PDA

View Full Version : Data Editör Kullanımı Hakkında

EmRe41
14.Temmuz.2010, 20:29
arkadaşlaryamayı beklemeyeceğim bu gidişle kota fena olacak:)onnun için direk ben kendi yamamı yapar baslarım.ama yardım cevaplarınızı hemen okuyup yazarsanız sevinirim akşama başlamayı düşünüyorum.kimlerin güçlerini arttırayım ve ne şekilde. yardım!!!

mesela onur kıvrak ı nasıl güçlendireyim ca115 pa140 nasıl güçlendireyim saolun...
ozan,volkan,mesut,müller ve sizin önerileriniz acil!!!

EmRe41
14.Temmuz.2010, 20:36
ve arklar sizce trabzonsporun bütçesiyle oynayayım mı?

Zekirdek
14.Temmuz.2010, 20:38
Valla hiç yapma uğraşma. FM 10 için daha da yama çıkmaz ayrıca. Bütçeyle oynayarak zevk alamassın oyundan çükü hile bir süre sonra sıkar. Zaten oyunun tek ilk yılı sıkıntı içinde gçiyor. diğer yıllar uçuyorsun.

EmRe41
14.Temmuz.2010, 20:39
saol ark ama onuru felanda güçlendirmeliyim ya:):)ama ben bir keresinde güçlendirmeyi denemiştim volkan 50 ozan 30a reale gitmişti o dengeyi iyi ayarlayamıyorum sen bi yardım etsen

Zekirdek
14.Temmuz.2010, 20:42
saol ark ama onuru felanda güçlendirmeliyim ya:):)ama ben bir keresinde güçlendirmeyi denemiştim volkan 50 ozan 30a reale gitmişti o dengeyi iyi ayarlayamıyorum sen bi yardım etsen

Boşver hiç oynamaya gittilerde ne oldu oyunun zevki kaçıyor.

EmRe41
14.Temmuz.2010, 20:46
:) valla sen illada şu onurun gücünü geliştirtmeyeceksin bana :) iyi hadi yapmıyorumm!! :):)şu anda transferleri yapıyorum.
bide bi soru daha bursa şampiyonlar ligine katıldıya onları nasıl ayarlayacağım son şampiyonu ayarlayınca mesela geçen sene bjk oldu bi kere yapmıştım o bjknin şampiyonluğu gidiyo mesela??

EmRe41
14.Temmuz.2010, 21:05
ark.lar bide fb-gs-bjk nin bütçelerini artırayım diyoum 10.0da arttırmadığımda hem saçma sapan adamlar alıp başarı yakalayamıyorlardı 10.3te varmı bu sorun?

SAİT71
14.Temmuz.2010, 21:09
bence sen kendi kafana göre artır çünkü burdan tek tek kimse fikir veremez gibi geliyor bana. Tavsiyem hiç uğraşma ama illaki uğraşırım diyorsan bence kendi kafana göre yapmalısın..

EmRe41
14.Temmuz.2010, 21:10
saolnu beyler yardımcı olamasınızda:(

remzi1242
14.Temmuz.2010, 23:44
sıfırdan başla taktiğini geliştir
3 yıla tsde uefa alırsın

3. sezon sonunda hile ypamazsan para varsa yönetimden tesisleri geliştirmesini iste

4 ve 5. yıllarda iyi regenler çıkıyor gönder scoutları al dünya çapında yap

7. sezonda sat 30m euroya

eğer illa editörden yapcaksan bilet fiyatıyla stad kapasitelerini taraftarı arttır
tesisleri yükselt ama sadec ekendininkine yaparsan zevkli olmaz herkeze yap :D

ama hilesiz 6+2 ile oynamak daha mantıklı