PDA

View Full Version : Yardımcı Araştırmacı Alımı

perpetua
17.Nisan.2011, 17:44
FM 2012 araştırması için aşağıda belirtilen takımlara yardımcı araştırmacı alınacaktır. Yardımcı araştırmacılığın maddi bir getirisi yoktur ancak yardımcı araştırmacıların emeklerine karşılık bir adet orjinal FM 2012 oyunun çıkış tarihinden çok kısa bir süre sonra adresinize hediye olarak ulaştırılacaktır. Birden fazla takım üzerinde çalışabilecek yardımcı araştırmacılar genelde tercih edilecektir. Yardımcı araştırmacılık, sadece 18 yaş ve üstündeki üyelerimiz için mümkündür.

Yardımcı Araştırmacı alınacak takımlar:
Ankaragücü - alindi
Antalyaspor
Bucaspor
Büyüksehir Bld. - alindi
Gaziantepspor - alindi
Karabükspor - alindi
Kasimpasa
Kayserispor
Konyaspor
Sivasspor - alindi

Adanaspor
Boluspor
Çaykur Rizespor - alindi
Diyarbakirspor
Gaziantep Bld.
Güngören Bld.
Kartalspor
Kayseri Erciyesspor
Mersin I.Y.
Orduspor
Tavsanli Linyitspor

Lütfen başvurularınızı aşağıdaki formata uygun olarak yazınız ve soruları cevaplayınız.
İsim-Soy İsim:
İlgilendiği Takım:
18 yaş veya üstünde mi?
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?

maNga 33
17.Nisan.2011, 18:43
neden 18 yaş ?
bu yaşın üzerinde olanlar daha mı iyi araştırmacılık yapıyor ?
herşey yaş mı ? :D

perpetua
17.Nisan.2011, 18:51
neden 18 yaş ?
bu yaşın üzerinde olanlar daha mı iyi araştırmacılık yapıyor ?
herşey yaş mı ? :D

Her şey yaş değil ama 18 yaş altındakilerin ailelerinden izin almak gerekli. Tabii bir de 18 yaş altında olanlar bence zamanlarını derslerine harcayarak geçirirlerse daha iyi olur. (::)

kalemci
18.Nisan.2011, 02:08
yaşadığım şehirde olup listede bulunan tek takım ankaragücü eğer yardımcı araştırmacı olmayı ankaragüçlü kardeşlerim istemezse ben ankaragücünü alabilirim.

BaLtha
27.Nisan.2011, 14:32
Özel mesaj atamıyorum. Nasıl ulaşacağız admin sana ?

perpetua
28.Nisan.2011, 11:35
Lütfen başvurularınızı aşağıdaki formata uygun olarak yazınız ve soruları cevaplayınız.
İsim-Soy İsim:
İlgilendiği Takım:
18 yaş veya üstünde mi?

Buraya yazdiklariniza gore biz sizinle irtibata gececegiz.

kalemci
28.Nisan.2011, 19:05
İsim-Soy İsim: Ahmet Çınar
İlgilendiği Takım: Ankaragücü
18 yaş veya üstünde mi? Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Kendi şehirmde bulunuduğu için.

BaLtha
28.Nisan.2011, 19:25
İsim-Soy İsim: Emre Balta
İlgilendiği Takım: Tavşanlı Tki Linyitspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Tuttuğum takım. İçerdeki tüm maçlara ve yakın deplasmanlara gidiyorum.

grkm33
15.Mayıs.2011, 00:05
İsim-Soy İsim: Görkem Bay
İlgilendiği Takım:Mersin İdman Yurdu ve Bucaspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet.
Mersin şehrimin takımı ve hemen hemen tüm maçlarına gittim.Bucasporda kardeş takım diyebilirim o yüzden.

Mayhemos
22.Mayıs.2011, 18:59
İsim-Soy İsim=Fatih Gündoğan
İlgilendiği Takım=Adanaspor
18 yaş veya üstünde mi?=Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?=Adanaspor,benim şehrimin takımı elimden geldiğince bütün maçlarını canlı olarak takip ediyorum,Adanaspor konusunda tribünde dahil çoğu konuya vakıfım bu bilgileri Turksportal ortaklığında değerlendirmek istiyorum.

Önder HOCA
18.Haziran.2011, 04:52
İsim-Soy İsim=Önder Atsu
İlgilendiği Takım=İBB,Kartalspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?=İbb şehrimin takımı 1 lig de takibi kolay kartala yakın bir yerde oturuyorum

Prowler84
24.Haziran.2011, 11:25
Ömer Bey, Araştırmacı olunacak takımlar için aynı şehirde yaşama zorunluluğu varmı?

futureless
24.Haziran.2011, 11:53
İsim-Soy İsim: Coşkun Açıkgöz
İlgilendiği Takım: İBB
18 yaş veya üstünde mi? : Evet (21)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Yaşadığım yerin takımı , konuya hakimim.Bu doğrultuda elimden birşey gelecekse yapmak isterim.

Prowler84
24.Haziran.2011, 12:30
İsim-Soy İsim=Umut Gültekin
İlgilendiği Takım=Istanbul Büyükşehir Belediye Spor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?=Istanbulda yaşıyorum. Uzun yıllardır Turk Sportal ailesinin bir ferdiyim.90'lı yıllardan beri CM-FM Serilerine, oyuncu özelliklerine ve araştırma mentalitesine hakim; ilgili takım hakkında bilgi sahibi ve düzenli takip eden ve edebilecek olan biriyim. Bilgilerimi aktarmak ve araştırmaya yardımcı olmak isterim.

kareem1987
28.Haziran.2011, 16:16
İsim-Soy İsim=Kerim Uyar
İlgilendiği Takım=Karabükspor ve Sivasspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? aşağı yukarı 10 seneden fazla menajerlik oynuyorum.(cm-fm)oyuncu özellikleri hakkında bilgimin fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum.iki takım da sevdiğim ve yakından takip ettiğim takımlar.
Not: bursa'da yaşıyorum sadece bilgilerim doğrultusunda(biraz da internet vasıtasıyla) uzaktan bu araştırmayı yapacağım.bu göz önünde bulundurulursa sevinirim....

perpetua
28.Haziran.2011, 16:21
Ömer Bey, Araştırmacı olunacak takımlar için aynı şehirde yaşama zorunluluğu varmı?

Ayni sehirde olmasi ve maclari tribunden izlemesi tercihimiz. Ama sehirde arastirmaci bulamadigimiz takdirde Super Lig takimlarinin maclarinin hepsi televizyonda yayinlandigi icin takimlari bu sekilde takip edecek arkadaslari da ekibe katabiliriz.

Tabii takim ligden duserse, bu arkadasin arastirmaciligi da duser veya bir baska super lig takimini arastirmaya baslayabilir.

Bu arada buraya bilgilerini yazan arkadaslarla foruma uyelik yaptiklari e-posta adreslerinden irtibata geciyoruz.

rsy10
29.Haziran.2011, 13:43
Belki biraz aksi bi şahıs gibi gözükebilirim ama doğru ve inandığım şeyleri yazıyorum ..
İsim-Soy İsim: Reha Sezai Yiğit
İlgilendiği Takım: Çorumspor veya Samsunspor (2. Lig)
18 yaş veya üstünde mi? : Hayır, yaşım 17.
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Fm oyununu sevmem ve yıllardır oynanamam ve araştırmacı kişiliğim bunda etken. Çorumspor'u araştırma isteğim ise ; memleketim ve yaşadığım yer olan Çorumun takımı olması, Samsun ise diğer memleketim ve Samsun takımı hakkında bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum ...

offspring
29.Haziran.2011, 20:27
İsim-Soy İsim: Onur Özkan
İlgilendiği Takım: Kayserispor, K.Erciyesspor
18 yaş veya üstünde mi? : Evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Yaşadığım yerin takımları.Stadyuma ulaşımım çok kolay.

ulunho1903
29.Haziran.2011, 21:58
İsim-Soy İsim: Erdem Eray Ulu
İlgilendiği Takım: Antalyaspor
18 yaş veya üstünde mi? evet üstünde (23)

Antalyaspor memleketimin takımı bundan önceki fm serilerinde gerekli önem bu takıma verilmediği için bu çalışmada yer almak istiyorum.

William Rookwood
29.Haziran.2011, 23:01
İsim-Soy İsim: Ufuk Ersoy
İlgilendiği Takım: Gaziantepspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet ( 02.08.1990)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Gaziantepspor maçlarını son iki yıldır takip ediyorum ve yakından ilgileniyorum. Bazı oyuncuların genel performans grafiği ele alarak FM üzerinde düzenlemelere başladım.

serdar42serdar
02.Temmuz.2011, 11:38
adı soyadı = serdar tosun
Ilgilendigi takım = KONYASPOR
Yaş = 25
Nedeni = kulüp içinden,tribunden,yönetimden ve basından tanıdıgım isimler mevcuttur.objektif gerçekci bilgilere sahibim.

serdar42serdar
02.Temmuz.2011, 11:45
adı soyadı = serdar tosun
Ilgilendigi takım = KONYASPOR
Yaş = 25
Nedeni = kulüp içinden,tribunden,yönetimden ve basından tanıdıgım isimler mevcuttur.objektif gerçekci bilgilere sahibim.

koraybahce
02.Temmuz.2011, 20:15
İsim-Soy İsim:Koray Aktürk
İlgilendiği Takım:Bucaspor
18 yaş veya üstünde mi? -Evet 25 yaşındayım
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? - 9 senedir CM-FM oynuyorum.Oyunun veritabanı üzerinde çokça uğraştığım,vakit geçirdiğim oldu.Bucaspor'u araştırmak istememin sebebi 5 senedir orada okuyor olmam ve maçlarına gitmemdir.

orcun147
04.Temmuz.2011, 23:26
İsim-Soy İsim:Orçun Türkmen
İlgilendiği Takım:Orduspor
18 yaş veya üstünde mi? 21 yaşındayım
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Orduspor'u 3.lig'den beri takip ediyorum.8-10 yıldır menejerlik oyunlarını oynuyorum.21 yıldır Orduda yaşıyorum ve deplasmanlar dahil tüm maçları tribunden izleme fırsatım oldu.26 yıl sonra Orduspor süper lig'e çıkmışken menejerlik dünyasına küçük katkım olmasını isterim.Ayrıca takımın yaptığı transferler hakkında çok geniş bilgim var.Şimdiden teşekkürler.

Ahmet_77
05.Temmuz.2011, 11:55
İsim-Soy İsim: Ahmet tevfik tarım
İlgilendiği Takım: Kartalspor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? kartalspora karşı bir sempatim var. maçlarını tribünden takip etme olanağım yok ancak yeterli bilgiyi toplayabilir , araştırmayı yapabilirim.

4Beluw
05.Temmuz.2011, 19:35
İsim-Soy İsim: Engin Mogul
İlgilendiği Takım:Gaziantep Bld.

18 yaş veya üstünde mi? 29 Mayıs 1994

Şehrimizin iki takımıyla da yakından ilgileniyorum,iyi yapacağım bu işi yaşım dolayısıyla kaybetmek istemiyorum,inceleme görevini en iyi şekilde yerine getireceğimi söylemek isterim.

koraybahce
06.Temmuz.2011, 01:40
FM 2012 araştırması için aşağıda belirtilen takımlara yardımcı araştırmacı alınacaktır. Yardımcı araştırmacılığın maddi bir getirisi yoktur ancak yardımcı araştırmacıların emeklerine karşılık bir adet orjinal FM 2012 oyunun çıkış tarihinden çok kısa bir süre sonra adresinize hediye olarak ulaştırılacaktır. Birden fazla takım üzerinde çalışabilecek yardımcı araştırmacılar genelde tercih edilecektir. Yardımcı araştırmacılık, sadece 18 yaş ve üstündeki üyelerimiz için mümkündür.

Yardımcı Araştırmacı alınacak takımlar:
Ankaragücü
Antalyaspor
Bucaspor
Büyüksehir Bld. - alindi
Gaziantepspor - alindi
Karabükspor
Kasimpasa
Kayserispor
Konyaspor
Sivasspor - alindi

Adanaspor
Boluspor
Çaykur Rizespor - alindi
Diyarbakirspor
Gaziantep Bld.
Güngören Bld.
Kartalspor
Kayseri Erciyesspor
Mersin I.Y.
Orduspor
Tavsanli Linyitspor

İsim-Soy İsim:
İlgilendiği Takım:
18 yaş veya üstünde mi?

İnceleme çalışmalarına alınıp alınmadığımızı nasıl anlayacağız?

perpetua
06.Temmuz.2011, 10:05

Buraya basvurusunu yazan ve basvurusu uygun olan arkadaslarla forumlara uye olduklari e-posta adresinden irtibata geciyoruz.

kolbasti
06.Temmuz.2011, 14:57
İsim-Soy İsim: Bilal mercan
İlgilendiği Takım: Karabükspor
18 yaş veya üstünde mi? :Evet (19)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? :karabükte üniversite eğitimi alıcam bu takımı yakınen takıp edebılırım.8 senedır fm ve cm oynuyorum oyun hakkında fazlasıyla bılgı sahıbıyım(NOT:edıtor kullanmayı bılıyorum)

diyardiyar
06.Temmuz.2011, 22:58
İsim-Soy İsim: Diyar kacmaz
İlgilendiği Takım: Diyarbakır
18 yaş veya üstünde mi? evet 25
Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? 12 13 senedir cm fm oynuyorum her türlü bilgiyede ulaşırım kulüp icinden elimden geleni yapmaya hazırım oyun icin

YALI1925
07.Temmuz.2011, 02:05
isim-Soy İsim: Kaan Ünlü
İlgilendiği Takım: Göztepe
18 yaş veya üstünde mi? evet 18
Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? Göztepe aşkı diyelim :D

cemre
07.Temmuz.2011, 12:29
İsim-Soy İsim: Adem Öztürk
18 yaş veya üstünde mi? Evet.(26)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? - Karabük'te ve Ankara'da ikamet ediyorum.İç saha maçlarına gidiyorum.Takım ve oyun hakkında yeterli bilgiye sahibim.

demirsporlu
08.Temmuz.2011, 05:53
listede yok ama Adanademirspor takımı araştırmacısı olmak benim için bir şeref olur. fm 2012 de takımımı ne kadar gerçeğe yakın oluşturulmuş bulursam o kadar zevkli ve keyifli bi fm 2012 hayatım olur. heleki bunda bi katkım olursa daha ölsemde gam yemem.

mad butcher
09.Temmuz.2011, 00:19
araştırmacının görevi ne . neler isteniliyor ? başvurmak isterim ama :))

kalemci
09.Temmuz.2011, 01:38
Perpetua`nin profiline tiklarsan butun bilgiler yaziyor dostum

watman
11.Temmuz.2011, 01:31
İsim-Soy İsim: Y. Efe Ak
18 yaş veya üstünde mi?: Evet (31)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Karabükspor taraftarıyım ve Karabük'te yaşıyorum. İç saha ve dış saha maçlarını sürekli takip ediyorum. Ayrıca hafta içi takım idmanlarını izliyorum. Bu konuda sizlere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

koraybahce
12.Temmuz.2011, 00:58

Araştırmacı alım sürecinin gizliliğini bozmak istemiyorum ama özel mesaj da gönderemediğim için bilgilendirilmem mümkün olmadı.Bana mail adresimden yanıt geldi araştırmacı alımıyla ilgili.Başka bir siteden üyelik almam gerektiği ve o üye ismini bana mail yollayan yetkilinize geri yollamam gerektiğiyle ilgili.Bu işlemleri yaptım ama üzerinden 4 gün geçmesine rağmen başka bir mail almadım.Ne yapmam gerekiyor şimdi?Turksportal ailesine aktif olarak katılmayı çok istiyorum.O yüzden heyecanla bekliyorum.Bu mesajı attıysam bilin ki heyecanımdandır :)

perpetua
12.Temmuz.2011, 10:36
Araştırmacı alım sürecinin gizliliğini bozmak istemiyorum ama özel mesaj da gönderemediğim için bilgilendirilmem mümkün olmadı.Bana mail adresimden yanıt geldi araştırmacı alımıyla ilgili.Başka bir siteden üyelik almam gerektiği ve o üye ismini bana mail yollayan yetkilinize geri yollamam gerektiğiyle ilgili.Bu işlemleri yaptım ama üzerinden 4 gün geçmesine rağmen başka bir mail almadım.Ne yapmam gerekiyor şimdi?Turksportal ailesine aktif olarak katılmayı çok istiyorum.O yüzden heyecanla bekliyorum.Bu mesajı attıysam bilin ki heyecanımdandır :)

Gizlilik yok esasinda, sadece basvurularin toplandigi basligin cok karmasik olmamasi icin boyle bir yolu tercih ettik.

Sizinle irtibata gecen arkadas lojistik nedenlerden henuz geri donemedi ama en kisa zamanda geri donecektir.

infernus
12.Temmuz.2011, 12:13
İsim-Soy İsim: Murat Keleş
İlgilendiği Takım: Kayserispor veya format için uygun ise yaşadığım şehrin takımı olan Çorumspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet 29
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? 11 senedir Championship Manager ve Football Manager serilerini oynuyorum. FM 2012'nin Türkçe veri tabanına destek olmayı, geçmişe bakınca "Bu oyunun yapılmasında benim de payım var" demeyi istiyorum. Kayseri'ye de yakınım ayrıca zaman ve seyahat problemim olmadığı için maçlarını düzenli olarak takip edebilirim.

koraybahce
12.Temmuz.2011, 21:22
Gizlilik yok esasinda, sadece basvurularin toplandigi basligin cok karmasik olmamasi icin boyle bir yolu tercih ettik.

Sizinle irtibata gecen arkadas lojistik nedenlerden henuz geri donemedi ama en kisa zamanda geri donecektir.

Teşekkür ederim.Beklemedeyim :)

vedat1987
16.Temmuz.2011, 19:39
İsim-Soy İsim: Vedat TÜFEKÇİ
İlgilendiği Takım: Güngören Bld., Kasımpaşa

Bulunduğum şehrin takımları olduğu için bilgi toplamak kolay olacaktır. Ayrıca her iki takımın taraftarı olmadığım için objektif yaklaşımın daha kolay olacağını düşünüyorum.

bkrcn
17.Temmuz.2011, 21:57
İsim-Soy İsim: Bekircan İDER
İlgilendiği Takım: Ankaragücü, Kayserispor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Ankara'da yaşamamın dışında yaklaşık 3-4 senedir her kariyerimde bu 2 takımı da çalıştırmış olmam.Kayserili akrabalarım var ve yönetimdede çok tanıdığım var kendime yakın görüyorum.

kolbasti
18.Temmuz.2011, 21:35
admin diğer takımlar hala alınmadı mı yoksa işaretlenmedi mi?:director:

caner485
19.Temmuz.2011, 16:48
İsim-Soy İsim=CANER APAYDIN
İlgilendiği Takım=BUCASPOR
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?= İzmirde yaşadığım için bucaspor ile yakından ilgilenme ve takip etme şansı buluyorum yardımcı olmaya çalışmak isterim bir fm tutkunu olarak

ToRoSKaPLaNı
19.Temmuz.2011, 16:51
İsim-Soy İsim: Doğan Avan
İlgilendiği Takım: ADANASPOR
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? çünkü gözümü açtığımdan beri maçlarına gittiğim, günlerimin sadece Adanasporla geçtiği,hayatımda Adanaspordan başka iddialı olduğum bir konu yok.şayet gerek olursa seve seve yardımcı olurum her konuda

ruttenberg
22.Temmuz.2011, 22:49
İsim-Soyisim
Kadir Öztürk
İlgilendiği Takım:
Kasımpaşa
18 yaş veya üstünde mi?
18 yaşında.
15 yıldır oturduğum semtimin takımı. Çoğu maçına gidebiliyorum, stadı evimin hemen yanında. Maçlarını kolaylıkla takip edebilirim.

kalemci
26.Temmuz.2011, 03:25
Iyi geceler, bir sorum olacakti.Acaba olumlu veya olumsuz yonde bi geri donus olacak mi? Yada olduya kacirmisim olabilirim basvurali nerdeyse 2 ayi gecti bi ara e posta kutumda +100 e posta vardi bende toplu halde sildim sonradan hatirladim buradan e-posta bekledigimi malesef :))

caner485
26.Temmuz.2011, 11:52
evet cidden olumlu veya olumsuz bi geri dönüş olursa seviniriz

perpetua
26.Temmuz.2011, 19:14
Iyi geceler, bir sorum olacakti.Acaba olumlu veya olumsuz yonde bi geri donus olacak mi? Yada olduya kacirmisim olabilirim basvurali nerdeyse 2 ayi gecti bi ara e posta kutumda +100 e posta vardi bende toplu halde sildim sonradan hatirladim buradan e-posta bekledigimi malesef :))

1 Mayis tarihinde yollamistik sana bir e-posta. Bu tip hamleleri sik sik yapiyorsan (100 tane mesaj biriktirme, okumadan silme) belki de ekipte olmanin gereksinimlerini karsilayamazsin sorusu beliriyor kafamda. Nedenini, nicinini sana az once attigim e-posta'dan konusabiliriz.

evet cidden olumlu veya olumsuz bi geri dönüş olursa seviniriz

Arastirmaci aldigimiz zaman zaten ilk mesajda alindi bilgisi veriliyor. Eger alinan siz degilseniz, buradan cikarsama yapmak mumkun. :)

torento
27.Temmuz.2011, 21:25
İsim-Soy İsim: Kerem KALKIR
İlgilendiği Takım: Tavsanli Linyitspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet (19)
Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine 50km uzaklıkta bulunan Emet ilçesinde oturuyorum ve her maçını takip etmeye çalışıyorum. Ve Tavsanli Linyitspor'un Fm'de detaylı bilgilerle bulunmasını cânı gönülden istiyorum. Ayrıca Bağımlı bir FM kullanıcısı olarak güncel bir Tavsanli Linyitspor ile oyundan daha fazla zevk alacağımızı düşünüyorum.

caner485
30.Temmuz.2011, 11:11
İsim-Soy İsim=CANER APAYDIN
İlgilendiği Takım=BUCASPOR
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?= İzmirde yaşadığım için bucaspor ile yakından ilgilenme ve takip etme şansı buluyorum yardımcı olmaya çalışmak isterim bir fm tutkunu olarak

koraybahce
30.Temmuz.2011, 23:40
Teşekkür ederim.Beklemedeyim :)

maalesef hala geri dönüş yok :(

lahoya87
31.Temmuz.2011, 15:52
İsim-Soy İsim: Umut KARDAŞ
İlgilendiği Takım: Diyarbakır Spor
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz : Yerel basın mensubuyum.Menajerlik oyunlarına 01 den beri oynayan birisiyim ne kadar gerçekçi olursa o kadar keyif alırım.Bu arada 01 den beri oynadığım tek takım Diyarbakır Spor olması gerçekçiliğine verdiğim önemi anlamaya yardımcı olur.Bu arada diyarbakirspor.org sitesinde de köşe yazarıyım.

leventselman
31.Temmuz.2011, 16:40
mrb arkadaşlar... fm serisi hayranı ve oyuncusuyum..artık araştırmacı olarak yardımda bulunmak istiyorum sizlere..fmyi türkiyede resmi temsil edenin sizler oldugunu bılıyorum...

yaşım 21
üniv. öğrencisiyim ve ŞANLIURFALIYIM.. şanlıurfasporun araştırmasını yapan kim bilgi almak istiyorum eğer böyle biri yoksa elimden gelenin fazlasını yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın...

4Beluw
31.Temmuz.2011, 20:43
İsim-Soy İsim: Engin Mogul
İlgilendiği Takım:Gaziantep Bld.

18 yaş veya üstünde mi? 29 Mayıs 1994

Şehrimizin iki takımıyla da yakından ilgileniyorum,iyi yapacağım bu işi yaşım dolayısıyla kaybetmek istemiyorum,inceleme görevini en iyi şekilde yerine getireceğimi söylemek isterim.

Hâla ilgileniyorum..Lütfen iletişim.

DisCo
31.Temmuz.2011, 21:53
Gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

express
02.Ağustos.2011, 00:55
İsim-Soy İsim=Anıl ÖZKAN
İlgilendiği Takım=Kartalspor SK
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?= Kartal da yasıyorum ve bir Kartalspor taraftarıyım iç saha maçlarının çoğuna giderim ve bir FM bağımlısıyım Örneğin; şu anda Kartalspor ile 2032 senesindeyim

murcielago38
02.Ağustos.2011, 18:52
İsim-Soy İsim: Mustafa Aydoğ
İlgilendiği Takım:Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet 20
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Kayseride yasıyorum, Kayserisporluyum ,üniversite ogrenimim de burda oldugu için sene boyu burdayım ve Kayserispor - erciyessporun maclarını takip edebiliyorum ,ayrıca bir fm severim ve bu arastırma işi içinde bulunmak isterim

thestyle
02.Ağustos.2011, 19:17
İsim -Soy isim : Sefa Eren
İlgilendigi takım : Antalyaspor
18 yaş veya üstündemi ? evet 24
Bu takımı neden arasdırmak istiyorsunuz ? Antalyada yaşayan ve antalyaspor içinde yer alan bir kişiyim

conquerror1445
04.Ağustos.2011, 00:42
isim soyisim: abdullah sahin
18 yas ustundemi? Evet
ilgilenmek istedigim takim: kayserispor
neden arastirmaci olmak istedigime gelince cm01/02 den beri bu oyunun hastasiyim. Kayseride universite ogrencisiyim. Artik yillarca oynadigim oyuna katkida bulunmak istiyorum.
Cep telefonundan yaziyorum eksik olabilir. Bu yuzden kusura bakmayin.

tammy
04.Ağustos.2011, 13:45
İsim-Soy İsim=Tamer Erdoğan
İlgilendiği Takım=Kayseri
18 yaş veya üstünde mi=evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Kayserispor..tanıdığım bir takım bisüre önce takip etmişliğim var.Antalyaspor yada konyasporu da ek olarak alabilirm. 24 saatin 18 saatini pc basında geciriyorum..
[email protected]

aliper
05.Ağustos.2011, 13:02
İsim-Soy İsim: Ali Alper Kalın
İlgilendiği Takım: Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor
18 yaş veya üstünde mi? evet (26)
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? 2001 yılından beri bu oyunu oynamaktayım, çorbada benimde tuzum bulunmasını istiyorum. iyi bir kayserisporluyum kayseriliyim genelde tüm maçları izliyorum, şehrimin takımı olan erciyeside yakından takip ediyorum.

axrax
08.Ağustos.2011, 04:56
isim soy isim=Yusuf izzettin Süslü
ilgilendiği takım=Antalyaspor
18 yaş veya üstünde mi? evet 21
Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? cm 01-02 den beri oynuyorum bu oyunu oyundaki bazı oyunculardaki gerek pozisyon gerek bazı özellik hatalarından dolayı benimde düzgün data da katkım olmasını istiyorum Antalyada okuduğum için yılda en az 10 maçını canlı izleme imkanım var görev için hazırım kısacası
yeni mail adresi [email protected]

ErayCARTEr
09.Ağustos.2011, 01:15
İsim-Soy İsim=Eray DANACI
İlgilendiği Takım=Mersin İ.Y
18 yaş veya üstünde mi=evet
Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Mersinde yaşıyorum burda büyüdüm,futbol hastasıyım,cm01-02 den beri manager hastasıyım ve bol zamanım var.
[email protected]

perpetua
10.Ağustos.2011, 14:06
Asagi yukari Kasim ayina kadar arastirmaci alimini donduruyoruz (veritabani kisa bir sure sonra teslim edilecegi icin su anda ekibe alinanlarin herhangi bir katkisi olamayacaktir).

Basvurulara devam edebilirsiniz, Kasim ayinda basvuru yapan arkadaslarla irtibata gecmeye tekrar baslayacagiz.

Basvuru yapan arkadaslara tekrar hatirlatma: lutfen forumlardaki uyeliginize bagli e-posta adresinizi surekli kontrol ettiginiz bir adres yapmayi unutmayin.

futureless
11.Ağustos.2011, 15:02
Herkese dönmediniz sanırım.

uAta34
14.Ağustos.2011, 21:23
İsim-Soy İsim: Atakan Sezgin
İlgilendiği Takım: Antalyaspor, Kayserispor, Orduspor
18 yaş veya üstünde mi? Evet. Yaş 23.
Antalyaspor ve Kayserispor sürekli olarak yakından takip ettiğim ve sempati beslediğim takımlardır. Orduspor ise önceki sezonlardaki yükselişleriyle dikkatimi çekmiş ve Bank Asya 1.lig maçlarının tümünü takip etmiş olduğum ve ayrıca şuan ki transfer politikalarını yakından takip ettiğim takımların başında gelir. Ayrıca bilgime başvurulmak istendiği sürece Süper ligin bütün, 1.ligin ise belli başlı takımları hakkında yeterince bilgim ve gözlemim bulunmaktadır.Her kim çalışıcaksa şimdiden iyi çalışmalar.

conquerror1445
15.Ağustos.2011, 04:56
isim soyisim: abdullah sahin
18 yas ustundemi? Evet
ilgilenmek istedigim takim: kayserispor
neden arastirmaci olmak istedigime gelince cm01/02 den beri bu oyunun hastasiyim. Kayseride universite ogrencisiyim. Artik yillarca oynadigim oyuna katkida bulunmak istiyorum.
Cep telefonundan yaziyorum eksik olabilir. Bu yuzden kusura bakmayin.
buraya sadece kayserispor yazmışım. cep telefonu ile yazdığım için unutmuşum kayseri erciyessporu. başvurumu kayserispor ve kayseri erciyesspor olarak dikkate alırsanız çok sevinirim.

PrinceMamuLa
24.Ağustos.2011, 22:52
İsim-Soy İsim: Turgut Reis Erdoğan
İlgilendiği Takım: Tüm süper lig takımları
18 yaş veya üstünde mi? Evet. Yaş 26
İstanbul'da yaşıyorum,yeterince müsait zamanım oluyor futbolu takip etmek için.Süper lig'in tüm takımlarını tv'den takip edebilecek donanıma sahibim.Kasımpaşa'nın maçlarını yerinde de takip edebilirim.

BaLtha
13.Eylül.2011, 21:24
Mail'i yanıtladım ama geri dönülmedi henüz.