PDA

View Full Version : Logo veya Grafik Yükledikten Sonra Taktiklerde Oyuncular Çıkmıyor.

EmReLie
13.Ağustos.2010, 22:15
Arkadaşlar Logo vs. Yükledikten Sonra Cacheyi Sildikten Sonra Logolar Mesela çıkıyor.Ama Taktiklerde Sağdaki Oyuncular (Yuvarlak veya Forma Halinde Olanlar) Çıkmıyor?

10.2 & 10.3 Sağlam Lig Ve Kupa Logoları Sahil Sorunsuz Çalışan Logolardan Önerir misiniz?

Ahmet Göktaş
13.Ağustos.2010, 22:20
Dostum senin için forumda ayı bir bölüm açılacak sanırım artık EmReLie ile Teknik Problemler bölümü diye :zuhaha

EmReLie
13.Ağustos.2010, 22:29
Dostum senin için forumda ayı bir bölüm açılacak sanırım artık EmReLie ile Teknik Problemler bölümü diye :zuhaha

oFF benim suçum değil ki burası Fm Sitesi Ve Problemler Bölümü Açılmış.Benim ve Bizlerin Teknik Problemleri Oldukça aÇılır.Ben İster miyim böyle olmasını. Her neyse Lütfen Konuyu İlgilendiren Mesajlar Yazınız.

Ahmet Göktaş
13.Ağustos.2010, 23:14
Peki neden bu kadar sorun varsa PC'yi formatlayıp oyunu tekrar kurup rahat rahat oynamayı denemiyorsun ?

mehmetd
14.Ağustos.2010, 00:01
Peki neden bu kadar sorun varsa PC'yi formatlayıp oyunu tekrar kurup rahat rahat oynamayı denemiyorsun ?
bence fazla üzerine gidiyorsun
arkadaşa da gelince eğer bir yanlış varsa kaldır yeniden kur sorunun çözümünü görmediğim için bilemem ama yüklenen yere bak son yüklediğini kaldır vs.
bu sitede logolar olması lazım tercihen şuna bak:
29123_Türkiye Pro Leagues W7 Logos.rar
türkiye 1-2-3 lig logoları var.

vego
14.Ağustos.2010, 00:03
ahmet söylediya oyunu silmiş 2 kere formatlamış geneden olmamış

Ahmet Göktaş
14.Ağustos.2010, 00:06
Ben görmedim söylediğini ayrıca nasıl olur yahu harddiskte sorun olabilir belki ram'e virüs bulaşmış olabilir. Ram'e bulaşan virüsler formatla gitmiyor diye biliyorum. Emrelie sen Yaşar abiyle özelden iletişime geç bence o anlar bir tek bu sorundan bu kadar mühim bir sorunsa.

vego
14.Ağustos.2010, 00:07
Ahmet haklı Yaşar abiye bir ulaş

EmReLie
14.Ağustos.2010, 01:17
Ahmet haklı Yaşar abiye bir ulaş

Burada Uzun Süredir Üyeyim Ancak Pek Ortama Katılmadığım için İsimlerinizi Bilmiyorum. Nicki Nedir?

Uchiha Itachi
14.Ağustos.2010, 02:46
Ben görmedim söylediğini ayrıca nasıl olur yahu harddiskte sorun olabilir belki ram'e virüs bulaşmış olabilir. Ram'e bulaşan virüsler formatla gitmiyor diye biliyorum. Emrelie sen Yaşar abiyle özelden iletişime geç bence o anlar bir tek bu sorundan bu kadar mühim bir sorunsa.

Ram'e özel virüsmü var Ahmet iyi güldürdün beni :D

Sorununuza gelince şahsen 4 senedir oynarım ve hiç logo vs yüklemedim.Hep orjinal haliyle yükledim.Demekki ters giden bir şeyler var yamalarla oyununun arasında.Bu tür sorunlarda klasik çözümler mevcuttur ki hepsini yapmışsınız.Birde oyun orjinalse böyle sorunlar fazla baş göstermiyor.O yönden bir sıkıntınız olmasın ? :)

Ahmet Göktaş
14.Ağustos.2010, 02:57
@Yaşar abi
Bu konularda pek bilgili değilim Ram, Harddsik , İşlemci pek çakmam yanlışlık olmuş olabilir.

Uchiha Itachi
14.Ağustos.2010, 03:04
@Yaşar abi
Bu konularda pek bilgili değilim Ram, Harddsik , İşlemci pek çakmam yanlışlık olmuş olabilir.

Canın sağolsun ama harbi güldürdün beni :D Aklında bulunsun bilgisayar açılıp kapandığında ram'de hiç bir veri kalmaz.Böyle bir şansı yok. :)