PDA

View Full Version : Rooney,Nihat,Villa tipi forvetler ne forvet oynar?

cris king
15.Temmuz.2010, 17:23
Arkadaşlar gördüğünüz gibi bu tip adamlara forvette görev bulmakta sıkıntı çekiyorum rooneye forvete dönük oyuncu denedim başarılı oldu ama bir o kadarda zararı oldu heryerden şut çekiyor yav :Dtam forvet yaptım bu kezde performans düştü berbatov,ibrahimovic,benzema tarzılar uç forvet,higuain,raul tipi topcularda fırsatçı golcü onda kararlıyım ama bu tarz gezgin forvetlere bir türlü görev bulamadım ne oynar bu adamlar yardım istiyorum...

Efkans1903
15.Temmuz.2010, 17:27
Fırsatçı golcü yapıyorum ben Nihat'ı ve iyi verim alıyorum.

cris king
15.Temmuz.2010, 17:35
hmm bende şu an beşiktaşlayım bi öyle deniyeyim şu an tam forvetti ama bir denerim peki villa veya rooney nasıl oynar villa tam forvet olarak başarılı gibi sanki ayrıca 4-5-1 de o tek forvet ne oynamalı ne oynarsa verim alınır görevleri otomatik ayarla deyince forvete dönük oyuncu-destek yapıyor...

Zekirdek
15.Temmuz.2010, 17:37
Fırsatçı golcü yapıyorum ben Nihat'ı ve iyi verim alıyorum.

Nihat çok atıyor ya geçen sene gol kralı oldu bende. 20 golle. Sadece nasıl verim alınabileceğini bildin mi sorun yok. Ama gerçekte 5 tane atamadı.

Efkans1903
15.Temmuz.2010, 17:57
hmm bende şu an beşiktaşlayım bi öyle deniyeyim şu an tam forvetti ama bir denerim peki villa veya rooney nasıl oynar villa tam forvet olarak başarılı gibi sanki ayrıca 4-5-1 de o tek forvet ne oynamalı ne oynarsa verim alınır görevleri otomatik ayarla deyince forvete dönük oyuncu-destek yapıyor...
Manchester United kariyerimde Rooney'i forvete dönük oyuncu olarak oynatıyom ve her maç atıyodu hemen hemen bence Rooney öyle kalmalı,Villa'yı da hedef adam dene bi istersen,bakalım başarılı olabilecek mi.

BaGa TaRKaN
15.Temmuz.2010, 18:03
Nihat 10 Numarada Bende 18 Gol 32 Asist Yaptı:)

cris king
15.Temmuz.2010, 18:04
yok villayı hedef adam yaparsam guizayı bile geçer :D tam forvet ideal galiba ona...

cris king
15.Temmuz.2010, 18:05
bende ilk kariyerimde nihatı 4-5-1 in solunda oynatmıştım AML de sezonu 21 gol 23 asistle fln bitirmişti soldan girip iii plaseler atıyordu ama şimdiki sistemim forvetli bir fırsatçı golcü olarak deneyeyim bakıyım

eXcitinG
15.Temmuz.2010, 22:39
David ViLLa ya Advanced Forward oLarak 65 goL attırdım bir sezonda, aynı zamanda hedef adamdı.

ThersoN
15.Temmuz.2010, 23:00
Deep Lying Forward. söylediğin isimlere en iyisi

ozaniel
16.Temmuz.2010, 02:09
Nihat'a bir tek ben bi de Mustafa Denizli gol attıramıyoruz herhalde. Nihat'ı çift forvette uç forvette oynattım ama 4-5 gol ve asist yaptı.

Lim10
16.Temmuz.2010, 10:28
Rooney ve Villa ikilisini de oynattım uzun süreler.

Rooney-Deep Lying Forward
Villa-Poacher rollerinde en iyi verimi aldım.

"Poacher" rolü ile oynattığım Villa:

http://www.yukleresim.com/images/24039609096109035212.jpg

cris king
19.Temmuz.2010, 16:02
poacher fırsatçı golcü oluyor değilmi? bu arada siz çift forvet oynattığınız takımlarda hiç birini poacher(fırsatçı golcü) diğerini uç forvet oynattınızmı ikisi birlikte çelişkilimi olur çünkü hemen hemen aynı görevler yoksa birini uç forvet veya fırsatçı golcü yapıp diğerini forvete dönük oyuncu-destek veya tam forvet-destek mi oynatsak iyi olur?