PDA

View Full Version : Fawzi Chaouchi |GK | 24

Skyr3x
18.Ocak.2010, 15:47
Adı : Fawzi Chaouchi

Mevki : GK

Boy : 1.92 cm

Oynadığı Takım : ES Sétif

Fiyat : N/A

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Alan Hakimiyeti, Eksantriklik, Denge, İletişim, Zıplama, Refleksler, Cesaret, Güç

http://i45.tinypic.com/2ibjhwh.jpg

Fazla söze gerek yok.. Resme bakan zaten anlar :}. Denizlispora gelecek inş. Büyük takımlara rahatlıkla gelebilir. (Alttaki FM Schout Farklı bi amaç için açıktır. Oyuncuyu kendim ararken buldum.)

Lim10
18.Ocak.2010, 20:27
Genie Scout ürünü he?:)

vego
18.Ocak.2010, 21:40
bende cezayir milli takımında keşfettim:) iyi kaleci:D

Skyr3x
18.Ocak.2010, 22:01
Genie Scout değil genie scoutu genelde buldugum oyuncuların şimdiki ve gelecekteki overalleri için kullanıyorum :) yetenekler yani 100+ 100- misali :}

Kısacası her oyunumda genie scout acık bulunuyor :)

DenizlispoR
18.Ocak.2010, 22:12
Adı : Fawzi Chaouchi

Mevki : GK

Boy : 1.92 cm

Oynadığı Takım : ES Sétif

Fiyat : N/A

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Alan Hakimiyeti, Eksantriklik, Denge, İletişim, Zıplama, Refleksler, Cesaret, Güç

http://i45.tinypic.com/2ibjhwh.jpg

Fazla söze gerek yok.. Resme bakan zaten anlar :}. Denizlispora gelecek inş. Büyük takımlara rahatlıkla gelebilir. (Alttaki FM Schout Farklı bi amaç için açıktır. Oyuncuyu kendim ararken buldum.)
Kalede Cenk,Özden varken bu adama gerek yok bence :D.

Skyr3x
18.Ocak.2010, 23:04
Evet Cenk varken gerek yok :) Taraftar için aldım. Tribüne yani transferden sonra Hit'li bir taraftar mesajı yani :):) bir ay birisi diğer ay birisi oynar kalede :) Türk orta saha oyuncusu lazım bu takıma sadece ileri hattıda iyi çağlar filan var ama yetersiz kalıyorlar.. :/

berat87
20.Ocak.2010, 21:00
bi şey sorucam :

Eksanstrisliğin yüksek olması kötü bir şey mi ??

Skyr3x
20.Ocak.2010, 21:36
Fikrim yok ama sansasyonel kurtarışlar yapabilir gibime geliyor yani çıkmayacak topları çıkarma gibi çünkü reflexlerde iyi..

KaPaLı
26.Ocak.2010, 09:45
Bu kaleci bildiğin hayvan. Enyeama diyodum ben ama yok yaa bu Chaouchi hayvanın önde gideni. Takım her maç en az %100 4 tane atak yiyo hepside kalecide kalıyo :D

Skyr3x
26.Ocak.2010, 22:49
http://i47.tinypic.com/25tvn8j.jpg

http://i45.tinypic.com/23s7pr6.jpg

İşte Kanıtlar... Fazla söze gerek var mı ? 2 sezon sonra ki fiyatını düşünün.. daha ligin 13. maçı..

KaPaLı
27.Ocak.2010, 09:46
Senin defansından kaynaklı herhalde sorunun. Serdar Kurtuluş - Sasha Yunisoglu - Rajnoch - İvan oynatıyorum takım sezonun en az gol yiyenleri listesinde.

Addolorato
27.Ocak.2010, 12:48
Senin defansından kaynaklı herhalde sorunun. Serdar Kurtuluş - Sasha Yunisoglu - Rajnoch - İvan oynatıyorum takım sezonun en az gol yiyenleri listesinde.

Adam bir sorun var dememişki 13. maçta bonservisi 1.5 M £ daha ne kadar artar kimbilir demiş :D

KaPaLı
27.Ocak.2010, 12:56
Yok çok gol yemiş ondan dedim ben : )

Skyr3x
27.Ocak.2010, 16:01
Tabi gol yeme sorunu ilk 5 hafta Fener Trabzon Galatasaray ve Beşiktaş'la oynamam.. Ayrıca şu ana kadar frikikten gol atan olmadı %100 bir pozisyonda üst üste 2 top çıkarttı kalecimiz =))

(Ben kendi takımımın defansını kurmadan fazla gol yerim.) Defanstaki adamların 1 i bile işe yaramaz bu takımda...

LaZz_61
13.Mart.2010, 14:19
Free olarak alınabılıyor, para harcamak ıstemeyenler ıcın ıdeal bır kalecı

Xacubona
13.Mart.2010, 14:48
Beleş ama kötü :)

Skyr3x
13.Mart.2010, 21:54
Beleş ama kötü :)

Kötü ha :) oynattıktan sonra bakayım aynı sözü diyebilecekmisin ? Teke tekte yediği gol sayısı çok azdır kalecimin :)

sentugo
14.Mart.2010, 11:04
beleş bea... her beleş iyidir benim için.

Bu arada skyr3x tamma oyuncun iyi olabilir ama abartma.. Normal bir kaleci işte, aytrıca estantriği yüsek olan kaleciye güvenmiyorum ben.. O yüzden almam.. Çok zor topları kurtarırken, çok kolayları yiyebiliyor..

Skyr3x
20.Mart.2010, 19:33
beleş bea... her beleş iyidir benim için.

Bu arada skyr3x tamma oyuncun iyi olabilir ama abartma.. Normal bir kaleci işte, aytrıca estantriği yüsek olan kaleciye güvenmiyorum ben.. O yüzden almam.. Çok zor topları kurtarırken, çok kolayları yiyebiliyor..

Abartmıyorum. Dediğim gibi teke tekte çok az gol yiyor. Ayrıca dediğin doğru bazen çok kolay topları yiyebiliyor ve çok saçma hatalar yapabiliyor. Fiyatına göre olan kalecilerin hepsinden iyi benim dediğim :)