PDA

View Full Version : rolling kontrat

vita es morte
25.Nisan.2006, 21:37
nedemek bu rolling kontrat chelea ile böle bişi imzaladım

vita es morte
25.Nisan.2006, 22:33
eeee bi cevap alabilirmiyim

Nedvedmania
25.Nisan.2006, 22:46
rolling=(arazi)inişli çıkışlı :D yazıyo sözlükte

enesao
25.Nisan.2006, 22:48
o zaman arazi kontrat imzalamış puhahah :D

vita es morte
25.Nisan.2006, 23:01
höh loooooooooooool ne iş ya mecazına bak bi

LaKe
25.Nisan.2006, 23:06
abramoviç sana kıyak geçip, stamford bridgenin arazisini vermiştir belki :D :D saçma oldu tabi :) bende bişey anlamadım. sözlüğe baktım arazi yazıyordu

hezzo
25.Nisan.2006, 23:14
aydan aya falan galiba ama tam bilmiyorum cevabı gelir yakında sabır

vita es morte
25.Nisan.2006, 23:38
abramoviç sana kıyak geçip, stamford bridgenin arazisini vermiştir belki :D :D saçma oldu tabi :) bende bişey anlamadım. sözlüğe baktım arazi yazıyorduhe mert ortasına da bi yatak attık ben orda yatıom

Sekopej
25.Nisan.2006, 23:46
benim bildiği her sezon sonunda tekrar kontrat görüşmesi yapıyon yani transfer bütceni tekrar belirleyebiliyon...

vita es morte
25.Nisan.2006, 23:57
benim bildiği her sezon sonunda tekrar kontrat görüşmesi yapıyon yani transfer bütceni tekrar belirleyebiliyon...saol sonunda mantıklı bi cevap

Sekopej
26.Nisan.2006, 00:00
saol sonunda mantıklı bi cevap

önemli değil biz burda birbirimize yardım için bulunuyoruz. arada gırgır da olmazsa hayat geçmez be:D ....

vita es morte
26.Nisan.2006, 00:06
önemli değil biz burda birbirimize yardım için bulunuyoruz. arada gırgır da olmazsa hayat geçmez be:D ....doğru valla..tam da en bunalımlık dönemimde....

hezzo
26.Nisan.2006, 00:25
saol sonunda mantıklı bi cevap
ayıp ettin:D

NiC 3 9
26.Nisan.2006, 00:50
yapmayın yaaaa

vita es morte
26.Nisan.2006, 00:53
ne oldu nic

perpetua
26.Nisan.2006, 00:54
Rolling contract, aydan aya kontrattir. Yani hic bir garantisi olmayan bir kontrattir.

Eger isler kotu giderse, hic bir para odemak zorunda kalmadan, kulup teknik direktor veya oyuncuyu her an takimdan yollayabilir.

Uzun kontratli teknik direktorleri yollamak icin takimlar yaptiklari sozlesmenin sartlarini yerine getirmek zorundadirlar (yani kontratin parasinin hepsini odemek durumundadirlar). Bu durumda uzun kontrati olan teknik direktorlerin isten alinma ihtimali daha dusuktur.

Sekopej
26.Nisan.2006, 00:56
Rolling contract, aydan aya kontrattir. Yani hic bir garantisi olmayan bir kontrattir.

Eger isler kotu giderse, hic bir para odemak zorunda kalmadan, kulup teknik direktor veya oyuncuyu her an takimdan yollayabilir.

Uzun kontratli teknik direktorleri yollamak icin takimlar yaptiklari sozlesmenin sartlarini yerine getirmek zorundadirlar (yani kontratin parasinin hepsini odemek durumundadirlar). Bu durumda uzun kontrati olan teknik direktorlerin isten alinma ihtimali daha dusuktur.

bu kadarını bilmiyordum ben de sağol...

vita es morte
26.Nisan.2006, 00:58

Uzun kontratli teknik direktorleri yollamak icin takimlar yaptiklari sozlesmenin sartlarini yerine getirmek zorundadirlar (yani kontratin parasinin hepsini odemek durumundadirlar). Bu durumda uzun kontrati olan teknik direktorlerin isten alinma ihtimali daha dusuktur.haydaa yediğim halta bak iiyimi

tosunpasa
26.Nisan.2006, 13:40
abi bu abraboviçte senin kuyunu kazıyomuş:d

RAMBO
26.Nisan.2006, 20:22
kısaca sana yıllık kontrat imzalatıyo istersen gelecek sezon git istersen fazla maaş iste kal filan öyle

RAMBO
26.Nisan.2006, 20:23

mod son noktayı koymuş ben boşuna yazdım zaten yalnışmış doğrusunu öğrendik sağol

crazy_aslan
26.Nisan.2006, 20:47
bence sen hemen bos klüblere bi bak abramovhic cok tehlikelii geliyo senin takimin durumu nasil böyle yapmazlar cünkü

can777
26.Nisan.2006, 20:49
opsiyon gibi ...

vita es morte
26.Nisan.2006, 23:12
bence sen hemen bos klüblere bi bak abramovhic cok tehlikelii geliyo senin takimin durumu nasil böyle yapmazlar cünkütakımın durumu müthiş bütün kupaları topladım

crazy_aslan
26.Nisan.2006, 23:28
takımın durumu müthiş bütün kupaları topladım
ozaman sana bu baskandan hayir gelmez sen iiyim diyosun a belki cok para harciyorsundur onun icindir

gordon753
27.Nisan.2006, 00:20
bunun anlamı değişken kontrat klubun beklentilerini fazlasıyla karşılayamayıp sadece normal olanı veriosan klup sana opsiyonlu kontrat öneriyor.mesela 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık kontrat 1 yıl garanti takımdasın ama 1 yıl sonunda duruma göre masaya otururuz demek istiyo

paco
27.Nisan.2006, 00:20
bence tahkim e başvur böyle kontrat mı olur haksızlık bu :)

BaTuHN
27.Nisan.2006, 00:29
abi bu abraboviçte senin kuyunu kazıyomuş:d

abromoviç seni yiyiyo olum:D:D bi hata yapsan göndercek seni:D:D