PDA

View Full Version : Emil Angelov

rapsar
05.Aralık.2010, 21:19
http://www.ressim.net/6/upload/ba3ebf3e.jpg

Profil resmini koyabilir misiniz zahmet olmazsa? Gerçekten çok etkili bir oyuncu değil; fakat oyunda oldukça fazla gol kaydediyor...

Han12
07.Aralık.2010, 17:03
Vallaha benim çok beğendiğim bir oyuncu elbette büyük takım futbolcusu değil ama özellikle üstün bir bitiriciliği var...

Zekirdek
07.Aralık.2010, 17:14
FM 2005'ten E. Angelov - Todor Kolev arkalarında da Messi'yi oynattığım zaman çok güzel işler çıkarıyordu üçüde. Bulgaristan Ligi'ni altına üstüne getiriyordu.

rapsar
07.Aralık.2010, 18:26
Fazla izleme şansı bulamadım gerçekte; ancak gerçekte nadir gol atarken, maçlara yedek başlarken oyunda Emenike'yi kesiyor, gol krallığına oynuyor :) Detaylı izleyenler yorum yapabilir mi hakkında?

DenizlispoR
07.Aralık.2010, 18:31
Angelov 2 sene önce çok iyi oynuyordu , geçen sene bizde saman alevi gibiydi geçen yıl bir maçta 2 gol 2 asist yaparken öteki maç çok kötü oynayabiliyor.Eğer kendisini tamamlayan iyi oyuncular varsa bol gol atması normal.

mfenikonu
07.Aralık.2010, 20:20
profil bence iyi olmuş fakat Off the ball 14 biraz fazla olmuş sanki diğer özellikler gayet uygun

saboje
02.Ocak.2011, 16:37
bulgaristan haskova doğumlu, ki haskova türklerin çoğunlukla yaşadığı bir yerdir ve türk pasaportu olduğu söyleniyor... iki sezon önce fatih terim milli takıma çağırmak istemişti ama bulgar milli takımında daha önce oynadığı için gerçekleşmemişti bu durum... sonra tepkiler sonucu böyle bir tasarrufumuz yok diye açıklama yapmıştı... araştırılması gereken bir durum diye düşünüyorum yani bence... türk vatandaşlığı verilebilinir yani...

Lucas Neill
02.Ocak.2011, 17:25
Bende Türkce konusabiliyor diye biliyorum.

metinoktay
11.Ocak.2011, 01:58
evet türkçe biliyor, vatandaşlığı varsa da şu an süper ligde yabancı olarak oynamazdı sanırım.