PDA

View Full Version : Bütçe Dengesi!

EmRe41
14.Temmuz.2010, 22:45
arkadaşlar editörden fb-gs-bjk ve ts nin bütçelerini artıracağım ama maaş ile transfer bütçe dengesini nasıl kuracağım mesela fenerin 20 bjknin 17 gsnin 13 tsnin 10 olmasını istiyorum maaş bütçesi nasıl olcak yardım acil.!!

mehmetd
20.Temmuz.2010, 21:47
arkadaşlar editörden fb-gs-bjk ve ts nin bütçelerini artıracağım ama maaş ile transfer bütçe dengesini nasıl kuracağım mesela fenerin 20 bjknin 17 gsnin 13 tsnin 10 olmasını istiyorum maaş bütçesi nasıl olcak yardım acil.!!
aynı konuyu açmışsın zannedersem oraya cevap yazdım ama herhalde istediğin cevabı alamadın (saçma transfer sorunu !!tsl adlı konu)
sen yapamazsan bütçeyi belirle maaşa da-1 yap oyun dengesini kurar zaten
yada diğer kısma yazdığım yanıta bak.
iyi çalışmalar.

EmRe41
02.Ağustos.2010, 23:15
arkadaşlar bu konu üzerinden baya geçti ama aynı soruyu bi kez daha sorayım..bu sefer daha farklı..
arkadaşla barça-real kariyeri yapacağız aynı bütçelerle..
istiyorumki bütçemiz 75-100 arası bişey olsun fakat editörde finans transfer bütçe ve maaş kısmına hangi değerleri gireyim.direk 75mn girsek oyun içinde yönetimden istek yaparak 150ye çıkar o onun için öyle bir değer girmeliyimki yönetimden istediğimde 100ü geçmesin..ve öyle 1-2 trransferde maaş bütçesi azalmasın yardımlarınızı bekliyorum!!!!!!!!!

Ghazi
03.Ağustos.2010, 01:09
En iyisi oyunu kurun, ardından ikinizde istekleri yapın bütçe oluşsun sonra ona göre kayıtlı oyun editörü ile düzenleme yapın

EmRe41
03.Ağustos.2010, 14:41
saol dost...