PDA

View Full Version : TSL'de ki Transfer Sorunu

EmRe41
15.Temmuz.2010, 14:03
arkadaşlar bjk-fb-gsnin itabırını azcık attımama rağmen 7750yi 7900 bjkde ist 7600lerde yaptım buna ağmen anınmadık saçma sapan adamlar alıyorlar oyunda f-bjk-gsnin iyi transfer yapmasını ve bana rakip olmalarını istiyorum yardım!!!!!1

DaveJones
15.Temmuz.2010, 14:30
Rep çok önemli. Ne kadar çok yükseltirsen o kadar iyi adamlara yöneliyorlar. Ve birde transfer, maaş bütçelerini ve klübün Balance değerinide artırman gerekiyor çok iyi transferler yapmaları için.

Zekirdek
15.Temmuz.2010, 14:33
İlk sezon adam satmıyorlar haliylede bütçe düşük oluyor. Ve bütçeye göre transfer yapıyorlar. Ondan dolayı böyle oluyor. İlk sezon kiralama yöntemine yönelebiliniyor. Ama 2. ve 3. sezondan sonra çoşuyorlar.

CeNTeR_TR
15.Temmuz.2010, 14:38
Oyundaki başlı başına bir sorun zaten bu :)

Mesela Ocak ayında kontratı bitecek oyunculara bir göz gezdir ne topçular oluyor hepsinede o anda imza attırabiliyorsun fakat ligindeki diğer takımlar tenezzül bile etmiyorlar sonra 40 yaşında saçma bir adam alıyorlar..

Kısacası düzelmesi gerekiyor ama senelerdir böyle :)

EmRe41
15.Temmuz.2010, 18:05
hımm..transfer bütçesini arttırdım ama maaş bütçesiyle transfer bütçesi arasındaki dengeyi iyi kuramadım galiba çünkü bnde tsyim datadan tranfer bütçesini 10 yaptım maaşıda arttırdım ama en fazla 1.000.000 verebiliyorum ve maaş bütçesi başlar baslamaz eksilerde.odengeyi söylermisiniz mesela fb 20 bjk 17 gs 15 ts 10 bursa 7 ank 5 olsun istiyorum transfer bütçeleri böyle olsun ama bunlara nasıl bir maaş bütçesi ve balanceyi nasıl ayarlayayım yardım ediniz lütfen!!!!

Zekirdek
15.Temmuz.2010, 18:12
hımm..transfer bütçesini arttırdım ama maaş bütçesiyle transfer bütçesi arasındaki dengeyi iyi kuramadım galiba çünkü bnde tsyim datadan tranfer bütçesini 10 yaptım maaşıda arttırdım ama en fazla 1.000.000 verebiliyorum ve maaş bütçesi başlar baslamaz eksilerde.odengeyi söylermisiniz mesela fb 20 bjk 17 gs 15 ts 10 bursa 7 ank 5 olsun istiyorum transfer bütçeleri böyle olsun ama bunlara nasıl bir maaş bütçesi ve balanceyi nasıl ayarlayayım yardım ediniz lütfen!!!!

Uğraşma editörle oyunu dahada batırıyon. Bırak doğal denge kalsın. Sen o Transfer Bütçesini arttırırken tabi maaş azalacak. En doğal denge oyunda kurulu başlıyor.

EmRe41
15.Temmuz.2010, 18:22
ama kardeş,dediğim gibi tslnin zevki çıkmıyor hani ben kendi gücümü arttırmak için değil tslnin gücü artsın istiyorum fb-gs-bjk saçpa sapan tranfer yapıyor.şu an oyunda diilim dün başladım daha transfer sezonu adını hatırlamıyorum ve gs arjantin liginden 8kya bi adam aldı:D istiyorum ki gerçekteki gibi yıldızlar gelsin.onun için transfer bütçesiyle maaşı dengelemem lazım mesela.fbnin bütçesi 20 olsun her oyuncuya en fazla 3.5 verebilsin.ve 1 transferde eksilere düşmesin

fb-20mn-3.5 maaş
bjk-17 -3.0 veya 3.2 maaş
gs-15 -2.5 yada 2.8
ts-7 -1.8 veya 2.2 arsı maaş
bursa-4 -1.2 veya 1.6 arası maaş mesela bunu yapacağım
ama datadan dengeyi sağlayamıyorum.yani bi hile yok burda... :)

EmRe41
15.Temmuz.2010, 18:48
arklar kimse bilmiyor mu ya bu editör finans olayını hadi bi yardım ya...

EmRe41
15.Temmuz.2010, 19:11
acil yardım beyler editör açık bekliyorum hadi da...:D

EmRe41
15.Temmuz.2010, 19:44
arklar saolun ben yaptım kafama göre bişeyler sonuç nası cevabı akşam yazarım bastan acçam oyunu bilmeyen arklar bilgilenir...

mehmetd
20.Temmuz.2010, 19:45
arklar kimse bilmiyor mu ya bu editör finans olayını hadi bi yardım ya...
zannedersem söylediğin gibi olmuyo öyle 20 ye 3 falan en iyisi finansı artır ve düzgün menagerler olsun başında yada kendin git sonra ayrıl ben fm 2006da Konyaspora 100:icon_eek: adam aldım ama beni gönderip hepsini bedava 1k gibi bedellerle gönderdiler ne yapalım oyunun zekası o kadar ca 65 pa 149 olan bi adama kiralama bedeli olarak 500-600 k para isteyen ama göndermeye gelince daha iyisini bedava almaya kalkışan bi oyundan ne bekliyon ki
(20 ye 3 olmaz benim 40 a 2 falandı galiba 20 de bir falan veriyorlar bende editörden takım kurmaktayım net yanıtı editörden kurduğum 2 takımda bittikten sonra verebilirim)
iyi çalışmalar.

USHAKA
23.Temmuz.2010, 21:53
Dosltar, benim de şöyle bir sorunum var. Kewell'a yeni sözleşme öneriyorum. Maaşta, imza ücretinde, kontratın süresinde, primde, her nânede anlaşıyoruz ama her seferinde şu gerekçeyle reddediyor: "Oyuncu ilk takım planları içerisinde yer almak istediğini söyledi"

Yani kadro durumunu "Kilit Oyuncu" mu yapmalıyım, "As Takım" mı, yoksa "Kadro Oyuncusu" mu?

Gerçi As Takım da yapsam, kilit oyuncu da yapsam reddediyor isyankâr herif aynı gerekçeyle :)

Revolution
23.Temmuz.2010, 22:27
Bence maaşını ve şuanki takım durumunu yükselt :)

USHAKA
24.Temmuz.2010, 12:44
maaşını 175 istiyor, ben 210 veriyorum. sadece imza ücreti ve primlerde bazı indirimler yapıyorum. hiç dokunmadan direkt kendi istediğini verdiğimde de aynı şeyi söylüyor kerata :)

oysa ki takımda olmaktan da gayet mutlu.

USHAKA
24.Temmuz.2010, 12:57
Haklıymışsın. Takımda "Kilit Oyuncu" durumuna yükseltince hemen imzaladı canımıniçi :)

My name is Harry Kewell... Kewell from Galatasaray ;)