PDA

View Full Version : Galatasaray ve Kadrom

LaKe
22.Nisan.2006, 17:09
Galatasarayla yeni oyuna başladım ve çok iyi transferler yaptım:) , işte aldığım sattığım oyuncuların fiyatları vede taktiğim ;;)

aldıklarım;

http://www.myehost.de/resim/images/tn_2yD11153.jpg (http://www.myehost.de/resim/viewimage.php?file=/resim/images/2yD11153.jpg)

sattıklarım;

http://www.myehost.de/resim/images/tn_i5L11254.jpg (http://www.myehost.de/resim/viewimage.php?file=/resim/images/i5L11254.jpg)

taktiğim ve kadrom;

http://www.myehost.de/resim/images/tn_zaP11315.jpg (http://www.myehost.de/resim/viewimage.php?file=/resim/images/zaP11315.jpg)

sizce daha takviye gerekmi? yoksa kadrom iyi mi? yada yanlışlarım olmuşmu? görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim;;)

BaTuHN
22.Nisan.2006, 17:32
bence kadron gayet güzel ama illa bi takviye yapmak istiyosan bi forvet alabilirsin derim ben:D

LaKe
22.Nisan.2006, 17:35
water skin 2006 + şampiyonlar ligi arkaplanı :D

ama ben arka planı değişiklik olsun diye koydum. waterin arka planıda güzel :D

bu arada iyi bi forvet alıcak kadar param kalmadı maalesef :)

ama ara transfere kadar para biriktirirsem vede ümit karandan memnun kalmazsam alırım büyük ihtimal ;)

gordon753
22.Nisan.2006, 19:06
abi arkaplan bende eklemek istiyorum ama ben eklediğimde arkaplan bozuluo tek başına ekliyorum o kolay ama değişken olmasını istediiğimde olmuyor nasış yapabileceğimi anlatırmısın sen?

ibo
23.Nisan.2006, 00:46
water skin 2006 + şampiyonlar ligi arkaplanı :D

ama ben arka planı değişiklik olsun diye koydum. waterin arka planıda güzel :D

bu arada iyi bi forvet alıcak kadar param kalmadı maalesef :)

ama ara transfere kadar para biriktirirsem vede ümit karandan memnun kalmazsam alırım büyük ihtimal ;)

ümit karan da süper oynuyor. bence şans ver...

T_A_N_E_R
23.Nisan.2006, 01:28
necati yi satmicaktin adam 32 yasina kdar super golller atio bide ben gs ye £32 milyonluk transfer yaptirmsitim :D ve rekor kirmistim kulupte :D

korray87
23.Nisan.2006, 05:13
bnce de nejati kalmalıydı hawadan yerden etkili topcu!

LaKe
23.Nisan.2006, 13:20
ümit karan da süper oynuyor. bence şans ver...

ümit karan bu formunu sürdürdüğü sürece hep ilk 11 de olur zaten;;) çok iyi oynuyor.

gelecek sezon defans için ayhan yalçın ve uğuru yetiştiriyorum.

necati yi satmicaktin adam 32 yasina kdar super golller atio bide ben gs ye £32 milyonluk transfer yaptirmsitim :D ve rekor kirmistim kulupte :D

maalesef göndermek zorundaydım. çünkü durmadan satılık listesine konmak istedi. ilk 11 için fazla aday olduğunu düşünüyordu. bende göndermek zorunda kaldım...:(

can777
23.Nisan.2006, 15:22
bence song u ortaya al defansın sağına da bir oyuncu al örneğin pieter collen olabilir. birde orta sahanın ortasına mutlaka takviye yap serkan balcı yeterli değil ...

Universal
23.Nisan.2006, 16:24
serkanı defansın sağına yetiştir gayet başarılı oluyor ben öyle kullanıyorum ortasahının solunda zorlanır geriye dönük oynat bence...

korray87
23.Nisan.2006, 20:59
ileri 2li super olms

kemalken
23.Nisan.2006, 21:22
ilici satarak çok ii yapmışsın çünkü hiç bir işe yaramıyo, necati
yi satmasan ii olurdu necati gerçekten ii bide caferin üzerine düş ilerde çok ii oluyo

LaKe
23.Nisan.2006, 23:55
bence song u ortaya al defansın sağına da bir oyuncu al örneğin pieter collen olabilir. birde orta sahanın ortasına mutlaka takviye yap serkan balcı yeterli değil ...

evet biliyorum. song çok iyi oynuyor defansın ortasında.sağdada süper gerçi. ama maalesef gs de sıkıntılı bi transfer dönemi yaşadım. paranın 20k olduğu dönem bile vardı. oyun sattım, aldım, sattım, aldım. transferlerin hepsi 2.haftaya yetişti zaten. şu an kulubün toplam parası 4 milyon pound. transfer bütçem zaten kalmadı... gelecek sezona napıcam hiç bilmiyorum :)

bu arada serkan balcıdan bende pek memnun değilim zaten. ama genede 7-8 in altına pek düşmüyo. ilk elime para geçtiğinde DM ye de oyuncu alcam.

korray87
24.Nisan.2006, 15:05
ilici sattgn icin de ayrca tebrkler bnm elime yapıstı satamıorm heinz de ayni kabileden
=)

hasan_fatih
24.Nisan.2006, 15:37
abi güzel transferler yapmışsın...

van Nistelrooy
24.Nisan.2006, 19:01
Ilic satılmaz çok iyi oynuyor oyunda keza Necati'de Serkan Balcı gibi 100 tane adam var altyapıda boşa para vermişsin onada

van Nistelrooy
24.Nisan.2006, 19:02
unutmuşum
birde Kürşat için Stjepan Tomas satılırmı ?

cureshot
24.Nisan.2006, 20:12
ümit karan bu formunu sürdürdüğü sürece hep ilk 11 de olur zaten;;) çok iyi oynuyor.

gelecek sezon defans için ayhan yalçın ve uğuru yetiştiriyorum.

maalesef göndermek zorundaydım. çünkü durmadan satılık listesine konmak istedi. ilk 11 için fazla aday olduğunu düşünüyordu. bende göndermek zorunda kaldım...:(

ayhan yalçın mııııııııııııııııııı?? şaka yapıyosun herhalde. adam zaten gelmiş 23 yaşına ne gelişecek bu saatten sonra.

korray87
24.Nisan.2006, 23:12
baba ayhandan cacık olmas hakkaten
ilic de gtmek bilmoor o da ii diil

LaKe
25.Nisan.2006, 19:16
ayhan yalçın mııııııııııııııııııı?? şaka yapıyosun herhalde. adam zaten gelmiş 23 yaşına ne gelişecek bu saatten sonra.

valla herkesi yetiştiriyorum. ama ayhan yalçında bir potansiyel gördüm gibi :D adam zaten uefa maçlarında 7-8 in üstünde oynuyor hep. uğurada ara ara şans veriyorum. ;;)

enesao
25.Nisan.2006, 19:42
bence forvet almana gerek yok ümit karan çok iyi.. eğer yedek alıcaksan maxi lopez i al çok ciddiyim ben barcadayım ara sıra maxi yi oynatıyorum çok şık goller atıyorr

LaKe
25.Nisan.2006, 19:53
zaten ümit karanın formu düşük olursa alıcaktım ;) ama çok iyi oynuyor. ondan bu forvet kalacak hep. luca toniyi 33 yaşına kadar fln oynatcam... sonra maxi lopezi alabilirim. zaten o zamana kadar baya gelişmiş olur sanırım :)

enesao
26.Nisan.2006, 01:23
zaten ümit karanın formu düşük olursa alıcaktım ;) ama çok iyi oynuyor. ondan bu forvet kalacak hep. luca toniyi 33 yaşına kadar fln oynatcam... sonra maxi lopezi alabilirim. zaten o zamana kadar baya gelişmiş olur sanırım :)
bence gelişir.. hiç unutmuyorum barca vs valencia 3-0 yeniyorum son 5 dk. etoo çıkardım maxiyi koydum ortasahadan kaptı topu 3 kişinin arasından sıyrıldı defansıda geçti kaleciyide çalımladı golü attı.. azım açık 3 kez tekrarını izlemiştim etoo bile bu kadar güzel gol atmamıştı...

By_aBuNis
26.Nisan.2006, 01:48
Bence takımın gayet iyi ama serkanı defansın sagına cekıp oraya daha bı etkılı adam alabılırsın ama param yok dıyorsun :D ara transferde artık inş :P

seymenli
26.Nisan.2006, 10:07
kardes cok iyi hile yapmıssın saidou bir kere hiç romaya gidermi anlasılan sen oyun acarken italya liginide secmişsinnnnnnnnnnn hile yapmasan daha cok sarar

LaKe
26.Nisan.2006, 13:01
sende bilmeden çok iyi atmışsın.... ben italya ligini sevmemki. bende ispanya,finlandiya,brazilya, ingiltere ve türkiye ligleri açık.

ayrıca ne gibi bir hile yapmışım anlayamadım??? ben hile yapmış olsam gider ingiltere liginden chelsea yı alırım 40 mn ye adamları satıp rahat rahat yerim paraları. oysaki finansımda toplam 644K param var, transfer bütçem yok. ben hile yapsam manyakmıyım gidip oyuncuları 1 mn ye 2 mn ye satıyım. bende biliyorumki hilesiz oyun daha çok sarar vede zaten hile yapmıyorum...

bence bilmeden kimseyi suçlama arkadaşım ;)

Thierry Henry
26.Nisan.2006, 17:20
luca toni 6m geliyormu, yanlış anlama hile yaptın demek istemiyorumda geliosa ben de almayı dusunuom.adam 15 kagıt bi onceki oyunda 17 onermiştim gelmemişti.ama yine hakkını yemiim iyi transfer yapmışsın biraz srknda teredutte kaldım 2.9 a daha iyi bir adam alabilirdin serkan o mevkiyi kaldıramaz gs gibi bir takımda.

LaKe
26.Nisan.2006, 19:07
luca toni 6m geliyormu, yanlış anlama hile yaptın demek istemiyorumda geliosa ben de almayı dusunuom.adam 15 kagıt bi onceki oyunda 17 onermiştim gelmemişti.ama yine hakkını yemiim iyi transfer yapmışsın biraz srknda teredutte kaldım 2.9 a daha iyi bir adam alabilirdin serkan o mevkiyi kaldıramaz gs gibi bir takımda.

evet... eğer uefa da yada şampiyonlar liginde oynayan bir takımla vede itibarlı bi takımla teklif edersen geliyor ki zaten toni nin fiyatı 5,750 milyon pound... serkan balcıyı aslında bende pek sevmezdim. ama 21 yaşında genç bi çocuk. alıyım belki yetişir fln dedim :) ama gerçekten pek kaldıramıyor. sezon sonunda gönderebilirim belki. zaten param falan da kalmadı... gelecek sezon gs yi satın alabilirler :D :D

cüneyt11
27.Nisan.2006, 20:50
forvetin iyi ama orta sahayı değişitr bence.ucuz ii adamlar bulabilirsin.keşke ilic i satmasaydın.

LaKe
27.Nisan.2006, 21:55
orta sahada tek şikayetim serkan balcıdan... fabio grosso tam 36 asist yaptı. chumbinho zaten benim keşfettiğim bir oyuncu ve müthiş bir şekilde yetiştirdim. hasan şaş da iyi. serkan balcıyıda satacağım sanırım..

bu arada bu kadroyla uefa,tsl şampiyonluğu ve türkiye kupasını aldım. galatasarayda ilk kez bir sezonda alabilceğim tüm kupaları aldım :) önceleri uefada en fazla çeyrek final, tsl de 1. yada 2., türkiye kupasındada yarı finale kadar falan geliyordum.(bu ilk sezonum için geçerli, diğer sezonlar için değil ;) )

alper_xxl
28.Nisan.2006, 20:19
Bir kere luca tonı getırmısın cok ıyı bır basarı cunkı ılk sezonunda gelmeyen bır futbolcu kadron ıyı sana suncagım seceneklerı uygularsan yıı bır takım olustarabılrıısn aslında kadron ıyı ama bunu yaparsan daha ıyı olabılır grosso yu defansa cekıp oraya İBRAHİM AKİN yada YASİN KARACAYI alabılırsın daha ıyı bır ekıp ve kadron olacagına ınanıyorum foretım cok ıyı ozgurcandan da yararlanmayı sakın ama sakın unutma ayrıca MUSLU yu alıp song u ortaya cekebılrısın vede grosso yu cekmem dıyorsan cellaleddin yada volkan bekir oglu yada adem dursunu al derım ben :D

LaKe
28.Nisan.2006, 20:27
Bir kere luca tonı getırmısın cok ıyı bır basarı cunkı ılk sezonunda gelmeyen bır futbolcu kadron ıyı sana suncagım seceneklerı uygularsan yıı bır takım olustarabılrıısn aslında kadron ıyı ama bunu yaparsan daha ıyı olabılır grosso yu defansa cekıp oraya İBRAHİM AKİN yada YASİN KARACAYI alabılırsın daha ıyı bır ekıp ve kadron olacagına ınanıyorum foretım cok ıyı ozgurcandan da yararlanmayı sakın ama sakın unutma ayrıca MUSLU yu alıp song u ortaya cekebılrısın vede grosso yu cekmem dıyorsan cellaleddin yada volkan bekir oglu yada adem dursunu al derım ben :D

tavsiyelerini dikkate alacağım;;) grosso yu defansa çekemem. çünkü adam çok iyi oynadı 1 sezonda 36 asist yapan bir oyuncuyu defansa çekmek delilik olur :) ama önerdiğin defanslara bakacağım. bu arada özgürcan 18 yaş altında gol kralı oldu. geçen sezondan beri sürekli takip ediyorum. gittikçe artan bir form grafiği var gelecek sezona onu ilk 11 de oynatacağım. bu arada songu ortaya çektim ve bu yıl geliştirmek için çok çaba sarfettiğim ve amacıma ulaştığım uğuru defansın sağına koydum :) benim sıkıntım DMC...orda serkan balcı pek istediğimi veremiyo... dmc aramaya başladım şu an...ama önce gs de ki fazlalıkları satıp biraz para kazanmam lazım... :)

master_ozzy
29.Nisan.2006, 11:52
dmc arıosan ilk secimin mascherano olsun arkadasim eger o olmazsa guarini onerebilirim

LaKe
29.Nisan.2006, 19:50
mascherano ya baktım. gerçekten çok iyi bir oyuncuya benziyor. tavsiyen için teşekkür ederim.

By_aBuNis
04.Mayıs.2006, 15:12
Dostum takımın ıyı ama umıt karan yerıne daha ıyı bır forvet koyabılırsın luca tonı zaten gol atıyor yenı forvet yanında leblebı gıbı atar:D:D:D bu arada arkaplanın cok gusel ben yapamıyorum ya:(