PDA

View Full Version : Mauro Tassotti

Universal
14.Şubat.2011, 14:20
Uyruk: İtalyan
Kulüp: Milan
İtibar: Uluslararası
Maaş: 975bin €(yıllık)
En Önemli Özellikleri: Taktiksel Bilgi, Defans Yönetimi ve Adam Yönetimi

http://i51.tinypic.com/219arr7.png

Oyunda görebileceğiniz en iyi asistanlardan. Aldığı ücret doğrultusu ve bulunduğu kulüp nedeni ile düşük seviye, orta seviye tarzı kulüplere almanız çok zor. Aldığınız zaman kesinlikle pişmanlık duymayacağınız özelliklere sahip. Defans ve Adam yönetminde çok iyi iken, zihinsel olarak, taktiksel bilgi, kararlılık ve motivasyonda da ideal bir yardımcı antrenör. Genç oyuncularla anlaşması bakımından çok iyi olan Tassotti ile yedek takımınızı ve genç takımınızı yönetme emrini rahatlıkla verebilirsiniz.

Cengo
23.Nisan.2011, 19:49
Oyunun en iyi 2. yardımcısı ama almak imkansız.

orhunyazar
24.Nisan.2011, 15:06
Peki 1. si kim

Cengo
25.Nisan.2011, 01:05
Peki 1. si kim

En iyisi Valdir de Moraes ama uğraşma, sadece top bir kaç takımdan birinde isen alabilirsin.

orhunyazar
28.Nisan.2011, 10:59
Cevabınız için teşekkürler merak ettim şimdi bi bakim dedim ama oyunda aratmama rağmen bulamadım hangi klupte olduğunu söylerseniz bide ordan bakayım

Eminoski
28.Nisan.2011, 11:36
Cevabınız için teşekkürler merak ettim şimdi bi bakim dedim ama oyunda aratmama rağmen bulamadım hangi klupte olduğunu söylerseniz bide ordan bakayım

Valdir de Moraes Palmeiras takımında olması lazım oyun açık değil bakamadım ama öyle hatırlıyorum.Oyununuzda brazilya ligi açık değilse arama yaptığınızda bulamassınız.

orhunyazar
28.Nisan.2011, 12:23
Peki Başka Nasıl Bulabilirim ?

Eminoski
28.Nisan.2011, 12:41
Oyuna girerken brazilya ligini aktif edersen oyun içinde görebilirsin