PDA

View Full Version : 3D Maç Motoru

aulucan
05.Kasım.2009, 23:38
Ben yeni Macbook kullaniyorum oyunda hic bir sorun yok ama mac icinde 3D motorunda futbolcular gozukmuyor.Futbolcularin isimleri mac yapiyor sahada(Kaleler, top, seyirci hersey var futbolcular ve hakemler gozukmuyor). Lutfen yardim edin kafayi yemek uzereyim. Java updatelerini de yaptim ama sorun hallolmadi..

BeeTLeJuiCe
12.Kasım.2009, 23:55
DirectX'iniz ile ilgili bir problem olabilir.
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=81185
şu konudaki linkten DirectX'i indirebilirsiniz.

exe_genesis
13.Kasım.2009, 02:41
bende macbook pro kullaniyorum. Ama sorunsuz oynuyorum. Updateleri yaptiktan sonra birsey yuklemene gerek kalmadan direk calisiyor.

aulucan
15.Kasım.2009, 23:40
bende macbook pro kullaniyorum. Ama sorunsuz oynuyorum. Updateleri yaptiktan sonra birsey yuklemene gerek kalmadan direk calisiyor.

Tum updateleri yapmama ragmen sorun var. Sigames forumlarinda mac kullanan birisinde ayni sorun varmis format atmis atarken de not case sensitive secin demisler sorun bundan olabilir mi acaba?

Universal
16.Kasım.2009, 01:18
Tum updateleri yapmama ragmen sorun var. Sigames forumlarinda mac kullanan birisinde ayni sorun varmis format atmis atarken de not case sensitive secin demisler sorun bundan olabilir mi acaba?

Eğer formattan sonra sorun düzelmiş ise demekki neden bundan olabilir ama; mac hakkında hiçbir bilgim olmadığı için bu konu hakkında sizlere yardımcı olamıyacağım. Çok ayrı bir işletim sistemi.

viji
16.Kasım.2009, 04:27
ben de bir macbook kullanıcısıyım, oyunu ilk kurduğumda ekran kartım yüzünden olduğunu tahmin ettiğim bir sorun yaşadım. maç oynana kadar herşey normalken maç sırasında donma problemi yaşıyordum. driver updateleri yapmaya çalıştıktan sonra oyunu defalarca uninstall edip tekrar yüklesem bile; "Football Manager 2010 v 10.1.0 f 84713 quit unexpectedly!" hatasını sürekli aldığım için oyuna hiç giremedim. oyunu mac os x te çalıştırıyorum, şimdiden teşekkür ederim.