PDA

View Full Version : Mehmet Topuz

saboje
12.Mart.2011, 13:00
mental fiziksel ya da teknik olarak özelliklerine çok değinmek istemiyorum çünkü herkese göre değişebilecek şeyler onlar ama mehmet topuz'un performansı fenerbahçe'ye geldiği günden beri hızla artarken oyunda ca'sının her yeni yamada hızlı bir şekilde düşmesi çok mantıksız geliyor bana... bence fenerbahçe kadrodsunda sisteme ve oyuna verdiği katkıyla alternatifsiz oyunculardan biri ama oyunda yerine kimi oynatırsan oynat çok farketmez der gibi bir ca'sı var... bilmem yanılıyor muyum?...

RasAnt
12.Mart.2011, 13:53
Doğru diyorsun Mehmet hiç iyi performans sergilemiyor maaşından dolayı direk satıyorum gereksiz oluyor daha sağlam olmalı topuz

Jaswege
15.Mart.2011, 19:31
Gelecek yıl hızı arttırılmalı bence. Ayrıca Doğal pozisyon arasına MR'nin de eklenmesi gerekli diye düşünüyorum.

BleedingMoon
26.Mayıs.2011, 14:21
anca sağ bek antrenmanı verince iyi bir yedek sağ bek oluyor. diğer türlü at çöpe gitsin.

Chivalry
26.Mayıs.2011, 19:23
Gelecek yıl hızı arttırılmalı bence. Ayrıca Doğal pozisyon arasına MR'nin de eklenmesi gerekli diye düşünüyorum.

Mehmet Topuz'un sağ kanat oyuncularından tek eksiğinin hızı olduğunu düşünüyorum. Çalım da atsa arkadaki yetişebiliyor Mehmet'e.

QaaN-07
09.Temmuz.2011, 23:27
Top kapma,top sürme,güç,çeviklik ve dayanıklılık artmalı mutlaka

barahir
27.Temmuz.2011, 19:41
Top kapma,top sürme,güç,çeviklik ve dayanıklılık artmalı mutlaka

İmzamı atarım..