PDA

View Full Version : Robert Snodgrass | AMRL | 21

Walter Sakana
24.Aralık.2009, 07:50
Adı: Robert Snodgrass

Takımı: Leeds

Yaşı: 21

Mevkisi: AMRL

Önemli Özellikleri: Bravery, Stamina, Work Rate, Dribbling, Crossing, Tackling

http://img709.imageshack.us/img709/7545/snodgrass.jpg

Çok beğendiğim bir profil. Hızlı bir oyuncu olsaydı büyük takımlarda çok rahat oynayabilecek bir yıldız olabilirmiş.

LaZz_61
13.Mart.2010, 15:04
Lyona aldım az önce, inşallah yıldız oalcak

Hugo
13.Mart.2010, 17:03
FM09da Leeds ile oynarken satmayı düşünüyordum. Forvetler sakatlanınca bunu koydum ileri. İkinci yarı gol kralı oldu. Sonra hemen sözleşme yapmıştım :)

omrcanjc
13.Mart.2010, 19:26
arkadaşlar leeds i premier lige çıkarken çok katkısı oluyor ama büyük takımlarda oynayamıyor bide leeds de johnson diye oyuncu var aynı yaştalar ama snodgarss fazla gelişmiyor ama johnson mütiş gelişiyor onu tavsiye ederim ama anadolu takımı yönetiyorsanız snodgrass direk sizi uefaya taşır

EzioS
13.Mart.2010, 20:18
Real Madrid'e müthiş genç atılımı yapmaya başladım.Bunu denerim sezon sonu.Castilla artık full gelecek vaadeden oyuncu kaynıyor.Neymar'ın tutun Verratti'ya kadar.Transfer bütçesini gençlere ayırdım.A takımı yeter zaten heryere :)

Walter Sakana
14.Mart.2010, 13:12
arkadaşlar leeds i premier lige çıkarken çok katkısı oluyor ama büyük takımlarda oynayamıyor bide leeds de johnson diye oyuncu var aynı yaştalar ama snodgarss fazla gelişmiyor ama johnson mütiş gelişiyor onu tavsiye ederim ama anadolu takımı yönetiyorsanız snodgrass direk sizi uefaya taşır

evet yorumun son derece yerinde. büyük takım oyuncusu değil, zaten profilini paylaşırken bunu yazmıştım. ancak dediğin gibi anadolu takımları yada avrupadan diğer orta düzey takımlar için faydalı olabilecek bir oyuncu. bu tür çok yönlü oyuncular (gerektiğinde forvette oynayabiliyor) her takıma lazım. bide lig sıralamasına göre 3.ligden böyle bir oyuncu çıkması kolay rastlanabilecek birşey değil.