PDA

View Full Version : Favori Personel Eksikliği

metinoktay
31.Aralık.2009, 10:40
FM'de kariyer açtıktan sonra ilerlediğimizde bazı oyuncularımızı veya personellerimizi çok severiz, onlar vazgeçilmezimiz olurlar. Ancak bu kişileri favori personelimiz olarak ekleyemememiz çok kötü. Mesela kariyerimde Marcelinho diye bir futbolcu ve Vilson adında bir başka oyuncum takımım için vazgeçilmez ve onlar de benim favorim ama oyun ilerledikçe favori personel olarak profilime ekleyemiyorum. Veya başka menajerler benimle iyi geçiniyor ya da beni arkadaşı olarak görüyorsa onların favori kişileri arasında adım görünüyor ama ben oyun ilerledikçe öyle favori kişilere kimseyi ekleyemiyorum :) Bu nokta çok kötü aslında...

ekurcenli
31.Aralık.2009, 13:27
Ewt haklisin bende bu konudan yakiniyordum.Eskiden vardi bu.2003-2004 seznunda Leicester da Marcus Bent le yardirmistik :). O benim favorı personelim ben onu favori personelim olmustu.Ayrica bu oyunda oyuncularin ,oynadığı takımın favori klubu olmasida zorlastirilmis.Anca yılın oyuncusu falan secilmeleri lazim.Bunu duzeltmeleri lazim bence.Bir tek guzellik kiralik oyuncularda eger kiralik oyuncu gittigi takimda iyi bir performans sergilemisse,O takım onu favori klubu oluyordu...