PDA

View Full Version : Müthiş bir ikilemdeyim.

Ulgio
30.Mart.2010, 02:59
Arkadaşlar getafe ile 3. sezonuma başlıyorum klasik 4-2-3-1 oynuyorum.Fakat tek forvet olarak alacağım adamı bilemedim.Yaya Sanogo ve MAcheda arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım?

tanKer
30.Mart.2010, 03:10
bence sanogo

Flawless Victory
30.Mart.2010, 03:12
uzun ve bitiriciliği iyi olanı al.

Ulgio
30.Mart.2010, 03:17
Sanogo o zaman :) bi de benim 3 tane brezilyalı oyuncum var 2 sene oynattım çifte vatandaşlık hakkı çıktı awaiting paperworks diyor 2 aydır.BU adamlar ne zamana ispanya vatandaşlığını kazanacak ya merak ediyorum?

nessus
30.Mart.2010, 10:36
mutlaka kafa vurabilsin, finishing ve composure de oldu mu tadından yenmez. aynı sisteme ben de Borges'i transfer etmiştim gol kralı oldu. Kontra atağa da sık sık çıkacağın için pace ve dribbling de de gözün olsun.

Ulgio
30.Mart.2010, 16:41
Aldım sanogoyu.7 maç 5 gol 2 asist gerçekten inanılmaz etkili ki daha gelişmedi bile...Lukakuyu almak istedim ama cash para 22 milyon euroya vermediler.Lukaku'yu aratmayacak gibi :)

Walter Sakana
31.Mart.2010, 05:49
Soldado gibi komple bir golcün varken ne gerek onlara :) Bende Getafe'yi yönetiyorum ama henüz sezon başındayım. Soldado'yu daha önce Hull'a almıştım, premier ligde harika performans göstermişti.

Flawless Victory
31.Mart.2010, 09:54
Sanogo o zaman :) bi de benim 3 tane brezilyalı oyuncum var 2 sene oynattım çifte vatandaşlık hakkı çıktı awaiting paperworks diyor 2 aydır.BU adamlar ne zamana ispanya vatandaşlığını kazanacak ya merak ediyorum?

Oyuncunun sanırım position özelliklerini gösteren bölümde altta yazıyor kaç gün sonra vatandaşlığa geçeceği. Ya da personal bölümü tam hatırlamıyorum.

El Barto
31.Mart.2010, 10:30
Personal bölümünde yazıyor.

Aşk-ı Şehir
31.Mart.2010, 12:34
Bazen oyuncu ülkedeki vatandaşlık süresini doldursa bile alamıyor çifte vatandaşlık nedendir bilmiyorum. Evrakları bekleniyor gibi bişey yazıyor. 21. yüzyılda evrakların 1 hafta içinde gelmemeside enteresan oluyor. :n:

Flawless Victory
31.Mart.2010, 14:02
Bazen oyuncu ülkedeki vatandaşlık süresini doldursa bile alamıyor çifte vatandaşlık nedendir bilmiyorum. Evrakları bekleniyor gibi bişey yazıyor. 21. yüzyılda evrakların 1 hafta içinde gelmemeside enteresan oluyor. :n:

Evrakları bekleniyordan evrakları tamamlanmaya çalışıyor gibi bir şey kastetmiş olabilirler. :) Ayrıca Türkiye olsa 1 ay beklerdi. :D

El Barto
31.Mart.2010, 14:50
İspanya'da bazen o süreyi beklemeden vatandaş olabiliyor oyuncular.