PDA

View Full Version : Oyunda Çekilen Resmin Painte Aktarılmaması

Harun Aslan
28.Ocak.2010, 23:18
Merhaba arkadaşlar, Oyundaki kariyerimde maç sonucunun fotoğrafını Print Screen Tuşu ile çekiyorum oyunu alta indirip Paint'i açtığımda CTRL+V yapıp resmi yapıştırıyorum ve masaüstünün veya o an neyi inceliyorsam o resim yapışıyor..

http://img13.imageshack.us/img13/4136/fotojo.jpg

Sol üst tepede siyah bir dikdörtgen çıkıyor birtek böyle oldugunda acaba sorun ne yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

Harun Aslan
28.Ocak.2010, 23:39
Arkadaşlar veya başka bi türkü fotoğrafları kaydetme şansım varmı Bilgisayarıma.

SAİT71
28.Ocak.2010, 23:43
Size tavsiyem oyunu pencere modunda oynamanız ve Fast Stone Capture Programını yükleyip onunla SS almanız. Hem program ile boyutunu bir tıkla ayarlayabilir ve kaydedebilirsiniz. Böylece hem SS alıp hem painte atmaya ihtiyaç olmadan bu program ile her aşamayı 1 tıkla yapmak mümkün. Kaydetmeden önce kalitesini düşürebilirsiniz ve eklediğiniz resim daha çabuk açılır..

El Barto
28.Ocak.2010, 23:46
Windows 7 kullanıyorsun sanırım onda biraz farklı oluyor gibiydi bir kaç mesaj hatırlıyorum onunla ilgili. Daha net bile biri bilgilendirir ama ben de bakayım bir bulabilirsem yazarım.

Harun Aslan
28.Ocak.2010, 23:47
Size tavsiyem oyunu pencere modunda oynamanız ve Fast Stone Capture Programını yükleyip onunla SS almanız. Hem program ile boyutunu bir tıkla ayarlayabilir ve kaydedebilirsiniz. Böylece hem SS alıp hem painte atmaya ihtiyaç olmadan bu program ile her aşamayı 1 tıkla yapmak mümkün. Kaydetmeden önce kalitesini düşürebilirsiniz ve eklediğiniz resim daha çabuk açılır..

Teşekkür ediyorum hemen deniyorum (:

Windows 7 kullanıyorsun sanırım onda biraz farklı oluyor gibiydi bir kaç mesaj hatırlıyorum onunla ilgili. Daha net bile biri bilgilendirir ama ben de bakayım bir bulabilirsem yazarım.

Evet W7 kullanıyorum, yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar Fast Stone Capture programıyla bi deniyeyim :)

El Barto
28.Ocak.2010, 23:54
Olmazsa şunu dene birde.

Belgelerim-sports interactive-Football manager 2010 içerisine screenshots diye bir klasör yarat. oyunda screenshot almak istediğin ekranda iken ALT+F9'a basarsan bu klasöre screen alınıp atılıyor.

I3esiktas
28.Ocak.2010, 23:54
Arkadaşlar veya başka bi türkü fotoğrafları kaydetme şansım varmı Bilgisayarıma.

Alt F9 Tuslarına basarakta ss alabilirsin

Harun Aslan
28.Ocak.2010, 23:58
Olmazsa şunu dene birde.

Belgelerim-sports interactive-Football manager 2010 içerisine screenshots diye bir klasör yarat. oyunda screenshot almak istediğin ekranda iken ALT+F9'a basarsan bu klasöre screen alınıp atılıyor.

Teşekkürler öyle oldu.

Alt F9 Tuslarına basarakta ss alabilirsin

Sağolun öyle yapınca kaydoldu resimler screenshot dosyasının içine.

Bu arada THEFM Ö.M atmışsın ama okunmuyor bi sorun oluştu heralde kusura bakma okuyamıyorum cevapda veremedim.

El Barto
29.Ocak.2010, 00:00
Hadi geçmiş olsun. :)

Harun Aslan
29.Ocak.2010, 00:02
Hadi geçmiş olsun. :)

Teşekkürler yardımlarınız için :)