PDA

View Full Version : Format sonrası 3D Rating yarıya düştü

yunuscimbom_2005
20.Haziran.2010, 17:08
Arkadaşlar bilgisayarıma format atmadan önce ayarlardan baktığımda 3D Rating 5 yıldızdı format attıktan sonra 3 yıldıza düştü ve 3d görüntü kalitesi çok düştü oyuncular bulanıklaştı. Ekran kartı driverini drectx i vs.. son sürümlerini yüklediğim halde hala aynı. Bilen varsa ne olur yardım etsin kafayı yiyeceğim yakında. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için.

Not: Windows 7 kullanıyorum ve Ekran Kartım Ati Radeon HD 2600 Pro 512 MB.....

Zekirdek
20.Haziran.2010, 18:25
Kardeş bu kadar dert etme benim 3D Rayting hep yarım yıldız. Yine bilgisayarından ötürü çok şanslısın. Alışırsın kısa zamanda ama ben bu yarım yıldızdan dolayı birkaç maçtan başka 3D oynamadım.

vuque
20.Haziran.2010, 18:28
Ekran kartı driverlarını kurmadıysan bi onları kur bakayım...

Uchiha Itachi
20.Haziran.2010, 18:51
Cevabı verilmiş.Ekran kartının sürücüsünü kurmamışsın.Aygıt yöneticisinde kurulu gibi gözüksede o gördüğünüz çekirdek sürücüdür.Tam randıman alamazsınız.Kartınızın sürücüsünü kurduktan sonra eski haline dönücektir.

ua_anil
28.Haziran.2010, 03:35
"Ekran kartı driverini drectx i vs.. son sürümlerini yüklediğim halde hala aynı."

demiş arkadaş, siz hâlâ driver diyorsunuz :) PC kullanmaya yeni başlayan biri değil, biraz daha profesyonel öneriniz varsa buyrun :)

vuque
28.Haziran.2010, 17:51
"Ekran kartı driverini drectx i vs.. son sürümlerini yüklediğim halde hala aynı."

demiş arkadaş, siz hâlâ driver diyorsunuz :) PC kullanmaya yeni başlayan biri değil, biraz daha profesyonel öneriniz varsa buyrun :)

Aynı bilgisayar'da formattan sonra performans sorunu yaşıyorsa sorun driver'dadır arkadaşım...
Düzgün kuramamıştır...
Daha profesyönel ne önerelim?
2 gün önce yüksek performans alıp bugün formattan sonra performans düşüşü yaşayan adama termal macun al,uygula mı diyelim?