PDA

View Full Version : Sergiy Kryvtsov | Dc | 18 l

Lim10
26.Kasım.2009, 03:09
Adı : Sergiy Kryvtsov

Mevki : Dc

Oynadığı Takım : Metalurg Zp

Fiyat : 2 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Heading, Marking, Work rate, Jumping, Strenght

Kafa topu sektirmiyeceğinin garantisini verebilirim:)Bu çocuğu canlı izlemek isterdim, 18 yaşında bi stoperin Stamina ve Strenghti nasıl bu kadar yüksek oluyor.Bana biraz şişirme bi oyuncu gibi geldi:)Ama tabi biz işimize bakarız:D "Mükemmel" bi stoper bence.Zayıf yönü teknik olarak çok kısıtlı ve aggression özelliği biraz daha yüksek olsa daha iyi olurdu.Yinede defans listemin başında duracak bir isim...

http://img410.imageshack.us/img410/1963/kryvtsov.jpg

RasAnt
27.Kasım.2009, 22:35
evet oneriyorum ömer toprak ve bunu defansta oynatın yan yana ozellıkle turkıye liginde

AttilaTheHun
02.Aralık.2009, 23:34
Kesinlikle çok iyi bir hava topçusu... Fiziği de iyi.Tavsiye ederim

sentugo
12.Aralık.2009, 00:39
YOk yok o kadar iyi değil.. Sadece hava toplarında etkili.. Ömer toprak çok daha iyi bundan.. İstenilen ücret özelliklerine göre pahalı gibi.. Yine de siz bilirsiniz..

Lim10
02.Ocak.2010, 18:24
Gözle görülür bir hata yapmıyor.Aman aman parlamıyorda maç içinde:)Ama nedense hep aynı ratinglerde geziyor.İlk sezon Dc 2. sezon Mc olarak oynattım. Açıkçası ilk sezon Dc de istedğim verimi alamamıştım.Ama takımda dengesizdi ve savunma dağınıktı.Mc de daha iyi gibi.İyi fiyat yapıyor.Sezon başı 5M$a almıştım.

http://img37.imageshack.us/img37/1411/kryvstov.jpg

eXcitinG
05.Şubat.2010, 13:08
MiLan kariyerimde iLk sezon ortasında gençLeştirme rotasyonuna aLdım. İkinci sezon ortasındayım ve Bovo, Otamendi ve Tiago SiLva ya rağmen savunmaya koyduğum iLk isim. Çok müthiş bir oyuncu.

ForCimbom
05.Şubat.2010, 13:17
MiLan kariyerimde iLk sezon ortasında gençLeştirme rotasyonuna aLdım. İkinci sezon ortasındayım ve Bovo, Otamendi ve Tiago SiLva ya rağmen savunmaya koyduğum iLk isim. Çok müthiş bir oyuncu.

önsezileri saydığınız diğer isimlere göre çok düşük değil mi???

eXcitinG
05.Şubat.2010, 14:10
Ben 1 yıL içerisinde oLdukça geLiştirdim. Tiago SiLva iLk sezon Seri A dan yıLın savunma oyuncusu ikinci sezon Bovo YıLın savunma oyuncusu oLdu ama inan onLardan daha da iyi oynuyor. 3. sezonda da o oLacak sanırım :)

Lim10
05.Şubat.2010, 14:26
önsezileri saydığınız diğer isimlere göre çok düşük değil mi???

Önsezi-Anticipation'da iş bitiyor gibi davranıyorsun.Sergiy'in dier 3 adamdan iyi en az 4-5 özelliği var.Kaldı ki passing özelliği bu denli düşükken, önseziyi olmazsa olmaz gibi lanse etmen, bence gereksiz bi muhalefet örneği kusura bakma.

ForCimbom
05.Şubat.2010, 14:45
Önsezi-Anticipation'da iş bitiyor gibi davranıyorsun.Sergiy'in dier 3 adamdan iyi en az 4-5 özelliği var.Kaldı ki passing özelliği bu denli düşükken, önseziyi olmazsa olmaz gibi lanse etmen, bence gereksiz bi muhalefet örneği kusura bakma.

kimseye muhalefet olduğum yok ki yahu nerden çıkardın? ben Luffy'ye birşe sordum, o kadar...

kaldı ki savunma yaparken çok önemlidir anticipation. topa müdahele etme, zamanlama, oyunu okuma açısından... ama tabi ne tarz oynatıldığına göre değişir..

eXcitinG
05.Şubat.2010, 14:59
Ben çok memnunum. Ben de ki 6. Resmi maçında ŞL finaLinde buLdu kendisini. İLk defa orada daha dikkatLi izLeme şansım oLdu ve hiç hata yapmadı, Sahanın en iyisi oLdu neredeyse. Bu adam büyük maçLarda böyLe oynuyorsa ben sürekLi oynatırım arkadaş dedim ve verdim formayı. Sonuna kadar hakediyor.

Walter Sakana
08.Şubat.2010, 21:48
Premier ligde hemde oyunun ilk sezonunda henüz 18 yaşındayken alıp bütün sezon boyunca oynattım muhteşem performans gösterdi. 2.sezonda takıma kaliteli defans oyuncuları alınca bir süre oynatmadım ama sonradan şans verdiğim maçlarda defalarca maçın yıldızı seçildi.

Kısacası bende Luffy arkadaşım gibi çok çok iyi bir verim aldım, çok memnunum. Fm2010'u oynamaya başladığımdan bu yana en iyi performans aldığım savunma oyuncusu diyebilirim.

DenizlispoR
08.Şubat.2010, 23:12
Gabi abinin bana zorla aldırdığı stoperdir kendileri :zuhaha.

kubertol
15.Şubat.2010, 05:37
bu adamı oyuna her başladıgımda ilk acarım ve küçük büyük bütün takımlarda mükemmel dc performansı gösteriyor. beşiktaş a zapata yla yanyana koyarak şl yarı finali gösteren oyuncudur kendisi. aşık oldum desem yeridir.

Börk
15.Şubat.2010, 22:09
Kafa topu bırakmıyor,hızıyla harika müdahaleler yapıyor.Kesinlikle alın.

nessus
28.Mart.2010, 23:15
otamendinin yanına dc lazım bunu mu alsak? görmüştüm ama decisions çok düşük (10un altında) şimdi saçma sapan hata yapar diye vazgeçmiştim. maşallah herkes de şl ligi finali oynamış :)

El Barto
28.Mart.2010, 23:19
Direk oynatmak için bir DC arıyorsanız tavsiye etmem bir kaç sene pişmesi lazım. :) Ama tabii alın takımda bulunsun. $5M aldım 2 senedir Manisa'da kirada baya gelişti. :p

iLkeRisT
29.Mart.2010, 00:59
Lovren-Vida-Otamendi üçlüsünün arkasında yedek bekler yokluklarınıda aratmaz

Lim10
26.Nisan.2010, 06:42
Otamendi hariç, diğer saydığın 2 ismin birini sağ diğerini sol cebine koyar:)

http://img315.yukle.tc/images/4744sgfsdgsgs.JPG

unleashed
03.Mayıs.2010, 19:47
10.0.3 update ile özelliklerini düşürdüler malesef.

ForeverFener
05.Mayıs.2010, 22:25

siz de direk saldırmışsınız arkadaşa düzgün bir cümle kurmuş herhangi bir hakaret de etmemiş niye böyle davrandın anlamadım doğrusu ? bence de sezme özelliğinin yüksek olması lazım pek hızlı bir adam olmadığı için...

LifeYourself
09.Ağustos.2010, 03:03
10.3 de pek iyi değil:(

Dooki
09.Ağustos.2010, 11:50
Eskişehirspor kariyerimde defansta Verkhovtsev'le beraber oynatmıştım. İlk sezon o kadar müthiş iş çıkarmışlardı ki kendileri, ligi en az gol yiyen takım olarak bitirdik. 2. sezon arasıra ortasahaya da kaydırdım kendisini, ortasaha da yer yer goller attı. Box to Box oynatınca boşluklar bulup gol attı. Şu profilde bunu nasıl yaptı anlamadım ama, yapıyor işte, belki TSL'nin kalitesiyle alakalı bir şeydir.

Lim10
10.Ağustos.2010, 00:30
10.0 versiyonunda Lokomotiv kariyerimde Verkhovtsev ile ikisini oynatmıştım göbekte.Bende ligin en az gol yiyen takımı olmuştum.İkisi orta ve küçük düzeyli takımlar için Vidic-Rio gibi bir ikili(idiler).Fakar Krvytsov'un takımı olan Metalurg Zp'de o kadar fazla genç ve şişirme oyuncu var ki, 10.0 versiyonunda, Ukrayna Ligi'ne girip bu takımı incelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.Kryvtsov'da bunlardan biriymiş maalesef.Bkz:Kas'kov

http://www.yukleresim.com/images/08581179956639917093.png

Zekirdek
10.Ağustos.2010, 00:56
Al-Ahly takımına gelirlermi ki Mısır'a.

QaaN-07
11.Ağustos.2010, 01:44
10.3'de özelliklerini düşürdüler.