PDA

View Full Version : Maçı göremiyorum

baristayfur
23.Temmuz.2010, 17:23
Başlıktada yazdığım gibi sorunum şu

Takım kadrolarını yolluyorum.Takım konuşması ekranı geliyor. Orayıda geçtikten sonra Setting Up yazısı çıkıyor. Oyun başlıyor fakat bn göremiyorum. O koyu gri ekrandan maç görüntülerine geçmyor. Fakat oyun devam ediyor. Maç oynanıyor yani

Son 3gündür bu sorunu yaşamaya başladım. Nasıl çözebilirm??

Dooki
23.Temmuz.2010, 17:49
Cache'yi silmeyi dene.

baristayfur
23.Temmuz.2010, 18:10
İşe yaramadı..bşka bir öneri varmı?

Xabi Alonso18
23.Temmuz.2010, 20:34
Arkadaşım anlattığını tam olarak anlayamamış olabilirim ama seçeneklerden "Sadece Spiker"i seçmiş olabilirsin ve bu da senin oyunu n'yaparsan yap izlemeni engeller.Düzeltmek için görünüm modundan "Ayrıntılı Maç" veya "Önemli Anlar" opsiyonlarını kullanabilirsin.Yine olmaz SS at,yardımcı olmaya calışacağım ben sana.

baristayfur
24.Temmuz.2010, 01:21
Arkadaşım anlattığını tam olarak anlayamamış olabilirim ama seçeneklerden "Sadece Spiker"i seçmiş olabilirsin ve bu da senin oyunu n'yaparsan yap izlemeni engeller.Düzeltmek için görünüm modundan "Ayrıntılı Maç" veya "Önemli Anlar" opsiyonlarını kullanabilirsin.Yine olmaz SS at,yardımcı olmaya calışacağım ben sana.

http://i1007.hizliresim.com/2010/7/24/192.jpg

Bu görüntüden sonra,maç ekranı gelmiyor.Aslında geliyor ben anlıyorum fakat görünmüyor. Çünkü taktik butonlarınn olduğu yere gelince mouse imleci değişiyor,fark ediyorum ama oynanan maç görüntüsü yok.Sdce bu ekran var.

Son 3günde olmaya başladı. Daha önceden böyle bi sorunum yoktu