PDA

View Full Version : Serdar Eylik

metinoktay
10.Kasım.2010, 00:15
http://ressim.net/a/upload/37e24129.jpg

Serdar geçen seneki özellikleri değişmeden oyuna yansıtılmış, ki bunun başında stamina ve off the ball özellklerinin biraz daha artması gerek diye düşünmekteyim, off the ball 12-13 verilebilir, ayrıca serdar çoğu maçı tam bitirdi, nadiren 80lerde çıktı, work rate ve creativity de 12-13 verilebilir, uzun şutları ve gol atmayı da çok sık deniyor. Ca ve pa verebilir misiniz?

DenizlispoR
10.Kasım.2010, 18:11
Serdar'ın ciddi anlamda stamina'sının artması gerekiyor , tekniği yükselebilir.Uzun şutlar'a katılmıyorum abi kendisi çok zayıf vuruyor şutlara .

metinoktay
10.Kasım.2010, 18:28
Serdar'ın ciddi anlamda stamina'sının artması gerekiyor , tekniği yükselebilir.Uzun şutlar'a katılmıyorum abi kendisi çok zayıf vuruyor şutlara .

çok iyi vuruyor demedim deniyor dedim sabri misali ozycim =) ama gene de 11 verilebilir.

mfenikonu
25.Kasım.2010, 01:30

evet tekniği konusunda haklısın ocak ayında artış olur gibi ama stamina en fazla 1-2 değer arttırılır daha fazlasına katılmıyorum.Zaten şu an ki durumda tek eksiği fiziği bana göre...

metinoktay
30.Kasım.2010, 14:58
stamina 10 alabilir maksimum yaşı ve fiziği gereği. tekniği ve çalışma oranı da dikkate değer artmalı, uzun şutlar ve bitiricilik konusunda çok da iyi olmasa da özelliklerine bunları denemesi eklenebilir.