PDA

View Full Version : Must Respond Sorunu

defjam33
23.Ocak.2011, 13:16
Arkadaşlar oyuna başlayalı çok olmadı man. city açtım 2013yılı sezon sonundayım iki sezon şampiyonlar ligini ligi filan kazandım ama barca kabul etmesine rağmen messiyi alamadım. doğal olduğunu biliyorum ama çok istiyordum normalde hile yapmam ama yaptım barca da açtım sözleşmesini karşılıklı feshedip aldım sonra barcayı kapattım hala m.city de messinin sözleşmesini karşılıklı fesetmek istiyormusun die 'must respond' yazılı bişi çıkıyor. geçebiliyorum ama sürekli kalıyor ne yapabilirim?

Aydin
23.Ocak.2011, 13:25
Screen koyar mısın?

mehmetd
23.Ocak.2011, 16:16
Arkadaşlar oyuna başlayalı çok olmadı man. city açtım 2013yılı sezon sonundayım iki sezon şampiyonlar ligini ligi filan kazandım ama barca kabul etmesine rağmen messiyi alamadım. doğal olduğunu biliyorum ama çok istiyordum normalde hile yapmam ama yaptım barca da açtım sözleşmesini karşılıklı feshedip aldım sonra barcayı kapattım hala m.city de messinin sözleşmesini karşılıklı fesetmek istiyormusun die 'must respond' yazılı bişi çıkıyor. geçebiliyorum ama sürekli kalıyor ne yapabilirim?

1- hile yapma:icon_razz:

2- eğer messi yi takımına istiyorsan oyuna başlamadan editörden kendi takımına al olsun bitsin:icon_lol:
normal şartlarda emekli olduğunda bile gelmesi şüpheli:icon_smile: tabi fm 2011 pek normal değilmiş galiba

3- eğer fm 2011 için fmrte varsa onu kullanabilirsin.

4- messi gelmiyorsa benim yaptığımı yapıp editörden kendi messilerini üretirsin.

hadi iyi oyunlar...