PDA

View Full Version : Steam Internet

demirsporlu
02.Ocak.2010, 16:02
arkadaslar oyunu steamden indirmistim. suanda evde internet kesik. oyuna girmek istedigimde steame giris penceresi cıkıyo. bu sorundan kurtulmanın bi yolu varmı. lutfen yardımcı olun. intertim yoksa oynayamıyacakmıyım oyunu nası bi istir bu???

ToRoSKaPLaNı
02.Ocak.2010, 16:29
fm 2009 sorunlar bölümünde bu vardı
Oyunu Steam kullanmadan oynamak istiyorum ama masaüstü ikonunu bulamıyorum

Steam olmadan oyunu açabilmek için izlemeniz gereken yol:

C:/Program Files/Steam/Steam Apps/ common/ Football Manager 2009

Burada FM.exe’yi bulabilirsiniz.

Masaüstüne kısayol oluşturarak steam’ı çalıştırmadan oynayabilirsiniz. Ancak bunu yaparken steam’ın çalışmadığından emin olun.
2010 dada bu yöntem olabilir dene bir

demirsporlu
02.Ocak.2010, 18:34
hemso yardımın icin sagol. ama ne yazıkki sorun daha büyük. masa üstünde fm kısayolu var. oyuna girmek icin tıklıyorum ama oyun acılmıyor ve steamin kullanıcı adı ve sifre girilen penceresi cıkıyor. anladıgım kadarıyla steamden indirilen oyunda internet baglantın yoksa oyunu oynayamıyorsun. cok sacma ve gereksiz bir durum. sigamesin bu duruma bi care bulması gerekiyordu.

BaGa TaRKaN
02.Ocak.2010, 19:21
Steam'i Offline Olarak Çalıştırırsan İnternetsizde Oynarsın:) Offline Olarak Çalıştırıp Tekrar Giriş Yap Steame.

demirsporlu
02.Ocak.2010, 22:23
hocam bu fikrin cok iyi ama beceremedim offline yapmayı nası olacak bu dedigin

Kage
02.Ocak.2010, 22:44
Gayet kolay internetin yokkende kullanıcı adı şifre girerek steame login oluyorsun bi süre bekletiyor ve steame bağlanamadığını söylüyor go offline moda tıklarsan offline moda geçersin.