PDA

View Full Version : işte ilginçlik ve saçmalığın belgesi

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 18:29
daha önce bu konuyu teknik sorunlar bölümüne acmıstım.ama hadiseyi gösteren bi resim vs koymamıstım.şimdi bunu Shani nin de yardımıyla ispatlıyorum.konu özetle söyle:

ben roma takımını yönetiyorum.2008 yılındayım.bütün oyuncuların gecmişine baktıgında hepsinin 2005-2006 ve 2006-2007 deki istastikleri bolivar takımında 0 maç 0 gol olarak görünüyor.kac paraya aldıgın görünmüyor.bide mesela cassanoyu 15 milyon dolara milana sattım.sonra gittim cassanonun geçmişine baktım.cassano bolivar klubünden milana serbest yani bedava gitmş görünüyo.veya fiorentina takımından daniele amatoyu barcelona 5 milyon dolara aldı.sonra onun gidip geçmişine baktım.geçmişinde fiorentinada oynadına dair hiçbişey yok.aynı durum takımıma udinesse den 25 milyona aldıgım barreto içinde geçerli.geçmişinde udinesse diye bi takımda oynamamış ve bana bedava gelmiş görünüyo.şimdi bunların ss lerini koyyorum.

antonio cassano:
http://img162.imageshack.us/my.php?image=cassano3gc.jpg

daniele amato:
http://img277.imageshack.us/my.php?image=danieleamato1nf.jpg

barreto:
http://img104.imageshack.us/my.php?image=barreto0xz.jpg

barahir
06.Mayıs.2006, 18:34
walla bende hiç rastlamadım böyle bi olaya gerçekten çok ilginç bence.

uyurtsever
06.Mayıs.2006, 18:42
Abicim bende hic böyle birseyle karsılasmadım ama bence senin oyunda bir hata var...

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 18:46
Abicim bende hic böyle birseyle karsılasmadım ama bence senin oyunda bir hata var...
olabilir ama nasıl bi hata varki.hersey normal olarak gidiyodu ilk sene.sonra 2008 e geldm böyle oldu.cortladı anlıcan.acaba bilen birileri varmıdır ki forumda.neyse yorumları bekliyoruz

uyurtsever
06.Mayıs.2006, 18:49
Oyunda söyle birsey var diyelim oyuncu bulundugu takımda hic oynamamıs kup,lig vs. baska takıma tranfer oldugunda hic formasını giymedigi takımın ismi gecmisinde yazmıyo ama sanırım bunla bir alakası yok oyunu repair yapmayı dene...

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 18:52
Oyunda söyle birsey var diyelim oyuncu bulundugu takımda hic oynamamıs kup,lig vs. baska takıma tranfer oldugunda hic formasını giymedigi takımın ismi gecmisinde yazmıyo ama sanırım bunla bir alakası yok oyunu repair yapmayı dene...
evet onla bi alakası yok.öle bişey olsa hiç oynamayan adamı barcelona niye alsın.repair nasıl oluyo ve ne işe yarıyo bilmiyorum.biraz bilgi verirsen sevinirim

uyurtsever
06.Mayıs.2006, 18:59
Oyun hard diskinde zaten yüklü cd yi takip setup diyince üç secenek cıkıyo Modify(oyunun setup ayarlarını yapıyorsun),repair(oyunu düzeltmek icin )remove(oyunu siler)...Dene istersen ama bi sorun cıkarsa sorumlu ben olmak istemem...:D

By_aBuNis
06.Mayıs.2006, 19:11
çok tuhaf bır olay ılkkez sende goruyorum basıma gelmedı hıc ;)

Shani
06.Mayıs.2006, 19:12
daha önce bu konuyu teknik sorunlar bölümüne acmıstım.ama hadiseyi gösteren bi resim vs koymamıstım.şimdi bunu Shani nin de yardımıyla ispatlıyorum.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.merakımı da gidermiş oldum:)

sorununa gelince ilk defa karşılaştım.ama uyurtsever'inde dedigi gibi belki repair sorunun cozebilir...;)

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 19:25
Oyun hard diskinde zaten yüklü cd yi takip setup diyince üç secenek cıkıyo Modify(oyunun setup ayarlarını yapıyorsun),repair(oyunu düzeltmek icin )remove(oyunu siler)...Dene istersen ama bi sorun cıkarsa sorumlu ben olmak istemem...:D
neyse artık böle bikaç sene daha oynayımda zaten sıkılırım.yardımcı oldugun ve yorumlarını eksik etmediğin için tesekkür ederim

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 19:27
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.merakımı da gidermiş oldum:)

sorununa gelince ilk defa karşılaştım.ama uyurtsever'inde dedigi gibi belki repair sorunun cozebilir...;)
yaw cok tesekkürler.cok yardımcı oldun.böylece resim koymayıda ögrenmiş oldum.tekrar tesekkürler

zargı
06.Mayıs.2006, 19:36
abi bişey dikkatimi cekti oyuncuların hepsi bolivara gitmiş bi hile durumumu var

karagundostu_i
06.Mayıs.2006, 19:41
abi bişey dikkatimi cekti oyuncuların hepsi bolivara gitmiş bi hile durumumu var
evet oyundaki bütün futbolcular bolivara gitmiş görünüyo.nasıl bi hileden bahsediyosun anlamadım

Selman Ozturk
06.Mayıs.2006, 19:50
Konu "Teknik Sorunlar" bmlümüne taşınmıştır.

karagundostu_i
07.Mayıs.2006, 16:05
arkadaslar yorumları eksik etmeyelim ve bu soruna bi care bulalım yaw.tabi forumda bilen arkadaslar varsa.yoksa da canınız saolsun.yorum yapan arkadaslara teşekkürler

aLka
07.Mayıs.2006, 16:57
abartmıyorum bu da benim her yeni oyunumda basıma geldi ilk baslarda fm modifier kullandıgımdan böyle oldugunu sanıyordum ama sonra kullanmadım aynı sey tekrar basıma geldi ilk sezonu bitiriyorum oyuncumun geçmisine bakıyorum karısmıs e tabi bu da görselligi bozuyor sonra tekrar tekrar yeni oyuna basladım ama 3. sezon bitiyo gene bu hata oluyo ve en son dün basıma geldi rastgele bi oyuncuma baktım her taraf karışmıs takımlar birbirine girmis oyuncu bende 5 senedir oynuyorsa diger 4 sene silinmis 2005-06'dan sonra 2008-09 yazıyo bende hemen oyunu kaydetmeden cıktım tekrar açtım oyunu baktım eski haline dönmüs sana tavsiyem yeni oyun acarsan sık sık oyuncunun gecmisini kontrol et eger yine bozulmussa kaydetmeden oyundan cık ben artık böyle yapıyorum zaten bi kere kurtarınca tekrar bozulmuyo orası ilk baslarda sadece benim basıma geliyo sandım ama bu forumda bi kez daha görmüstüm demekki tek bana olmuyomus herneyse iyi oyunlar artık yeni oyunamı baslarsın devammı edersin bilmiyorum ama ben oyuncunun gecmisini öyle görünce yeni oyuna baslıyorum huyumdur arada bi oyuncumun geçmişine bakarım kaç gol atmıs, kac asist yapmıs diye daha dün basıma geldi bu ben hemen kurtardım walla senin icin üzüldüm nası oluyorsa bende anlamadım oyunu silip yükledim vs. hiç bisey fayda etmedi ayrıca 6.0.3 olmasına ragmen bende oyundan atma problemi hala var onun içinde haftada bir oto. save game'i açtım.

karagundostu_i
07.Mayıs.2006, 17:23
abartmıyorum bu da benim her yeni oyunumda basıma geldi ilk baslarda fm modifier kullandıgımdan böyle oldugunu sanıyordum ama sonra kullanmadım aynı sey tekrar basıma geldi ilk sezonu bitiriyorum oyuncumun geçmisine bakıyorum karısmıs e tabi bu da görselligi bozuyor sonra tekrar tekrar yeni oyuna basladım ama 3. sezon bitiyo gene bu hata oluyo ve en son dün basıma geldi rastgele bi oyuncuma baktım her taraf karışmıs takımlar birbirine girmis oyuncu bende 5 senedir oynuyorsa diger 4 sene silinmis 2005-06'dan sonra 2008-09 yazıyo bende hemen oyunu kaydetmeden cıktım tekrar açtım oyunu baktım eski haline dönmüs sana tavsiyem yeni oyun acarsan sık sık oyuncunun gecmisini kontrol et eger yine bozulmussa kaydetmeden oyundan cık ben artık böyle yapıyorum zaten bi kere kurtarınca tekrar bozulmuyo orası ilk baslarda sadece benim basıma geliyo sandım ama bu forumda bi kez daha görmüstüm demekki tek bana olmuyomus herneyse iyi oyunlar artık yeni oyunamı baslarsın devammı edersin bilmiyorum ama ben oyuncunun gecmisini öyle görünce yeni oyuna baslıyorum huyumdur arada bi oyuncumun geçmişine bakarım kaç gol atmıs, kac asist yapmıs diye daha dün basıma geldi bu ben hemen kurtardım walla senin icin üzüldüm nası oluyorsa bende anlamadım oyunu silip yükledim vs. hiç bisey fayda etmedi ayrıca 6.0.3 olmasına ragmen bende oyundan atma problemi hala var onun içinde haftada bir oto. save game'i açtım.
yaw sacmalık bunlar.daha önceki oyunlarımda olmamıştı bu durum.niyeyse roma da oldu.senin taktik iyiymiş bende öyle yapiyim artık.zaten fm07 e ne kaldıki surda dimi:D :D neyse yorum için saol

ibo
07.Mayıs.2006, 17:32
yaw sacmalık bunlar.daha önceki oyunlarımda olmamıştı bu durum.niyeyse roma da oldu.senin taktik iyiymiş bende öyle yapiyim artık.zaten fm07 e ne kaldıki surda dimi:D :D neyse yorum için saol

oyununda save game editör kullandın mı?

karagundostu_i
07.Mayıs.2006, 17:42
oyununda save game editör kullandın mı?
hayır hiçbisey kullanmadım.zaten nasıl kullanılıyo bilmiyorum ki:D

crazy_aslan
07.Mayıs.2006, 22:34
Karagundostu Nickli Arkadasim Su Resimler Nasil GÖnderiliyor Bana Anlatsana Bi

EMRE22
07.Mayıs.2006, 23:58
bu bolivar iyi takımmış :)

EMRE22
07.Mayıs.2006, 23:59
ya bendede çok oldu mesela penaltılara kalıyorum yeniyorum adamlar gözümün önünde kaçırıyorlar neymiş onlar yenmiş çok saçmalıkta var yaa off allahım of

hasan_fatih
08.Mayıs.2006, 11:19
abi sürümü güncelle bence ondan yapıyordur büyük ihtimal eski sürümle oynuyorsun

eser3131
08.Mayıs.2006, 11:33
İlk Defa Gördüm.Nası İş Bu Ya.Adamların Geçmişi Yok.

karagundostu_i
08.Mayıs.2006, 13:03
abi sürümü güncelle bence ondan yapıyordur büyük ihtimal eski sürümle oynuyorsun
yok eski sürümden değil.çünkü daha önce yönettiğim takımlarda olmadı bu.6.0.3 ü kullanıyorum.sürümle alakası oldugunu sanmıyorum.yorum için teşekkürler

eser3131
08.Mayıs.2006, 13:56
Oyunu Sil bi Daha yükle Dostum.Save Dosyalarını sakla Yanlız.Bi de Böyle DENE

karagundostu_i
08.Mayıs.2006, 14:00
Oyunu Sil bi Daha yükle Dostum.Save Dosyalarını sakla Yanlız.Bi de Böyle DENE
tamam bi de öyle deneyelim.tesekkürler yorumlar için

Malik
07.Haziran.2006, 14:51
''karagündostu'' adlı arkadaşım sen daha önce FM Modifier adlı programı veya ona benzer bir programı kullandınmı bu programlardan birini kullanırsan öyle bir hataya rastlarsın bu daha önce banada olmuştu.

vita es morte
07.Haziran.2006, 15:13
SSlere baktım hibe yapmışlardır peki

SYLaR
07.Haziran.2006, 19:35
bende de aynı sorun olmuştu
galatasarayı alıp database de biraz değişiklik yapmıştım
mesela aydını wonderkid falan yapmıştım
sonra o db yi eski db yle değiştirdikten sonra çoğu futbolcuda acayip takımlar yazmıştı
mesela cafercanın 1971 den beri top oynadığını gösteriyodu
aydın da galatasaraydan önce sabah diye bi takımda oynadığını falan gösteriyodu

thegrandfather
08.Haziran.2006, 12:13
ilginç bir sorunmuş gerçekten

istanbul1453
09.Haziran.2006, 21:14
Walla ben öyle bir hatayla karşılaşmadım fakat sen bence yeniden yükle sonra kayıt dosyasını at oyuna devam et bir dene...Bir dee 6,03 falan yükledin mii ..Eğer yüklemediysen onu da yükle dene...Fırsatları değerlendir...