PDA

View Full Version : Fm Türkçe Bekleyenler Için

19yusuf05
19.Mayıs.2010, 00:30
steamda sega hadtası sega pack çıktı ve 89.99$'a yayınlandı içinde fm de var bu hafta sega haftası steamda oyunlara büyük indirimler geliyor fm 2010 'a muhtemelen %75 lik bir indirm gelecek ve 9,99$ 'dan satılacak yani 15 tl artık burakamda 10.000 e ulaşılamassa önümüzdeki 10 yıl im kansız gibi geliyor bana eğer Türkçeyi gerçekten istiyorsanız herkese duyurun bir konu açın ve portal da yayınlanabilir yok sa sittin sene 10.000 olmaz kimbilir 10.000 e ulaşılırsa (hiç sanmıyorum ) belki fm 2011 Türkçe yapılabilir 15 tl yi vermeyen zaten bu oyunu almaz ben karşı olduğum için si nin bu politikasına almayacağım ama beklentisi olanların haberi olsun indirim 24 saati geçmeyeektir bu yüzden erkenden herkesi haberdar etmeniz lazım si'nin reklamını herzamanki gibi sizin yapmanız gerekicek benden söylemesi ................... :D

perpetua
19.Mayıs.2010, 01:15
Bu yil icin tren kacti. Mart ayi 10 bin rakamini tutturmamiz icin sondu.

Seneye bakacagiz duruma artik.

19yusuf05
19.Mayıs.2010, 01:20
süre sınırı olduğunu bilmiyordum ancak 10.000 e ulaşılırsa belki 2011 türkçe olabilir

Özgür Çetin
19.Mayıs.2010, 01:24
sanmıyorum 2011 dede türkçe olacagını

Ahmet Göktaş
19.Mayıs.2010, 01:37
FM 2023'e kadar beklemeyin arkadaşlar. Belki Türkiyenin 100. kuruluş yılında bir kıyak geçerler. Yada 2050 lerde falan AB'ye girersek olabilir.

Omer90
19.Mayıs.2010, 09:09
FM 2023'e kadar beklemeyin arkadaşlar. Belki Türkiyenin 100. kuruluş yılında bir kıyak geçerler. Yada 2050 lerde falan AB'ye girersek olabilir.
arkadaş çok doğru söyledi

wolfson
19.Mayıs.2010, 09:15
Bari rakamı açıklasalar da bir şey düşünebilsek :D Ben 40 $ verip aldım sanırsam :p arkadaşım korsan aldı tık fark yok aramızda :D BEnce rakam en fazla 6 bin civarındadır.

Flawless Victory
19.Mayıs.2010, 09:19
Seneye çok daha düşük bir satış olacak. Onun için seneye de Türkçe olmaz.

BaFraLı
19.Mayıs.2010, 09:20
Bu saatten sonra zor biraz. Ahmet'in dediği gibi daha çok bekleriz.

Flawless Victory
19.Mayıs.2010, 09:52
Fifa Manager oynuyorum artık, bir kısmı Türkçe hiç olmazsa. :)

19yusuf05
19.Mayıs.2010, 14:17
cm oynyın o Türkçe satış rakamları düşük galiba muhtemelen onuda kaybettik :( bari şimdi tadını çıkarın

Tedesco
19.Mayıs.2010, 14:26
bu oyun türkçe çıkmicak kasmayın kedinizi.çıksada en az 10 sene sonra...

serwan
19.Mayıs.2010, 14:34
Bari rakamı açıklasalar da bir şey düşünebilsek :D Ben 40 $ verip aldım sanırsam :p arkadaşım korsan aldı tık fark yok aramızda :D BEnce rakam en fazla 6 bin civarındadır.

6bin? hiç ama hiç sanmıyorum..bin bile yoktur belki..

serwan
19.Mayıs.2010, 14:50
şöyle bir düşüncem var ayrıca..şu ara hepimizin gördüğü üzere fm'nin maç motoru pek de iyi değil..
cm bu kadar talep görse eminim maç motorunu kısa sürede büyük oranda toparlarlar.database konusuna gelince.fm'nin database'i önlerinde duruyor.alıp karşılarına çok benzerini aktarabilirler oyuna.yok eğer bunu etik bulmuyorlarsa ya da yasal kısıtlamalar vardır muhtemelen o zaman onlar çıkarsın elle tutulur seviyede bir oyun fm'nin database bi şekilde kullanıcılar tarafından cm'ye aktarılır..
zaten cm oynayanların söylediklerine göre 3d grafik, arayüz falan fm'den iyiymiş..adamlar fiyat konusunda da gayet makul davranıyorlar..neden olmasın?

Flawless Victory
19.Mayıs.2010, 14:56
Ama menüler falan hala eski FM 2005 gibi. Ayrıca bu kadar detaylı değil CM.

serwan
19.Mayıs.2010, 15:15
CM şu aşamada eminim FM'nin yanından bile geçemez.ama anlatmak istediğim adamlar bir politika belirlemiş, oyunu 2,5 € gibi bir fiyata satıyorlardı..ayrıca uslu olursan sana dondurma gibi saçmalıklar yok adamlarda..koymuşlar türkçe'yi.. tekrar söylüyorum bugüne kadar hiç türkçe yama dahi kullanmadım.oyunu ingilizce oynamak daha çok zevk veriyor gibi.ayrıca geliştiriyor da dili.neyse konu bu değil.konumuz SI'ın uyguladığı saçma politikalar.bunun yanında adamlar saçmalıyor ama oyun 10 numara mı? değil..hepimiz biliyoruz.. türkiye'de yüzüne bakılmayan adamların real'e transfer olmasından tutun da, kaleyi bulan 30 şutun gol olmadığı bir oyundan bahsediyoruz..yıllardır çözülemeyen corner bug yine bu oyunda.bir türlü tutturulamayan sakatlık dengesi tamamen ayrı bir konu.oyunu ilk kez gören birinin bile aynı taktiği 2 sene uygulamak şartıyla mükemmel işler başarabilmesi oyunun aslında hiç de gerçeğe yakın olmadığının göstergesi.ben daha "arkadaş bi türlü beceremedim şu oyunu.aldığım her takımı berbat ettim" diyen birini görmedim. hiç mi yok aramızda futboldan anlamayan..ya da bu kadar mı basit teknik direktörlük..
FM'nin şu an tutunmasını sağlayan en önemli şey oyunun mükemmelliği değil rakibinin olmayışıdır.ve rakibi olmadığı sürece de pek ilerleme kaydedeceklerini sanmıyorum..FM'ye rakip yaratmak da bizim elimizde.tüm dünya bi anda CM ya da başka bi alternatife kaysa o zaman görürüm ben yapımcıları.. ama biz de her konuda olduğu gibi bu konuda da önümüze konana razı oluyoruz.. daha iyisini elde edebilmek bize bağlıyken var olanla yetinmeyi yeğliyoruz..
adamlar bize 10000 tane oyun alırsanız türkçe koyarız diyorlar biz de kuzu gibi o sayıya ulaşmaya çalışıyoruz.bence asıl yapılması gereken tam tersine bir kampanyaydı.adamlar 10000 alın dediğinde bu sene FM almıyoruz-oynamıyoruz kampanyası yapılacaktı..çok mu etkilerdi SI'ı..hayır..iflas mı ederlerdi.? asla..ama en azından yanlış yolda olduklarını görürlerdi..

medievil
19.Mayıs.2010, 21:45
İyide dostum fm 15e satılmıyorki. Komple set 90 dolara satılıyor. Tek tek alınsa dediğin doğru ama 140tl gibi bir para cıkacak cebinden. Sadece fm alacak kişi için bir avantaj yok yani.

samasti
20.Mayıs.2010, 01:12
CM şu aşamada eminim FM'nin yanından bile geçemez.ama anlatmak istediğim adamlar bir politika belirlemiş, oyunu 2,5 € gibi bir fiyata satıyorlardı..ayrıca uslu olursan sana dondurma gibi saçmalıklar yok adamlarda..koymuşlar türkçe'yi.. tekrar söylüyorum bugüne kadar hiç türkçe yama dahi kullanmadım.oyunu ingilizce oynamak daha çok zevk veriyor gibi.ayrıca geliştiriyor da dili.neyse konu bu değil.konumuz SI'ın uyguladığı saçma politikalar.bunun yanında adamlar saçmalıyor ama oyun 10 numara mı? değil..hepimiz biliyoruz.. türkiye'de yüzüne bakılmayan adamların real'e transfer olmasından tutun da, kaleyi bulan 30 şutun gol olmadığı bir oyundan bahsediyoruz..yıllardır çözülemeyen corner bug yine bu oyunda.bir türlü tutturulamayan sakatlık dengesi tamamen ayrı bir konu.oyunu ilk kez gören birinin bile aynı taktiği 2 sene uygulamak şartıyla mükemmel işler başarabilmesi oyunun aslında hiç de gerçeğe yakın olmadığının göstergesi.ben daha "arkadaş bi türlü beceremedim şu oyunu.aldığım her takımı berbat ettim" diyen birini görmedim. hiç mi yok aramızda futboldan anlamayan..ya da bu kadar mı basit teknik direktörlük..
FM'nin şu an tutunmasını sağlayan en önemli şey oyunun mükemmelliği değil rakibinin olmayışıdır.ve rakibi olmadığı sürece de pek ilerleme kaydedeceklerini sanmıyorum..FM'ye rakip yaratmak da bizim elimizde.tüm dünya bi anda CM ya da başka bi alternatife kaysa o zaman görürüm ben yapımcıları.. ama biz de her konuda olduğu gibi bu konuda da önümüze konana razı oluyoruz.. daha iyisini elde edebilmek bize bağlıyken var olanla yetinmeyi yeğliyoruz..
adamlar bize 10000 tane oyun alırsanız türkçe koyarız diyorlar biz de kuzu gibi o sayıya ulaşmaya çalışıyoruz.bence asıl yapılması gereken tam tersine bir kampanyaydı.adamlar 10000 alın dediğinde bu sene FM almıyoruz-oynamıyoruz kampanyası yapılacaktı..çok mu etkilerdi SI'ı..hayır..iflas mı ederlerdi.? asla..ama en azından yanlış yolda olduklarını görürlerdi..

tamamen katılıyorum.

Aydin
20.Mayıs.2010, 01:21
2011 de Tr çıkacağını sanmıyorum.

aliCHaN_FM
20.Mayıs.2010, 13:08
Bırakın 2011i ben hiç çıkacağını sanmıyorum.

C h A o S
20.Mayıs.2010, 13:40
Türkiye ne zaman AB'ye girerse Fm'de Türkçe oyun çıkarır.

lakin1907
21.Mayıs.2010, 11:24
SI ın politikalarını hiç sevmiyorum, fakat CM malesef FM ye rakip olamıyor...FM 2011 TÜRKÇE OLARKA ÇIKSA VE 40 lira gibi bir ücretle satılsa 10.000 i rahat geçer diye düşünüyorum...

ozaniel
21.Mayıs.2010, 12:51
Ben şahsen İngilizce olmasından memnunum, Türkçe olsa İngilizcem bu kadar gelişmezdi. Bu yüzden Türkçe kampanyasını o kadar da umursamıyorum.

19yusuf05
21.Mayıs.2010, 22:09
evet indirm geldi ama % 75 değil % 50 geldi fm bu saatten sonra satacak bir oyun değil ama genede indirim yapmıyorlar si nin yeni bir kötü politkasıdaha bu indirmden tek anladığım şey adam soyuyorlar