PDA

View Full Version : Hiç Oluşamayan Antalya Buluşması (:

CeNTeR_TR
11.Haziran.2011, 14:30
Antalya tayfası bu zamana kadar hiç buluşmadı bildiğim kadarıyla.

Bir seferinde ben ve Özge buluşmuştuk , bir seferde Hakan abi ve Umut buluşmuşlardı ..

Şimdi ise daha kalabalık daha janjanlı bir buluşma olmasını amaçlıyoruz hayırlısıyla :) Ben ayın 15inden sonra Antalyadayım ve Eylüle kadar da Antalyada olacağım.

Varsa gelecek olan veya orda olanlar bizim bildiklerimizin dışında uygun bir tarih ayarlayıp buluşalım kısmetse.

Benim bildiğim ;

Şemsi , Umut , Agah ve Hakan abi var birde ben eder 5 arttırabiliyormuyuz sayımızı :schaf:

uAburak89
11.Haziran.2011, 15:17
Ben Temmuz başında kesin dönüş yapıyorum memlekete yalnız ameliyat olma durumum var o nedenle katılamam herhalde. Yine de takip edeceğim bu konuyu. Umarım güzel bir buluşma olur, tabii Antalya sıcağında bu ne kadar mümkün bilemiyorum. :)

Nedvedmania
11.Haziran.2011, 15:20
Benim anne tarafı Antalya olduğu için genelde her yaz gideriz Antalyaya. Eğer buluşma tarihine denk gelirse bende gelirim. Hatta Aqua Park-Land yapılabilir :)

CeNTeR_TR
11.Haziran.2011, 15:53
Edit ; Özge değil Gökçe .. Allah'dan foruma daha girmiyor yoksa ayıp olacakdı valla (:

Ben Temmuz başında kesin dönüş yapıyorum memlekete yalnız ameliyat olma durumum var o nedenle katılamam herhalde. Yine de takip edeceğim bu konuyu. Umarım güzel bir buluşma olur, tabii Antalya sıcağında bu ne kadar mümkün bilemiyorum. :)

Öncelikle geçmiş olsun Burak , Katılırsın belki yahu dur bakalım :)

Benim anne tarafı Antalya olduğu için genelde her yaz gideriz Antalyaya. Eğer buluşma tarihine denk gelirse bende gelirim. Hatta Aqua Park-Land yapılabilir :)

Yine mi sen yahu :0: Antalya tayfası ne derse bana uyar problem yok (:

Tahminimce hafta sonu buluşuruz Hakan abi hafta sonu müsait oluyor bildiğim kadarıyla.

yaman76hakanFB
11.Haziran.2011, 15:55
Ben varım. Osman'ı da unutmayın. (di canio)

Hafta içi akşamda olur. Hafta sonuda...

CeNTeR_TR
11.Haziran.2011, 15:56
Ben varım. Osman'ı da unutmayın. (di canio)

Abi sen olmazsan olmaz zaten :)

Özel Mesajla ulaşalım Antalyalı arkadaşlarada bi organizasyon yapalım artık..

RaSenGan
11.Haziran.2011, 15:57
Şemsi abi gelmez İstanbul'da o Antalya'ya dönmez :D

yaman76hakanFB
11.Haziran.2011, 16:04
Buluşmuşken bir de basketbol maçı yapalım.Turgut sen benim takımdan olursun. Sonra mızıkçılık yaparım.

CeNTeR_TR
11.Haziran.2011, 16:19
Ne demek abi her zaman (:

GeNç KaRTaL
11.Haziran.2011, 16:27
Bir seferinde ben ve Gökçe buluşmuştuk , bir seferde Hakan abi ve Umut buluşmuşlardı ..

Bir seferinde de ben ve jay_jay_ceyhun buluşmuştuk.:icon_smile: Ailem benimle birlikte İstanbul'a taşındığı için Antalya ile bir bağım kalmadı. Bu yaz Antalya'da olmayacağım bu yüzden.

HooijDonk07
12.Haziran.2011, 20:23
Turgut Abi beni ararsan gelince . Ders gömülüyorum sınavdan sonra seninleyiz :)

KaPaLı
16.Haziran.2011, 13:08
Temmuz'un 14-15'inden sonra hazırlayın kendinizi gençler. Şu an için bir aksilik çıkmazsa yıllık izne çıkıyorum 14 gün. Gelmezsem ayıp artık :)

HooijDonk07
16.Haziran.2011, 13:57
Temmuz'un 14-15'inden sonra hazırlayın kendinizi gençler. Şu an için bir aksilik çıkmazsa yıllık izne çıkıyorum 14 gün. Gelmezsem ayıp artık :)

Gelmezsen bozuşuruz abi :n:

HooijDonk07
17.Haziran.2011, 18:53
Yakında Turgut Abiyle buluşuyoruz ondan sonra Hakan Abi bizimle olucak Antalyaya 30 Hazirandan önce gelicek arkadaşlar bana mesaj atarsa sevinirim

HooijDonk07
22.Haziran.2011, 22:29
26 Haziranda Turgut Abi ile büyük ihtimal buluşcaz var mı gelen

Nedvedmania
22.Haziran.2011, 22:44
Koca Antalyadan 3-4 kişimi var yahu :D Ki bunların bazılarıda başka illerden tatil için gelenler :)

GodfatheR
23.Haziran.2011, 00:44
Hakan abim çağırdı gelmeye çalışıcam , büt'e denk gelmezse gelicem inş. :)

yaman76hakanFB
23.Haziran.2011, 01:31
Hakan abim çağırdı gelmeye çalışıcam , büt'e denk gelmezse gelicem inş. :)

Osman, umarım yanlışım yoktur. Profilinde NewYoork filan görünüyor ama ben seni Antalya'da yaşıyor biliyorum. :D

Revolution
23.Haziran.2011, 01:54
Ben Antalya'da olsam kesin gelirdim. Böyle basketbol tayfası yeminle bulunmaz daha. Bana bir uzun verirdiniz sayı kralı yapardım şerefsizim :D

Börk
23.Haziran.2011, 02:44
Osman, umarım yanlışım yoktur. Profilinde NewYoork filan görünüyor ama ben seni Antalya'da yaşıyor biliyorum. :D

Osman,Denizli'de yaşıyor diye biliyorum abi ben :icon_biggrin:

GodfatheR
23.Haziran.2011, 04:16
Maalesef Denizli :) Ama 3 saatlik yol hallederiz :) bütler mesele sadece.

HooijDonk07
23.Haziran.2011, 20:51
Ben Antalya'da olsam kesin gelirdim. Böyle basketbol tayfası yeminle bulunmaz daha. Bana bir uzun verirdiniz sayı kralı yapardım şerefsizim :D

Ben neyim la gevşek . Sen gel sonra istanbul akarız zaten Ağustos 20 den eylül 11 e kadar oradayım :D

HooijDonk07
26.Haziran.2011, 19:49
Bugün için hakan abi ve turgut abiden af diliyorum

GodfatheR
26.Haziran.2011, 20:18
Turgut abi aradı beni de bütünleme için ders alıyorum tam dersteyken aradı açamadım kusura bakmasın Turgut reyiz :uzgun:

Revolution
26.Haziran.2011, 20:21
Ben neyim la gevşek . Sen gel sonra istanbul akarız zaten Ağustos 20 den eylül 11 e kadar oradayım :D
Sen gel hele gel :D

KaPaLı
27.Haziran.2011, 01:55
Hakan abi aramış bugün beni. sanırım buluşmuşlardı o zaman. Telefon yukarıdaydı duyamadım. En yakın zamanda telafi ederiz abim.

A.FaruK
27.Haziran.2011, 02:11
Beni aradılar nazire yapıyorlar yahu (: Özenmedim desem yalan olur. Şöyle yakın bi yer olaydı keşke (:

yaman76hakanFB
27.Haziran.2011, 02:39
Evet, Turgut'la buluştuk. Umut Burak ekti bizi. (Sınavdan çıkmış çocukcağız. Çok iyi bir sınav geçirmiş. Cevapları kontrol edecekmiş; azlettik. :D )

İsmail ve A.Faruk'tan başka Denizli'den Osman'ı da aradık. Geleceğini söylemişti ama telefonu açmadı. Sağlık olsun.

Haftaya yine bir aradayız. Bu defa bir maç organize edeceğiz. MaşAllah ben bizim mahallede 2 metrelik pivotu nerden bulurum. Şimdi varsa meydan okuyacak gelsin. :)

A.FaruK
27.Haziran.2011, 02:40
Ah ulan ah keşke gelebilseydim ya (:

Revolution
27.Haziran.2011, 02:47
Evet, Turgut'la buluştuk. Umut Burak ekti bizi. (Sınavdan çıkmış çocukcağız. Çok iyi bir sınav geçirmiş. Cevapları kontrol edecekmiş; azlettik. :D )

İsmail ve A.Faruk'tan başka Denizli'den Osman'ı da aradık. Geleceğini söylemişti ama telefonu açmadı. Sağlık olsun.

Haftaya yine bir aradayız. Bu defa bir maç organize edeceğiz. MaşAllah ben bizim mahallede 2 metrelik pivotu nerden bulurum. Şimdi varsa meydan okuyacak gelsin. :)
Abi yapma bunu ya olmalıyım o maçın içinde :D

yaman76hakanFB
27.Haziran.2011, 17:27
Abi yapma bunu ya olmalıyım o maçın içinde :D

Ailenden izin alabilirsen atla gel ve birkaç gün misafirm ol. Ev müsait. :)

Universal
27.Haziran.2011, 19:45
Haftaya Antalya'ya geliyorum. Bir aya yakın süre orada olacağım. Görüşme yapabiliriz. :)

yaman76hakanFB
27.Haziran.2011, 22:40
Haftaya Antalya'ya geliyorum. Bir aya yakın süre orada olacağım. Görüşme yapabiliriz. :)

Pazar günü görüşelim Batuhan. Olmadı; başka bir gün. :)

Revolution
27.Haziran.2011, 23:26
Ailenden izin alabilirsen atla gel ve birkaç gün misafirm ol. Ev müsait. :)
Çok sağol abi, çok teşekkür ederim de o mümkün değil maalesef :)

HooijDonk07
28.Haziran.2011, 02:12
Çok sağol abi, çok teşekkür ederim de o mümkün değil maalesef :)

Sen gel sen gel ayarlarız abi konuş bişeyler salla falan filan arkadaşlarınla gel hepinizi gezdiririm ben:D
Bi ara maç yapalım Hakan Abinin dediği gibi ama malum sınav ve klübü bırakınca baya unuttuk :D

Revolution
28.Haziran.2011, 02:21
Sen gel sen gel ayarlarız abi konuş bişeyler salla falan filan arkadaşlarınla gel hepinizi gezdiririm ben:D
Bi ara maç yapalım Hakan Abinin dediği gibi ama malum sınav ve klübü bırakınca baya unuttuk :D
Olmuyo Burak biliyorsun :D Palavralar da başlamış :p

CeNTeR_TR
28.Haziran.2011, 15:41
Buluşmanın ilk ayağını gerçekleştirdik (:

Güzel bir gün oldu Hakan abiyle sohbet etmek keyifli ve güzel , Biraz kısa sürdü buluşmamız benden dolayı ama bu pazar daha geniş saat diliminde 2-2 3-3 gibi tek pota turnuvalarla zamanımızı arttırabiliriz (:

Gelecek olan varsa forumdan veya facebook'dan telefonunu atarsa kendilerine ben yada Hakan abi ulaşırız daha kapsamlı bir buluşma yaparız umarım (:

Universal
29.Haziran.2011, 14:31
Pazar günü görüşelim Batuhan. Olmadı; başka bir gün. :)

Ehehh pazartesi akşamı 23 gibi gelmiş olacağım. Ondan sonra uzun süre orada olacağım. Kemer'de kalacağım büyük ihtimalle, kuzenim evi var; pek fazla bilmediğim için bir adresde yazamıyorum. :)

HooijDonk07
04.Temmuz.2011, 03:19
Hakan Abi ve Turgut Abiden hala telefon bekliyorum :D Görürseniz bana ulaşın abilerim :D

RasAnt
09.Temmuz.2011, 01:08
Antalyada olsam gelirdim tanışmak isterdim yüzyüze Fenerbahçeli abilerimiz,kardeşlerimizle :) sitedeki tüm antalya konumlular Fenerli sanırsam :)

HooijDonk07
17.Temmuz.2011, 03:23
Hiç kimseden ses soluk sözde buluşcaz ama abilerden ses yok :n:
Basket maçı falan demiştik korkutular heralde :n: