PDA

View Full Version : Oyuncularım Fazla Para İstiyorlar

IsPRaNo
17.Ağustos.2010, 01:43
Arkadaşlar merhaba benim şöle problemim var,10.3 yamasında galatasarayı alıyorum ilk sezon kewell, mustafa sarp, devre arasında keitayı falan satıyorum biraz trasnfer bütçesi oluşuyo o sezon şampiyon olsamda olmasamda uefa yı alsamda almasamda sürekli ilk 11 de oynayan fubolcular yeni kontrat istiyo adama bakıyorum 300 bin dolar alıyo yıllık benden 2m$ istiyo, sözleşme imzalamasamda bu sefer küsüyo takımda rahatsızlık çıkarıyolar mesela şimdi 5. sezondayım 3 kere lig şampiyonu oldum 1 kere uefa yı aldım şampiyonlar liginde çeyrek ve yarı final oynadım 150m$ transfer bütçem war takımda en ucuza oynayan futbolcu yıllık 3m$ dan aşağıya onamıyo sezon başında nuriyi aldım, 4m$ imzalamıştı yarım sezon sonra yeni kontrat istiyo dedi bi baktım adam yıllık 6.7m$ istiyo:mad:bunda bi sıkıntı yokmu?

Yani anlıyorum adam artış isterde 1m$ dan 1.5 ister bunlar feci uçuş durumundalar bunun bi çözümü varmıdır arkadaşlar?

exe_genesis
17.Ağustos.2010, 03:13
Ayarlardan maas butcesini dusurup transfer ucretini artir. Ise yariyor.

IsPRaNo
17.Ağustos.2010, 16:51
eywallah akşam deneyeceğim umarım işe yarar ama bu seferde büyük oyuncuları getirirken sıkıntı çekmezmiyiz?Bide mesela takımdaki oyuncular yıllık toplamda 50m$ alıyo diyelim biz maaş bütçesini azalttığımız zaman gider gelirden fazla olduğu için denge kurulamaz başkandan ultimatom yeemyelim o yüsden:0:

vuque
17.Ağustos.2010, 17:13
Transfer yapacağında maaş bütçesini arttır öyle maaş teklif et sonra tekrar düşür maaş bütçesini...

playeray
17.Ağustos.2010, 18:42
Bende Carlos Eduardo 3 yıl için 42.000.000 TL alıyor galiba. Yüksek mi ? :icon_biggrin: