PDA

View Full Version : Maç Tarihleri Hatalı

balgat80
02.Kasım.2009, 00:19
hatalar devam ediyor. şampiyonlar ligi ve uefa kupası gup maçlarının tümü çarşamba günü oynanıyor. normalde salı çarş şampiyonlar ligi perşembe uefa olması lazım

Sekopej
02.Kasım.2009, 00:25
2009'da ayarlardan bunu yapabiliyordun, online oynayan oyuncular için kolaylık sağlaması açısından. Henüz 2010'u kurmadım ama muhtemelen 2010'da da aynı ayar vardır. Şu anda tam hatırlayamıyorum o ayarı, mutlaka bilen vardır, yardımcı olacaktır. Ama o ayarı kapattığınızda ya yeniden oyuna başlamanız gerekiyor ya da yeni sezona geçmeniz gerekiyor fikstürün düzelmesi için.

Universal
02.Kasım.2009, 00:29
Bende de aynı sorun 2009'da vardı. Ayarlar bölümden değiştirilmesi gerekiyor, değiştirildikten sonra kayıtlı oyunlarda da düzeliyor. Oyun bende olmadığı için kısa bir süre sonra yardımcı olacağım.

balgat80
02.Kasım.2009, 00:41
http://img519.imageshack.us/img519/2486/41897928.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
şuanki ayarlar menüsünü biraz kurcaladım bişey değişmedi siz hatırlıyosanız hangi ayarı yapıcağımı söylermisiniz. tabi doğru resmi koyduysam

Sekopej
02.Kasım.2009, 01:19
2010 Türkçe mi yahu?:p

TV'den Maçları İzle, ama dediğim gibi oyun kurmadan önce seçmeniz gerekiyor ya da fisktür çekilmeden önce. Fikstür çekildiğinde değişiklik olmuyor.

balgat80
02.Kasım.2009, 01:38
hımm teşekkürler bende o ayarı maça ilk başladığımızda tam ekran göstermeyi kapama açma sanıyordum bi deneyim bakalım

Sekopej
02.Kasım.2009, 01:40
Lig maçları da aynı gün oynanıyor olması lazımdı, ona dikkat ettin mi? O özelliği açıp hemen küçük bir oyun kurup lig maçlarının fikstürüne bakabilirsiniz. Sadece pazar günü değilse düzelmiş olur, kayıtlı oyununuzda da yeni sezon itibariyle düzelir.

balgat80
02.Kasım.2009, 04:13
Lig maçları da aynı gün oynanıyor olması lazımdı, ona dikkat ettin mi? O özelliği açıp hemen küçük bir oyun kurup lig maçlarının fikstürüne bakabilirsiniz. Sadece pazar günü değilse düzelmiş olur, kayıtlı oyununuzda da yeni sezon itibariyle düzelir.

evet lig maçlarıda dikkatimi çekmişti bütün maçlar aynı gün eminim yeni sezonda düzelicektir

Universal
03.Kasım.2009, 00:16
evet lig maçlarıda dikkatimi çekmişti bütün maçlar aynı gün eminim yeni sezonda düzelicektir

Benim hatırladığım kadarı ile yaptığın anda düzelmesi gerekiyordu ama; yeni sezona bekleyip hayal kırıkığı yaşayabilirsin. İstersen yeni oyuna başla. :)

perpetua
03.Kasım.2009, 00:33
hımm teşekkürler bende o ayarı maça ilk başladığımızda tam ekran göstermeyi kapama açma sanıyordum bi deneyim bakalım

Iste bu yuzden duzgun bir cevirinin olmasi onemli.

Move matches for TV (TV yayini icin mac tarihlerini degistir) nasil TV'den maclari izle oluyor anlayamiyorum. :)

Neyse, kusura bakmayin konu disi ama yazmaktan kendimi alikoyamadim.