebılırsınız

nouma16
13.Şubat.2010, 14:04
kesinLikLe Beşiktaş derim.
fazLa transfer bütçeniz yok ancak teLLo'yu satıp yerine van der vaart'ı kiraLayabiLirsiniz. tabata'yı amc'de 10 numara oLarak kuLLanın pişman oLmayacaksınız. bir de onun önünde deep lying oLarak nobre-bobo-nihat'tan birini düzenLi oLarak oynatırsınız goL kraLı oLuyor. onur-necip-batuhan-ismaiL-rıdvan-cumaLi gibi potensiyeL yıLdızLarınız var. kısacası eğer beşiktaş'Lıysanız veya beşiktaş' sempati duyuyorsanız kesinLikLe deneyin. bir de unutmadan söyLüyeyim iLk sezon sadece şampiyon oLsanız biLe kadrodaki yabancı oyuncuLarı satıp £50 m'nin üzerinde bir transfer bütçesi yaratıp yıLdız diye tabir ediLen oyuncuları transfer edebiLirsiniz.

serorio
14.Şubat.2010, 01:20
Kesinlikle Galatasaray'ı denemelisiniz.İlk sezon bütceyi az veriyor ama yeni stadın yapılmasıyla falan ikinci sezon verdikleri bütce 16 civarında bişi oluyor.Gelişmeye çok açık alternatifli kadrosu var.Çok eğleniyorum oynarken,tavsiye ederim.

hally
17.Şubat.2010, 16:32
bence amatör klüp keşanspor

Ruzqar111
19.Şubat.2010, 00:38
İtalya Ligi herzaman kora kor geçen bir lig Napoli veya Palermo öneririm

egelikartal_
01.Mart.2010, 13:40
Sporting Lizbon- Moutinho, Veloso, M.Fernandez.. bu üçü bile bu takımı sevdiriyo.Ayrıca alttan gelen Adrien ve carriço gelecek için kalite garantisi.

Tottenham- Media prediction 8inci olarak gösteriliyo. Oyuna başlayınca yönetimin beklentisi de top half finish. Ama bunların aksine çok kaliteli bi kadro var. Bence tottenham bu ligde ilk 4ten sonra man city ile birlikte gelir kadro kalitesinde. Bu kadroyla beklentileri aşmak çok zevkli oluyo oyunda.

Leverkusen- Burda da media prediction 9unculuk. Ama kadro kalitesi çok iyi. Fazla transfer bütçesi beklemeyin. Kadroyu tekrar yaratmak isterseniz Barnetta Schwaab Agusto gibi isimleri satıp bütçe yaratabiliyosunuz. Rene Adler faktörünü unutmayın, oyunun en iyi kalecilerinden. 4.5 yıldız. İlk sezonda şampiyon olmak mümkün.

Beşiktaş, Leeds, Göztepe de önerilerim arasında ama biliyosunuz ayrıntı yazmama gerek yok çok fazla kariyer hikayesi var.

omrcanjc
03.Mart.2010, 20:08
arkadaşlar bank asyada açacaksanız kocaelispor u önenirim çünküü mali krizden dolayı paf takım var bir sürü transfer yapmanız gerekiz buda çok zevkli bişey uyum sorunuda hiç yaşamadım illede alt lig diyosanız notts country veya şiddetle leeds united ispanyada at.madrid veya deportivo italyayı önermiyorum çükü 2 eu dışı sınırlaması var fransada her takım zevklidir soğuk yerler düşünüyorsanız lokomotif moskova,metalist,dnipro üçlüsünden biri süperlig ise beşiktaş veya trabzon belarus ligini tavsiye ederim özellikle dinamo minsk almanyada leverkusan veya stuttgard acayip bi lig isteseniz güney afrika önerimdir partizan veya kızılyıldız çok zevkli oluyor para harciyacaksanız man city veya birmingam gol seviyosanız benfica kısaca özetledim

egelikartal_
04.Mart.2010, 17:29
arkadaşlar bank asyada açacaksanız kocaelispor u önenirim çünküü mali krizden dolayı paf takım var bir sürü transfer yapmanız gerekiz buda çok zevkli bişey uyum sorunuda hiç yaşamadım illede alt lig diyosanız notts country veya şiddetle leeds united ispanyada at.madrid veya deportivo italyayı önermiyorum çükü 2 eu dışı sınırlaması var fransada her takım zevklidir soğuk yerler düşünüyorsanız lokomotif moskova,metalist,dnipro üçlüsünden biri süperlig ise beşiktaş veya trabzon belarus ligini tavsiye ederim özellikle dinamo minsk almanyada leverkusan veya stuttgard acayip bi lig isteseniz güney afrika önerimdir partizan veya kızılyıldız çok zevkli oluyor para harciyacaksanız man city veya birmingam gol seviyosanız benfica kısaca özetledim

Dostum nokta virgül koysaymışsın nefesim kesildi okurken :D

omrcanjc
05.Mart.2010, 13:12
Dostum nokta virgül koysaymışsın nefesim kesildi okurken :D
saol düzelittiğin için

mustiUA
06.Mart.2010, 03:06
ingiltere bss'de st. albans city var onla oynayın çok keyifli oluyo ben 2009 da oynamıştım o zmn genç akademisi vardı şimdi yıkılmış galiba :) genç akademisi olan aynı kümeden başka bi takımda seçebilirsiniz sonra premier ligden bi takımın pilot takımı olun bütün kadroyu 1-2 sezon ordan kiralayıp coşabilirsiniz =)

KaRaBükLü KraL
12.Mart.2010, 20:22
Portsmouth'ta süper takım başkan klübü satıyo takım rezil kümede tutması falan acayip zevkli birşey:)

yealkartal
12.Mart.2010, 20:31
göztenin kadrosunu yönetmek kendi takımım olduğu için baya zevkli ama böyle bir efsaneyi layık olduğu yere taşımayı sizede tavsiye ederim...

Corpus
12.Mart.2010, 22:09
Ajax ı alıp total futbol deneyebilrsiniz takım yapısı çok uygun :)

Sadixx
12.Mart.2010, 22:28
Ajax ı alıp total futbol deneyebilrsiniz takım yapısı çok uygun :)

Kesinlikle...Şimdi onu yazacaktım . Ajaxı eski günlerine döndürmek çok eğlenceli oluyor.

handsomeb
05.Nisan.2010, 19:14
Getafe ile 3 sezondur oynuyorum.Güzel bir kadrosu var ilk sezon düşmeme istiyor yönetim ama 2.sezondan itibaren yönetim ve taraftarın beklentisi çok yükseliyor ben 2.nci sezonda ligi 2.nci sırada bitirmiştim.Taraftar üzüldü :D
Bu da sizi başarılı olmak için hırslandırıyor

Lim10
10.Nisan.2010, 03:35
Eğer Avrupa'nın büyük liglerinden sıkıldıysanız, şampiyonluğun en büyük adayı olmayıp ama şampiyonluğa oynatabilecek bi takım arıyorsanız, aynı zamanda iyi bir kadrosu ve sağlam bütçesi olan bir takım istiyosanız?

O zaman yeni bi oyun açın ve Lokomotiv Moskova ile başlayın...

Sanki bi ürün pazarlıyomuşum gibi oldu farkındayım :D ama Fm 2006daki Bury kariyerimden sonra en fazla zevk aldığım kariyerimi yaşıyorum diyebilirim.Şöyle özetliyim, TR ligindeki gibi ligde sizi zorlayacak 2 takımdan daha fazlası var.Yine Tr ve dier liglerdeki gibi öle ligi kolay sürklase edemiyosunuz:) Sizden daha iyi kadroları ve bütçeleri olan Rubin, Zenit, CSKA, Spartak Moskova ve Dinamo Moskova en büyük rakipleriniz, aynı zamanda kaliteli kadroları bulunan Fc Moskov, Amkar ve Krylja Sovetov'da lige renk katan diğer takımlar.

Son söz " FORZA Railwaymen! " :)

KaRaBükLü KraL
10.Nisan.2010, 13:41
Hemen açıyorum baya bi zevkli olmalı:)

omrcanjc
10.Nisan.2010, 18:10
aynısını bende yazdım mütiş zevkli oluyor ama bazı oyuncuları transfer etmek isterken onlar rusyaya gelmek istemiyorlar ama çok zevkli bütceside iyi

Sadixx
19.Nisan.2010, 08:50
Evet bana görede rusya ligi en zevkli liglerden biri geçen sene spartak moscow yla en zevkli fm kariyerimi yaşamıştım .

La BruJiTa
19.Nisan.2010, 13:57
Hoffenheim ile oynamak çok zevkli geldi bana.Çok kaliteli bir kadrosu var,her para lazım olduğunda başkan para yağdırıyor.Fakt eksi yönleride var.Öncelikle klüpte oyuncu tutmak çok zor.Hele ilk sezonun sonunda rahatlıkla 5-6 oyuncu gitmek istediğini belirtiyor.Ayrıcatarafta ve yönetim çok acımasız. 4. sezonumda Almanya Kupası ve Bundesliga Şampiyonluğu ile Şampiyonlar Liginde Final istediler benden. Ligde sizi zorlayacak çok takım var.Schalke,Wolfsburg,Stutgart,Hamburg,Bayern,Leve rkusen...Almanya Ligi müthiş çekişmeli geçiyor,fakat 3. sezondan sonra Hoffenhim'da beklentiler çok yükseliyor...

cagty
27.Nisan.2010, 22:12
Eger Gerçek Manajerlik Demek Kötü Takımları Yada Orta Düzey Takımları Almaktır.bundan Dolayı Ben Size
*sunderlande
*leeds Unıted
*nancy
*genoa
*palermo
*wigan Atletic
Bunlar Ideal Kadro Ve Hemen Yükseltebilceğiniz Ve Fazla Zaman Istemez
Yorumunuzu Beklerim

E.Cartman
27.Nisan.2010, 22:43
Kayserispor kariyerleride zevkli oluyor söyliyim bide işsiz olarak başlarsanız La Liga'da Valladolid boş söyliyim kaçırmayın bence 500K€ transfer bütçesi verdi bana sonra yükselt dedim 5M€ yaptı :n::n:

gkt1984
28.Nisan.2010, 09:40
ajax cok zvklı oluyo genc yıldızlarla oynayıp kupa kazanmak

A.FaruK
28.Nisan.2010, 09:48
Ben forumda görmedim bilmiyorum yapan varmı ama bi Rizeli olarak iyi bir Rizespor kariyeri görmek isterdim :)

KaRaBükLü KraL
28.Nisan.2010, 13:30
Ben forumda görmedim bilmiyorum yapan varmı ama bi Rizeli olarak iyi bir Rizespor kariyeri görmek isterdim :)
Yanlış hatırlamıyorsam açıldı ama kısa süren bir kariyer var:)

yealkartal
28.Nisan.2010, 17:52
kesinlikle west ham...ekonomik anlamda sıfır sıkıntı çekersiniz 13 milyon euro en aşağı bütçe geliyor alt yapım ilk sezon ingiltere kupası ve lig şampiyonluğu aldı kadro derinliği mükemmel bir dmc transferi yeterli gibi duruyor ama oyuna bekler sakat başladığı için bek de alabilirsiniz west ham dan şaşmayın derim (THE HAMMERS..:d)

Preator
30.Nisan.2010, 18:31
everton derim ben...kadrosu güzel 4-1-2-1-2 ile oynuyorum cahill gibi lampardla yarışan bir oyuncu var. yobo jagelka heitinga gibi bir defans var ben ilk sezonda toplam 13 gol yedim sadece fellaini rodwell gibi orta saha oyuncuları ve ilk 2 ay sakat olsa da yakubu saha vaughan gibi bir forvet hattı var. Önemli bir nokta da taraftarınız sizi asla yalnız bırakmaz ve hiç bir şeye aldırmayan ve her zaman arkanızda duran bir başkanınız olur kesinlikle tavsiye ederim çok zevkli

KaRaBükLü KraL
08.Mayıs.2010, 20:28
Eğer İngiltere,İspanya gibi ligler sizi sıktıysa hem farklı bir lig deyip hem bütçe ve zevk almak istiyorsanız

Açın Panathinaikos'u keyfinize bakın:)

Ligi hafiften tanıtayım;
Yunan Ligi bizi ligten farksız bir lig.Olympiakos,AEK Atina ve bazı süpriz ekiplerle mücadele edeceksiniz.16 takımlı bir lig ve Avrupa'nın sayılı liglerinden biri...

Şimdi Gelelim Takımı Tanıtmaya
Kadrosu çok kaliteli bir ekip doğru birkaç transfer ve normal bir taktikle çok rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz.Bütçe olarak takımda gram sıkıntı yok:)24-25 Mn Denge ve Gelir Gider fazlalığı var:)İlk sezon şampiyonluğa 5 Mn € bütçe veriyorlar.Gelelim kadroya:)Kadro gayet kaliteli ve iyi ayrıca elinizde gayet yetenekli gençler var en önemlisi de Ninis diyebiliriz:)Kadroya bir stoper ve bir AMR alırsanız takım Avrupa'da da coşabilir:)Ama elinizdeki kadroyu iyi kullanabilirseniz bence transfere bile gerek yok:)

Bana Kalırsa Çok Zevkli ve Denenmesi Gereken Bir Takım Panathinaikos:)
yani sözün özü:D

Yoncaları Alın Keyfinize Bakın:D:D

egelikartal_
14.Mayıs.2010, 15:44
2010'un en zevkli kariyerini yaptım Panathinakos'la, ilk sezon 23-24 puan farkla şamp oldum. Sotiris Ninis büyük potansiyel.

A.FaruK
14.Mayıs.2010, 16:10
Yanlış hatırlamıyorsam açıldı ama kısa süren bir kariyer var:)

Oda çok kısa sürmüş yaa :)

KaRaBükLü KraL
14.Mayıs.2010, 22:46
2010'un en zevkli kariyerini yaptım Panathinakos'la, ilk sezon 23-24 puan farkla şamp oldum. Sotiris Ninis büyük potansiyel.
Ne zaman açmıştın acaba o kariyeri önceden mi yoksa yeni mi:)

egelikartal_
08.Haziran.2010, 19:03
Ne zaman açmıştın acaba o kariyeri önceden mi yoksa yeni mi:)

Önceden yapmıştım dostum. Ama kariyer hikayelerinde falan vermedim sorduğun oysa?

mehmetd
11.Haziran.2010, 03:41
galatasaray:icon_razz:
ya cidden herkes sevdiği takım hangisiyse onda kalsın fb bjk ts...ben şahsen gs tutuyorum bide editörden kendi kur-duğum/acağım- takımı:icon_wink:.gerçekte de türk oyuncu varsa da o yabancı takıma bakarım o kadar.
eğer ben kendi takımımla çok oynadım başka alternatif diyorsanız ki burada amaç bu gibi;
o zaman size fm 2006 kariyerimi anlatmam lazım fm 2006 da gs dışında bir takım aradığımda samsunspor ve konyaspor sezon başına hocasız giriyorlardı ben evvela samsunda denedim ve en zevk aldığım takım olarak kaldı bütçesi 0. 1 k ya bile adam alamıyonuz :icon_redface:klüp finansal krizde- bu arada murat sözkesen haini(lakap koydan ben koydum) bedava gidecek (sonraki samsun kariyerimde ilk işim serkan aykut ve murat sözkeseni satıp yerlerine 4 forvet aldım)-ki ondan düştüler zaten her neyse başka bir isimle çalıştırdım klübü ve sezon sonu en iyi 2.menager seçildim 1.si şamp. olan menajer gerets ti ben son maçta yenseydim intertotoya gitçektim intertoto zulüm diye düşünüp oynamayan kadroyla çıkmış ve yenilmiştim :icon_razz: ama gelecek sezon oyun hata verdi sadece türkiye kupasında oynayabildim bende bi türlü şutlayamadığım muhammet şeker ve yedek kadroyla bi türkiye kupası maçı oynayıp kovulmuştum ligdeki başarısızlık nedeniyle kovduklarını söylediler :icon_razz: kendim bi türlü bırakamamıştım ve oyunda da süregelen konratım vardı yani belirli bir sürede bitse eyvallah bitmiyo bi türlü neyse yeni oyunda konya ve samsunu 2 ayrı menajer ismiyle oynadım konyayı kendim samsunu 2.ismimle gene ve gene samsun da başarılı oldum oysaki aynı oyunculara talip olmuş çoğunu konyaya transfer etmiştim konyanın kadrosu bi anda 100:u: kişiye çıkartmıştım eğer sezon sonunu bekleselerdi kadroyu indirecek ve bu arada free aldığım bu oyunculardan klübe büyük gelir getirecektim (o yüzden fm 2010 a alışamadım free transfer yapamıyom hep parayla kiraya bile para istiyorlar artık) ama beni kovunca bu oyuncuları bedava 1k gibi fiyatlarla verdiler yapmaya çalıştığım devrim boşa gitti sezonda orta sıralardaydım beni de zaten her maçta medyaya olmayacak açıklamalar veriyorum diye gönderdiler gibi geldi yok rakibi yencez seviyom sevmiyom dedim diye ki fm 2010 da hemen her maçta maç öncesi toplantılar olduğundan ve bu nedenle kovulduğumu düşündüğümden artık medyaya pek konuşmuyorum artık mecburen yani her neyse(zaten ileride de anlatacağım gibi editörden kuracağım takım yencez diyince bu konuşma PROFESYONELLİĞE SIĞMAZ diyordu hakkeden kazansın diyince neden rakibi övdün diyordu öyle manyak bi oyundu) samsunda başarılı oldum bir sonrakinde 2.ligdeki a.sebatta başladım aynı şekilde Alabileceğim tüm free leri aldım ama klüb 1.lige çıkamicaz orta sıralardayız diye gönderdi ki o sezon yeni düşmüşler zannediyorlarki çıkacaklar:icon_razz: her neyse bende elazığa gittim ama tüm free leri sebata almıştım alacak oyuncu yoktu yada sebattan alcam:s7: neyse baktım takıma hepsi 1 yıldız sebatta 4-5 vardı fme göre tabii ilk maçımda fark yiyince sizin gibi oyuncu olmaz olsun deyip fırçaladım ve istifa ettim medya üzücü ayrılık dedi bende 3.lige gittim gittiğim takım ligde 2. idi ama 2.lige çıkamayacak gibi derken düşündüm ya dedim benim ne işim var 3. ligde bunun üzerine kendi takımımı kurdum ve onunla her sene şamp.ligini kazandım scout programı falan derken ki o zaman scout yoktu olsa 100 kişi olmazdı zaten kadro:icon_wink: bu şekilde yani fm 2006 kariyerim sizin fm 2010 kariyerinizde takım seçimine yardımcı oluyosa ne mutlu bu arada scout ve modifier de gerek o da başka tabi:icon_razz:

tanselfb
28.Haziran.2010, 03:12
arkadaşlarla championshipte ortak kariyer açcaz ana kadrosu güzel şampiyonluğa oynayan bi takım önerebilirmisiniz championship liginden

C h A o S
28.Haziran.2010, 03:29

Eğer İngiltere,İspanya gibi ligler sizi sıktıysa hem farklı bir lig deyip hem bütçe ve zevk almak istiyorsanız

Açın Panathinaikos'u keyfinize bakın:)

Ligi hafiften tanıtayım;
Yunan Ligi bizi ligten farksız bir lig.Olympiakos,AEK Atina ve bazı süpriz ekiplerle mücadele edeceksiniz.16 takımlı bir lig ve Avrupa'nın sayılı liglerinden biri...

Şimdi Gelelim Takımı Tanıtmaya
Kadrosu çok kaliteli bir ekip doğru birkaç transfer ve normal bir taktikle çok rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz.Bütçe olarak takımda gram sıkıntı yok:)24-25 Mn Denge ve Gelir Gider fazlalığı var:)İlk sezon şampiyonluğa 5 Mn € bütçe veriyorlar.Gelelim kadroya:)Kadro gayet kaliteli ve iyi ayrıca elinizde gayet yetenekli gençler var en önemlisi de Ninis diyebiliriz:)Kadroya bir stoper ve bir AMR alırsanız takım Avrupa'da da coşabilir:)Ama elinizdeki kadroyu iyi kullanabilirseniz bence transfere bile gerek yok:)

Bana Kalırsa Çok Zevkli ve Denenmesi Gereken Bir Takım Panathinaikos:)
yani sözün özü:D

Yoncaları Alın Keyfinize Bakın:D:D

Burda gördüm ve Pana ile kariyer açtım.Gerçekten zevkli oluyor.2 stoper haricinde transfer yapmadım.Şu anda 12 maç sonunda liderim.CL ön elemelerinde elendim ve Uefa'da devam ediyorum.Orda da gruptan lider çıkıcam büyük ihtimal.Oyuncu olarak ise Cisse ve Seitaridis döktürüyor.Leto ve Ninis'de şu ana kadar fena değil.
Bende tavsiye ediyorum Pana'yı.

BleedingMoon
28.Haziran.2010, 03:33
udinese ya da getafe düşünüyorum. tavsiye de ediyorum. yüksek olmayan beklentiler ve süper potansiyel...

demirhanmurat38
13.Temmuz.2010, 00:32
rosenborg'u alın derim. güzel lig. efsaneyi diriltmek için çabalamak zevkli

Addolorato
13.Temmuz.2010, 14:50
Beşiktaş'ı öneririm. Adamlar resmen gizli zengin yahu kadrosundaki yabancılar çok iyi para ediyor. 5 yabancı satıp yaklaşık 40-50 M € gelir elde edebilirsiniz. Sonrası transferler ve bol başarılı bir kariyer olarak devam eder zaten.

Zekirdek
13.Temmuz.2010, 15:36
Alın Avusturya liginden FC RB Salzburg'u. 10 takım var ve her takım birbiriyle 4 maç yapıyor. 36 hafta sürüyor lig. Ben 19. haftada 20 puan farkla lider giderken sıkıntıdan dolayı bırakmıştım. Elinizdeki kadroda çok süper ayrıca.

Fearless Coward
13.Temmuz.2010, 15:58
EPL

1-) Birmingham'ı şiddetle öneririm harika bir bütçeleri var ilk sezon UEFA'ya oynayabilecek bir kadro oluşturabilirsiniz..Zaten 2. sezonda süper bir para geliyor..

2-) Stoke'yi de şiddetle öneriyorum.İlk sezon takımı EPL'de şampiyon yaptım.Gerekli mevkilere takviye yaparak çok iyi bir kadro oluşturabilirsiniz.Tuncay'ı ise kesinlikle satmayın bende ilk sezon gol kralı olmuştu.

3-) EPL'den son önerim ise Everton.Çok iyi bir kadroya sahipler ilk sezon UEFA'da olmalarıda sizin için bir avantaj.İlk sezon gerekli mevkilere kaliteli transferler yaparsanız takım ilk 5 içine rahatlıkla girer.Ben ilk sezon 2. olmuştum Everton ile..Gerçekten çok zevkli geçiyor Everton ile kariyer yapmak..

La Liga

1-) La Liga'yı hiç sevmem açıkcası.Barça ve Real'den dolayı o yüzden size tek önerebileceğim takım Atletico Madrid.Takım kadrosu ilk 4 için yeterli ancak daha kaliteli adamlar alarak ilk sezon şampiyonluğa bile oynayabilirsiniz.Real Madrid ve Barcelona sık sık puanlar kaybedebiliyor bunları iyi değerlendirerek At.Madrid'i şampiyon yapabilirsiniz..

Fransa Ligue 1

1-) Fransa'dan önerebileceğim 2 takım var birisi Lille.Kadroları zaten çok kaliteli ilk sezon UEFA A.Ligi'nde de mücadele etmeleri sizin Lille'yi seçmeniz için bir avantaj olabilir.Hazard ve Gervinho gibi iki muhteşem kanat oyuncularınız ile Fransa Ligi'nde şampiyonluğa ulaşabilirsiniz.Ama takıma mutlaka 1 forvet lazım Gignac'ı size öneririm.Fransa Ligi'ni alt üst eden bir forvet.

2-) 2. önerim ise PSG.Mevlüt'lü PSG'nin kadrosuda hiç fena değil gerekli mevkilere takviyeler yaparak PSG'yi ilk sezonda şampiyon yapabilirsiniz.Mevlüt'ü ise sakın satmayın oda en az Gignac kadar iyi..

Hollanda Eredivise

1-) Hollanda Ligi'ni pek fazla oynamadım ancak bu ligden size önerebileceğim 2 takım var.Birisi Twente..İlk sezon şampiyon olabileceğiniz bir takım ama takviyeler yapmak şart takıma..

2-) AZ Alkmaar'ı da ŞL'den dolayı öneriyorum takım ŞL'de mücadele ediyor ama kadroları pekte iyi değil..Takviyeler ile takımı güçlendirip hem ŞL'de iş yapabilirsiniz hem de Ligde şampiyon olabilirsiniz..

şimdilik bu kadar diyelim gelince devam edeceğim önerilerime..

franklin001
08.Ağustos.2010, 18:08
Bende Galatasaray'ı öneririm şampiyonluk sözü verirseniz 3,5M€ transfer bütçesi veriyor Lincoln'den de en az 5M€ gelir elde edebilirsiniz ki 9,5M€ya satan var zaten takım yeterince iyi bir kaç küçük takviyeyle UEFA Avrupa Liginde gayet rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz :zuhaha:zuhaha

Galatasaray'ı seçme konusunda sana katılıyorum yanlız lincoln en fazla 3m€ ediyor. salomon kalou yu chelsea yedeklerden 1 yıllığına kiralayın sağ tarafa koyun marko milinkovici 650k ya alın bi de timur odabaşı var bolusporda onuda aldığınızda takım lig şampiyonluğu için iddaalı oluyor. ben 3. sezonumu oynuyorum spartak moscow'a dan alex ve velliton u aldım keita ve elano yu toplam 6m€ ya sattım. serveti lyon istedi 7m€ ya gitti aynıı paraya 2 yabancı aldım biri andriy rusol diğeri cristian zapata takım 3. sezona başladı gerçekten çok zevkli gidiyor. kaleci aykut tan kesinlikle vazgeçmeyin leo franco beleşe gitti son transferim volodymyr popovich... herkese ii oyunlar =)

Zekirdek
15.Ağustos.2010, 14:27
İngiltere 11.Lig yamasını indirin ve kendinize hedef olarak EPL'yi görün ve öyle ilerleyin.

Lim10
15.Ağustos.2010, 15:33
Bu seride en fazla zevk aldığım ve en uzun süre oynadığım kariyerim Lokomotiv Moskova'ydı.Özellikle serinin sonuna yaklaştığımız şu günlerde oyundan sıkılmaya başlayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.Rusya Ligi çok zevkli bir lig.Bana göre Tr'den daha zevkli.Bir deneyin derim.

DenizlispoR
15.Ağustos.2010, 17:52
Bu seride en fazla zevk aldığım ve en uzun süre oynadığım kariyerim Lokomotiv Moskova'ydı.Özellikle serinin sonuna yaklaştığımız şu günlerde oyundan sıkılmaya başlayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.Rusya Ligi çok zevkli bir lig.Bana göre Tr'den daha zevkli.Bir deneyin derim.
FC Moskova'da zevkli bence :D.

Lim10
15.Ağustos.2010, 18:05
FC Moskova'da zevkli bence :D.

08de FC Moskov ile kariyer yapmıştım oda zevkli olmuştu açıkcası ama o seri ile bu seri arasında çok fark var.Zenit, CSKA, Dinamo Moscow, Rubin, Spartak Moscow, Lokomotiv'in ardından Amkar ve Krylya Sovetov ile ancak denk kadro kalitesine sahip bir takım FC Moscow.Şampiyonluk süreci uzar.Uzarsada insanı sıkar doğal olarak.Zaten ligde Tv ve federasyondan doğru düzgün para gelmiyor.Ancak sponsorluk gelirleri ve Avrupa maçlarından gelir elde edebiliyorsunuz.Eğer Rusya Ligi'nde bu seride oynamadıysanız ne demek istediğimi tam olarak anlayamazsınız.Çünkü transfer-kadro bakımından Zenit ve CSKA ligi domine ediyor.Spartak'da kadro ve finans bakımından hemen arkalarından geliyor.

O açıdan ben ligin en güçlü takımlarıyla oynamayı sevmediğim için direk şampiyon adayı olmayıp, şampiyonluğa oynayabilecek bir potansiyele sahip olduğu için Lokomotiv'i seçmiştim.Dediğim gibi bu seride en çok zevk aldığım ve en uzun kariyerim oldu .

KaRaBükLü KraL
15.Ağustos.2010, 18:14
Samet abiye %100 katılıyorum Lokomotiv Moskova çok çok zevkli bi takım Rusya Ligi de öyle tek bi rakip yok birden fazla rakip var ve bu sizi iyice zorluyo.Rusya Ligine çok kaliteli isimleri getirmeniz çok çok zor bi durum bu da zorluk derecesini arttırıyo.Avrupa ve ligte başarı için uğraşmak gereken bi takım ve lig diyebiliriz:)

DenizlispoR
15.Ağustos.2010, 18:20
08de FC Moskov ile kariyer yapmıştım oda zevkli olmuştu açıkcası ama o seri ile bu seri arasında çok fark var.Zenit, CSKA, Dinamo Moscow, Rubin, Spartak Moscow, Lokomotiv'in ardından Amkar ve Krylya Sovetov ile ancak denk kadro kalitesine sahip bir takım FC Moscow.Şampiyonluk süreci uzar.Uzarsada insanı sıkar doğal olarak.Zaten ligde Tv ve federasyondan doğru düzgün para gelmiyor.Ancak sponsorluk gelirleri ve Avrupa maçlarından gelir elde edebiliyorsunuz.Eğer Rusya Ligi'nde bu seride oynamadıysanız ne demek istediğimi tam olarak anlayamazsınız.Çünkü transfer-kadro bakımından Zenit ve CSKA ligi domine ediyor.Spartak'da kadro ve finans bakımından hemen arkalarından geliyor.

O açıdan ben ligin en güçlü takımlarıyla oynamayı sevmediğim için direk şampiyon adayı olmayıp, şampiyonluğa oynayabilecek bir potansiyele sahip olduğu için Lokomotiv'i seçmiştim.Dediğim gibi bu seride en çok zevk aldığım ve en uzun kariyerim oldu .
Ben ilk sezonda 2. oldum , ancak başka takımlar sarmaya başladı :D.

Lim10
15.Ağustos.2010, 18:35
Ben ilk sezonda 2. oldum , ancak başka takımlar sarmaya başladı :D.

Tamam sensin:)

playeray
16.Ağustos.2010, 03:20
Samet abiye %100 katılıyorum Lokomotiv Moskova çok çok zevkli bi takım Rusya Ligi de öyle tek bi rakip yok birden fazla rakip var ve bu sizi iyice zorluyo.Rusya Ligine çok kaliteli isimleri getirmeniz çok çok zor bi durum bu da zorluk derecesini arttırıyo.Avrupa ve ligte başarı için uğraşmak gereken bi takım ve lig diyebiliriz:)

"Kaliteli isim getirmek zor" kısmı CSKA haricinde herhalde :)

PaoloMaldini
06.Ekim.2010, 19:49
benfica , birmingham , milan , fiorentina , fenerbahçe sizce bunlardan hangi takımı çalıştırmalıyım

RaSenGan
06.Ekim.2010, 21:22
Milan'ı çalıştır derim.Olmadı Fiorentina :)

EndoplazmiK RetikuluM
06.Ekim.2010, 21:25
benfica , birmingham , milan , fiorentina , fenerbahçe sizce bunlardan hangi takımı çalıştırmalıyım

Hiçbiri.

Ya çok güçlü yada küme düşmemeye oynayan bir takımla başla bence. (Birmingham küme düşmemeye oynuyor ama deli gibi para var, o ayrı mevzu.)