PDA

View Full Version : Logo Paketi Yükledim, Sorun Yaşıyorum.

skane
06.Temmuz.2010, 01:10
logo paketi yükledim ama bazı takımların logoları gitti ve oyuncu resimleride gitti...

Zekirdek
06.Temmuz.2010, 10:14
Eski paket iptal olur yeni paket yüklediğiniz takdirde.

skane
06.Temmuz.2010, 11:42
yüklediğimiz paketi silsek olur mu?

King_91
06.Temmuz.2010, 19:15
aynı oyuncu veya takımların resimlerinden 1den fazla varsa bazen yapıyor sorun ondan olabilir . belgelerim içnde yamayı yüklediğin klasörü bul sil yeniden yükle . cache'yi de sildin mi düzelir kanımca .

Xabi Alonso18
23.Temmuz.2010, 20:36
Oyun içinde,oyuna başlamadan yani oyunun ilk açtığın ekranındaki "Ayarlar" sekmesinde "Tema"bölümü var.Orada Football Manager 2010'un kendisinin oyun için hazırladığı bazı temalar var.Sen oradan kendi indirdiğin temayı seçeceksin;eğer ki göremezsen,"Gözat"bölümünden temayı kaydettiğin konumu bulup işaretleyerek oyunu uygulamalısın FM Sever arkadaşım

playeray
04.Ağustos.2010, 16:43
Ben de 9000+ logo paketi indirmiştim torrentten. Umarım bileniniz vardır. Bazı oyuncuların resimleri gözükmüyor (van der vaart, Grimi vs) Ve taktik ekranındaki formalar gözükmüyor. Ve ikinci ligdeki takımların logoları gözükmüyor. İndirdiğim sitede dedim ama kimse yardım etmedi. Bilen varsa söyleyebilir mi ?

tombul taho
05.Ağustos.2010, 02:52
eğer bundan önce kullandığın paketteki takımla şuanda kullandığın paketteki takım aynıysa ve iki paketi de kullanıyosun XML dosyasını hangisinden alacağını sistem karıştırdığından logoyu gösteremez. bu yüzden de kullanılan grafikleri göremezsin.

yapman gereken:
hangi paketteki kullanmak istiyosan öbür pakette o takıma ait olan grafikleri ve o takıma ait config.xml dosyasını kaldırmak.

playeray
05.Ağustos.2010, 16:06
Bana diyorsan bu benim ilk yamam. Bende taktik ekranındaki formalar gözükmüyor. O sorunu çözebilsem yeter. Logo yamasını silsem oyundaki logolar da gidiyor. Şahsen ülke logolarını silince gitmişti de.

Walter Sakana
07.Ağustos.2010, 18:19
Bana diyorsan bu benim ilk yamam. Bende taktik ekranındaki formalar gözükmüyor. O sorunu çözebilsem yeter. Logo yamasını silsem oyundaki logolar da gidiyor. Şahsen ülke logolarını silince gitmişti de.

Van der Vaart ve Grimi gibi oyuncular FM'in normal kurulumunda resimleri olan oyuncular. İspanya, İngiltere ve Portekiz liginden birçok oyuncu resimleriyle birlikte yer alıyor. Şimdi sen yamayı yükleyince gene taho arkadaşımızın dediği durum ortaya çıkıyor. Yani aynı oyuncunun birden fazla resimi oluyor ve senin bu iki resimden birini silmen gerekiyor (aynı ID numarasına sahip 2 dosya olduğundan). Logolar ve formalar içinde aynı durum söz konusu sanırım.

mehmetd
11.Ağustos.2010, 02:07
aynı dosyaları aynı yerde topla mesela 1 oyuncunun 2 resmi var birini temizle mesela bende de türkiye tsl facepack artı gs face pack vardı haliyle hem süperligde gs var ayrıca ayrı olarak ta vardı 2 klasörü birleştirdim şöyleki gsdeki tüm resimleri tsl deki gs ye attım aynı isimde olanlar vardı kopyası olarak aldım sonra da güzel olmayan 2.leri sildim sonra da xml den yeni eklenenleri ekledim ama daha sonra megapack yükledim bu siteden gene ve o resimlerin yerini bu paket aldı bende olmayan resimleri ekledim mesela kendi kurduğum takımın resimlerini türkiye ligi kupası uefa süper kupa falan her neyse sonra oyuna girdiğinde ayarlardan 2.ye gel her zaman skini yeniden yükle dediğinde bu da gider iptal ettiğin ama hafızada kalan transferlerde gider.hadi iyi oyunlar.