PDA

View Full Version : Haziran Ayının Kariyeri Ödülü

LaigLeNoiR
28.Haziran.2011, 23:38
Merhaba arakadaşlar, geçen ay olduğu gibi bu ay da Ayın Kariyeri ödülünü seçiyoruz.Öncelikle bunun bir eğlence olduğunu amacımızın eğlenmek olduğunu unutmayalım.

Ayın Kariyeri Ödülü için kurallarımız şu şekilde :

Ay içinde açılan her kariyerin ankete girmesi gibi bir şart yoktur.
Bir sonraki ankete anketin açıldığı günden itibaren açılan kariyerler girecektir.
Kariyer isimleri kariyerin en son ismi ile listede yer almaktadır.
Ankette bulunan kariyerlerden sadece birisi için oy verilebilir.
Anket sonuçları 30.06.2011 Saat 23:00'da açıklanacaktır.
Sadece bir kariyer Ayın Kariyeri ödülünü alacaktır.
Eşit oy olduğu takdirde Ayın Kariyeri yöneticiler tarafından belirlenecektir.
Kariyer sahibi dilerse kariyerini adaylıktan çekme hakkına sahiptir.
Kariyer sahibi kendi kariyerine oy veremez.Kendi kariyerine oy verdiği an oylamadan çıkarılır.

Herkese Başarılar.. İyi eğlenceler..

ancar
29.Haziran.2011, 00:16
24kobebryant | Tarihimize Layık Olmak Adına !!! | Galatasaray SK

Oyum Yarkın'a gider

24kobebryant
29.Haziran.2011, 01:43

Oyum Yarkın'a gider

Teşekkürler.İnşallah bi madalyamız olur. :)

mehmetd
29.Haziran.2011, 01:58
Teşekkürler.İnşallah bi madalyamız olur. :)

madalyasız arkadaşlar adına (forexample me) ,galatasaray kariyeri olması,sitedeki tavrın vs. nedeniyle oy attım.

hadi başarılar kariyerinde.bu alacağın madalyayı oyunda da bol bol alman dileğiyle...:)

24kobebryant
29.Haziran.2011, 02:03
madalyasız arkadaşlar adına (forexample me) ,galatasaray kariyeri olması,sitedeki tavrın vs. nedeniyle oy attım.

hadi başarılar kariyerinde.bu alacağın madalyayı oyunda da bol bol alman dileğiyle...:)

Teşekkürler abi.İnşallah alırız :)

sakary Ali
29.Haziran.2011, 22:11
Tabiki de Kaan'a gidecek oyumuz. :)

GsDoruk
29.Haziran.2011, 22:15
Vay ben de girmişim oylamaya. :) Ancak Yarkın'ın hak ettiğini düşünüyorum. Oyum Yarkın'a. :)

lofthei
29.Haziran.2011, 23:56
Benim oyum da Yarkın'a :)

vego
29.Haziran.2011, 23:59

24kobebryant
30.Haziran.2011, 01:53
Vay ben de girmişim oylamaya. :) Ancak Yarkın'ın hak ettiğini düşünüyorum. Oyum Yarkın'a. :)

Teşekkür ederim Doruk. :)

Benim oyum da Yarkın'a :h:

Teşekkürler :)

Teşekkürler kanka :)

inşallah kazanırız.Ancak sıkı bir yarış var.Kaybedersem tabiki üzülürüm :)
İnşallah hak eden kazanır.Teşekkürler tekrar :)

guarin14
30.Haziran.2011, 02:14
Fearless Coward | İnananlar Asla Kaybetmez ! | Sakaryaspor

Anadolu mücadelesine her zaman destek!

Fearless Coward
30.Haziran.2011, 02:20

Anadolu mücadelesine her zaman destek!

Teşekkürler kardeşim...

Revolution
30.Haziran.2011, 03:02
Oyun Kaan Abim'e :)

Fearless Coward
30.Haziran.2011, 03:06
Oyun Kaan Abim'e :)

Sağol canım kardeşim :)

Partenopei
30.Haziran.2011, 10:51
Oyum Yarkın'a

Rick Nelson
30.Haziran.2011, 11:28
Bana 1 oyu atan babayiğit kimmiş bakalıııım :zuhaha

kral452
30.Haziran.2011, 11:31

sarianet
30.Haziran.2011, 13:14
Kawaguchi | Sıradan Değil Kıskandıran Olmak için BEŞİKTAŞ JK

oyum buna gitti :)

EndoplazmiK RetikuluM
30.Haziran.2011, 14:06
Ortağıma gitti oyum.

24kobebryant
30.Haziran.2011, 14:31
Oy atan herkese çok teşekkürler.
Herhalde bu bölümde ilk defa böyle bir çekişime var.
Hepinize tekrar çok teşekkürler.

37caylak37
30.Haziran.2011, 22:23

Fenerbahçeli olarak

STAHL
30.Haziran.2011, 23:12
oyum tatangalardan yana /Fearless Coward

batuhany7
30.Haziran.2011, 23:42
sakarya'ya deplesmana gitmiştik iyiydi o yüzden sakarya :D

LaigLeNoiR
01.Temmuz.2011, 00:31
Fearless Coward | İnananlar Asla Kaybetmez ! | Sakaryaspor 30 31,91%

Tebrikler, Ayın Kariyeri ödülüne hak kazandınız.

En kısa sürede ödülünüz verilecektir.

mehmetd
01.Temmuz.2011, 04:05
arkadaşlar kusura bakmayın ama sitemimi sunacağım.
f.coward arkadaşımızın kariyeri daha iyi olabilir,iyi ve sevdiğimiz bir arkadaş ta olabilir.
bunlara lafım yok.

ama 8 kez ödül kazanmış birisine 9. ödül için oy mu atılır
yoksa hiç ödülü olmayan ve bişeyler yapmaya çalışan birine mi?

doğrusu beni sevenler kobe ye oy atsın diyecektim;
tarihi fark olur kaybeder diye demedim :D

ama 8 ödülü olana 9.yu vermek mi;hiç ödülü olmayana ilk ödülünü vermek mi daha güzeldir.?
sizin takdirinize bırakıyorum.

her iki arkadaşa da kariyerinde başarılar dilerim.saygılarımla.

europeanconquer
01.Temmuz.2011, 04:11
f.coward arkadaşımızın kariyeri daha iyi olabilir,iyi ve sevdiğimiz bir arkadaş ta olabilir.
bunlara lafım yok.

ama 8 ödülü olana 9.yu vermek mi;hiç ödülü olmayana ilk ödülünü vermek mi daha güzeldir.?

Abi bir yönden bakınca haklı olabilirsin ama herkes beğendiği kariyere oy atıyor :) Mesela birini beğenip diğerine oy atmak olmaz :)

GeNç KaRTaL
01.Temmuz.2011, 05:46
bunlara lafım yok.

Katılıyorum.Genelde bu anket işlerinde hak edene değil sevilen kişilere oy atılır.Ben sanmıyorum 30 oyu verenlerin 30'u da oy verdikleri kariyer konusunu sürekli takip eden kişiler olduğunu.Zaten Fearless Coward'ın madalyalarından da çok sevilen birisi olduğu anlaşılıyor.:)

okumus
01.Temmuz.2011, 13:04
Katılıyorum.Genelde bu anket işlerinde hak edene değil sevilen kişilere oy atılır.Ben sanmıyorum 30 oyu verenlerin 30'u da oy verdikleri kariyer konusunu sürekli takip eden kişiler olduğunu.Zaten Fearless Coward'ın madalyalarından da çok sevilen birisi olduğu anlaşılıyor.:)

Ben bu yüzden kariyer oylamalarından çekildim oy verirken de hiç tanımadığım oy almamış kişiye atıyorum.Gruplaşma ne yazık ki var Ayın Anketlerinde genelde hep aynı kişiler var ne yazık ki değişik biri gelse de oy alamıyor .Üzücü ve düşündürücü bir durum

lofthei
01.Temmuz.2011, 15:00
Ben bu yüzden kariyer oylamalarından çekildim oy verirken de hiç tanımadığım oy almamış kişiye atıyorum.Gruplaşma ne yazık ki var Ayın Anketlerinde genelde hep aynı kişiler var ne yazık ki değişik biri gelse de oy alamıyor .Üzücü ve düşündürücü bir durum

Arkadaşıma saygıyla hak veriyorum.

24kobebryant
01.Temmuz.2011, 15:05
Yapacak birşey yok.

Zaten olayı belirten bir yazı yazdım kariyerime.
daha fazla birşey demeyeceğin.

Mehmet abi ye destekleri için çok teşekkür ederim.

Kaka Leite
01.Temmuz.2011, 15:16
Abi bir yönden bakınca haklı olabilirsin ama herkes beğendiği kariyere oy atıyor :) Mesela birini beğenip diğerine oy atmak olmaz :)

Bunu gerçekten söyleyebiliyosan helal olsun derim sana sence herkes beğendiği kariyeremi oy atıyo ? :)

europeanconquer
01.Temmuz.2011, 15:19
Bunu gerçekten söyleyebiliyosan helal olsun derim sana sence herkes beğendiği kariyeremi oy atıyo ? :)

Hayır.Ama sence de birini beğenip diğerine oy atmak olur mu ?

GsDoruk
01.Temmuz.2011, 15:20
Sakaryaspor kariyerini seçenlerin nedenlerine bir bakar mısınız? Sırf Fenerbahçeli diye Galatasaray kariyerine oy vermeyenler mi ararsınız, Sakaryaspor maçına gittiği için oy verenler mi ararsınız... Açıkcası ben bir kariyere oy verirken daha başka kriterlere bakarak oy veriyorum.

Kaka Leite
01.Temmuz.2011, 15:20
Hayır.Ama sence de birini beğenip diğerine oy atmak olur mu ?

Kendinde söylüyosun beğendiğine oy atmı yine diğerine atmış oluyo zaten :D

europeanconquer
01.Temmuz.2011, 15:23
Kendinde söylüyosun beğendiğine oy atmı yine diğerine atmış oluyo zaten :D

Demek ki birçok kişi beğendiği kariyere oy atmamış :0:

Kaka Leite
01.Temmuz.2011, 15:25
Demek ki birçok kişi beğendiği kariyere oy atmamış :0:

Günaydın :)

SAİT71
01.Temmuz.2011, 16:01
Ben GsDoruk | UEFA Kupalı Aston Villa Şampiyonluk Peşinde oyumu atmıştım ilk başladığında oylama..

GsDoruk
01.Temmuz.2011, 17:16
Ben GsDoruk | UEFA Kupalı Aston Villa Şampiyonluk Peşinde oyumu atmıştım ilk başladığında oylama..
Sağolasın Sait :icon_biggrin:

Kaka Leite
01.Temmuz.2011, 17:17

Bu attığın oyda herhangi bi teşvik durumu yok ki bence kariyer sahibide hak ediyo :)

mehmetd
01.Temmuz.2011, 17:20
arkadaşlar kendi görüşlerimi söyleyeceğim.dediğim gibi sadece görüştür.kesin böyle yapın değildir,fikir belrtiyorum sadece.

1.si 8 kez ödül almış birini 9.kez oylamaya almak hatadır,burada hiç ödül alamayan ve bir ödül alsam diye düşününler var (mesela ben demiştim ilk sayfada) , hadi alındı diyelim
arkadaşlar bunu neden gözününe almaz anlamadım.ben kobe yani yarkını daha yeni tanıdım,adının yarkın olduğunu da yeni öğrendim,avukatı falan da değilim.ama oylamadaki kişilere baktım:
f.coward ve kobe önde gidiyor; f.coward 8 kez ödül almış,kobe ise hiç almamış,
otomatikman kobe ye oy attım. bunu da ilk sayfada belirttim.madalya alamayanlar adına-forexample me diye.

onu geçtim ben zaten bu kariyer işlerine bakmayan biriyim.çünkü kariyer sahipleri
-buna kobe de dahil- hep aynı adamları alıyorlar çünkü hep aynı oyun ve aynı adamlar alınmak zorunda,değişik adam yok.işte o yüzden ben fm 2010 editörden yeni takım ürettim.
ama fm 2010 olduğu için oylamaya dahil edilmemiş:) neyse o sorun değil hiç hile yapmadığımdan,hileden uzak durduğumdan :D da olabilir.ama ben benim kariyerimin hilesiz:D olduğu halde daha güzel bir kariyer olduğunu düşünüyorum.nedenlerine gelince:

-buradaki kariyerlerin hemen hepsi aynı.1 sayfada 1 lig bitiriyorlar.resim az;
buna mukabil ben maçları tek tek oynuyorum(kazanamazsam bi daha oynuyorum :D )
,her maçta maç öncesi yorumları,maç sonrasını,haftanın takımını,puan durumunu,
önemli olayları,diğer takımlardan özellikle de rakibimden haberleri vs. veriyorum.
bu olayı kariyerlerde göremedim.Hep aynı yazılar.

-şampiyon olmuşun yarkın tebrikler.
-saol birader
-tebrikler
-tebrikler
-tebrikler
-tüm kutlayanlara teşekkür ederim.

gördüğüm kariyerlerde hep böyle.Hiç değişik bişey yazan yok.
bi tek ben değişik bişey yazıyorum,nerde sorulmadık varsa onu soruyorum.
zaten kariyer alanına da yeni yeni giriyorum;hem beni ilgilendirmediği için,
hem de gördüğüm hepsi aynı olduğundan.

o yüzden oylama açısından hiç ödül almayanların oylamaya dahil edilmesini;
olmadı oy atanların hiç ödül almamış kişilere oy atmasını isterim.

kariyer olarak ta daha doyurucu içerik isterim.
en fazla 2-3 sayfada sezon bitirip;bi sayfada 10 maç skorunu vermek
kariyer değildir.kariyeri yapma gerekçesi; o kariyerden zevk alarak,gerekirse günde 1 maç oynamak AMA OYNADIĞINDAN ZEVK ALMAKTIR.1 sayfada 10 maç skoru verip ödül almak değildir. 1 maça girerken,çıkarken,maç sonrası basın toplantısı olsun,haftanın 11 i olsun,sakatlık olsun,kariyerden ilginç enstantaneler olsun vs. bunları resim ve yazı ile vermektir.

Bunlar benim görüşüm.Katılın yada katılmayın.Fikrimi söyledim.
Saygılarımla,iyi kariyerler dilerim.

Bursaspor
01.Temmuz.2011, 17:24
Çok yanlış şeyleri tartışıyorsunuz, beğeniler, zevkler, keyfiyetler, çıkar ilişkileri bu tür oylamalarda hep ön planda yer alır.

Madem oylamadan bu kadar rahatsızsınız, daha tarafsız olabileceklerine gerçekten inanıyorsanız bundan sonra yönetim kendisi belirlesin bu ödülün kime verileceğini.

24kobebryant
01.Temmuz.2011, 17:25
arkadaşlar kendi görüşlerimi söyleyeceğim.dediğim gibi sadece görüştür.kesin böyle yapın değildir,fikir belrtiyorum sadece.

1.si 8 kez ödül almış birini 9.kez oylamaya almak hatadır,burada hiç ödül alamayan ve bir ödül alsam diye düşününler var (mesela ben demiştim ilk sayfada) , hadi alındı diyelim
arkadaşlar bunu neden gözününe almaz anlamadım.ben kobe yani yarkını daha yeni tanıdım,adının yarkın olduğunu da yeni öğrendim,avukatı falan da değilim.ama oylamadaki kişilere baktım:
f.coward ve kobe önde gidiyor; f.coward 8 kez ödül almış,kobe ise hiç almamış,
otomatikman kobe ye oy attım. bunu da ilk sayfada belirttim.madalya alamayanlar adına-forexample me diye.

onu geçtim ben zaten bu kariyer işlerine bakmayan biriyim.çünkü kariyer sahipleri
-buna kobe de dahil- hep aynı adamları alıyorlar çünkü hep aynı oyun ve aynı adamlar alınmak zorunda,değişik adam yok.işte o yüzden ben fm 2010 editörden yeni takım ürettim.
ama fm 2010 olduğu için oylamaya dahil edilmemiş:) neyse o sorun değil hiç hile yapmadığımdan,hileden uzak durduğumdan :D da olabilir.ama ben benim kariyerimin hilesiz:D olduğu halde daha güzel bir kariyer olduğunu düşünüyorum.nedenlerine gelince:

-buradaki kariyerlerin hemen hepsi aynı.1 sayfada 1 lig bitiriyorlar.resim az;
buna mukabil ben maçları tek tek oynuyorum(kazanamazsam bi daha oynuyorum :D )
,her maçta maç öncesi yorumları,maç sonrasını,haftanın takımını,puan durumunu,
önemli olayları,diğer takımlardan özellikle de rakibimden haberleri vs. veriyorum.
bu olayı kariyerlerde göremedim.Hep aynı yazılar.

-şampiyon olmuşun yarkın tebrikler.
-saol birader
-tebrikler
-tebrikler
-tebrikler
-tüm kutlayanlara teşekkür ederim.

gördüğüm kariyerlerde hep böyle.Hiç değişik bişey yazan yok.
bi tek ben değişik bişey yazıyorum,nerde sorulmadık varsa onu soruyorum.
zaten kariyer alanına da yeni yeni giriyorum;hem beni ilgilendirmediği için,
hem de gördüğüm hepsi aynı olduğundan.

o yüzden oylama açısından hiç ödül almayanların oylamaya dahil edilmesini;
olmadı oy atanların hiç ödül almamış kişilere oy atmasını isterim.

kariyer olarak ta daha doyurucu içerik isterim.
en fazla 2-3 sayfada sezon bitirip;bi sayfada 10 maç skorunu vermek
kariyer değildir.kariyeri yapma gerekçesi; o kariyerden zevk alarak,gerekirse günde 1 maç oynamak AMA OYNADIĞINDAN ZEVK ALMAKTIR.1 sayfada 10 maç skoru verip ödül almak değildir. 1 maça girerken,çıkarken,maç sonrası basın toplantısı olsun,haftanın 11 i olsun,sakatlık olsun,kariyerden ilginç enstantaneler olsun vs. bunları resim ve yazı ile vermektir.

Bunlar benim görüşüm.Katılın yada katılmayın.Fikrimi söyledim.
Saygılarımla,iyi kariyerler dilerim.

Kesinlikle katılıyorum abi.Ama mecburuz oyun aynı adamlar aynı.
Bundan sonra yeni data larla açacağım kariyeri.

A.FaruK
01.Temmuz.2011, 17:32
Çok yanlış şeyleri tartışıyorsunuz, beğeniler, zevkler, keyfiyetler, çıkar ilişkileri bu tür oylamalarda hep ön planda yer alır.

Madem oylamadan bu kadar rahatsızsınız, daha tarafsız olabileceklerine gerçekten inanıyorsanız bundan sonra yönetim kendisi belirlesin bu ödülün kime verileceğini.

Bu söylenenlere katılmakla birlikte şöyle bişeyi daha eklemek isterim. 30 oy alarak 1. olan kariyeri absürt buluyor olabilirsiniz yalnız 2. olan arkadaşta 28 oy almış. Hani o adaletsizlikten dem vuruyorsunuz ama ben böyle bi oylamada görmüşlüğüm yok 28 oyuda azımsamamak gerek ve şöylede bişey var tartıştığınız adamdan 2 oy az almışsınız.

Fearless Coward
01.Temmuz.2011, 17:39
@mehmetd: Kardeşim 8 ödül almış olabilirim ancak bir turnuva alanına da bak şöyle derim orda da yarı final de bir çok kez elenip madalya alamayanlar var onlara da bir çare bulsunlar bir zahmet...Orada da hep aynı kişiler kazanıyor burada da...Eğer bu kadar rahatsız oluyorsanız bundan sonra yönetime güveniyorsanız onlar seçsin ayın kariyerlerini...

mehmetd
01.Temmuz.2011, 18:11

çok yanlış şeyleri tartıştığımı zannetmiyorum.ki tartışmamda da önceki sayfada
şunları dedim:
"tamam f.coward arkadaşımızı seviyor olabiliriz,kariyeri daha iyi de olabilir"

sevmeye bir lafım yok.kariyeri de oylayanlar daha beğenmiştir eyvallah.
ama 8 ödülü olan mı,1 ödülü bile olmayan mı? ben kafadan 1 ödülü olmayan derim.
tersi olsa; kobenin 8 ödülü olsa,f.coward ın hiç olmasa o zamanda f.coward a atabilirdim.
onu diyorum ben.arkadaşlara da sitem ettim.isteyen istediğine atar,istediğini beğenir buna ben karışamam;sadece fikir belirtiyorum hepsi bu.Benim söylediğim kesin olacak değil ki.zaten olduğunu da görmüyorum:)

Oylamadan değil,sonucundan rahatsızım.Oylama üyeler tarafından gerçekleşmiş ve üyeler tercihini F.coward tan yana kullanmıştır.Kazanan o dur.Ama ne kadar doğrudur bu,Onu soruyorum.

yönetimin oylaması gerektiğini söylemiyorum.sadece yönetimin bu konuda
daha adil olması gerek.Ben buradaki kariyerlerden Fcum ve bir-iki tanesine bakıyordum,onlar listeye dahil bile edilmemiş.Hadi eskidir ondan diye olabilir.Ama yönetimin de bir karar almasını isterim mesela şöyle:

"her ay kariyer seçiminde ilk öncelik ilk kez kariyer açanlara,yeni girenlere,hiç ödül almamışlara vs. verilecektir"

böylece bazı arkadaşlar madalyaları dizerken;ben gibi hiç ödül almadığı için siteyi
terketmek durumunda kalmaz.

Bu söylenenlere katılmakla birlikte şöyle bişeyi daha eklemek isterim. 30 oy alarak 1. olan kariyeri absürt buluyor olabilirsiniz yalnız 2. olan arkadaşta 28 oy almış. Hani o adaletsizlikten dem vuruyorsunuz ama ben böyle bi oylamada görmüşlüğüm yok 28 oyuda azımsamamak gerek ve şöylede bişey var tartıştığınız adamdan 2 oy az almışsınız.

bunu yarkına söyledin sanırım.ben bunu söyledim çünkü.
benden de fazla oyun var,gene de kazanamadın diye.

@mehmetd: Kardeşim 8 ödül almış olabilirim ancak bir turnuva alanına da bak şöyle derim orda da yarı final de bir çok kez elenip madalya alamayanlar var onlara da bir çare bulsunlar bir zahmet...Orada da hep aynı kişiler kazanıyor burada da...Eğer bu kadar rahatsız oluyorsanız bundan sonra yönetime güveniyorsanız onlar seçsin ayın kariyerlerini...

turnuva alanına hiç girmem,beni ilgilendirmez.
onun dışında sana karşı da değilim,aksine hakkında kötü değil iyi konuştum,
sadece mantığı çözemedim.

bence dediğim gibi öncelik madalyasızlarda,yeni üyelerde vs. olmalı.

onlar da başka yerde oynasın o zaman:) mesela ben gibi editörden yada
başka liglerde oynasınlar:) ne diyim.

sürekli aynı isimler çıkmasın sonuç olarak,farklı isimler çıksın.
aynı şey diğer anketlerde de geçerli,hiç tanımadıklarım ankete giriyor;
buna mukabil en tanıdıklarımı hiç göremiyorum.

yönetim değil gene üyeler seçsin;ama bu anket olsun öbür anketler olsun
adil bir seçimle gerekirse adayları yönetim seçsin.oylamayı üyeler yapsın.
yada yönetim de kendisi seçebilir.nasıl olursa olsun 10 arabası olan 11.almasın,
hiç arabası olmayan 1.yi alsın.
bitti.

Legendary
01.Temmuz.2011, 19:51
Forumdaki arkadaşlar anketi "Kime madalya verelim?" şeklinde algıladıkları için yanlış tartışmalar için giriyorlar.Aynı şekilde yanlış isimlere de oy attıklarını düşünüyorum.Tarafsız bir jüri oluşturularak madalyayı o jürinin vermesi hem bu tartışmaları ortadan kaldırır hem de bu alanda yarışı güzelleştirir diye düşünüyorum.

GeNç KaRTaL
02.Temmuz.2011, 00:18
Bütün oy kullananları tek tek inceledim.Oy verenlerin kaçı acaba oy verdikleri kariyer konusunu takip ediyorlar demiştim..Oy verenlerin oy verdikleri kariyer konusuna mesaj atıp atmadıklarını kontrol ettim.Eğer bir kariyer konusunu takip ediyorsan 1 tane bile olsa mesaj atarsın.Takip etmeden bir kariyerin ayın kariyeri olduğuna karar vermekte mümkün değildir.İncelemem sonucunda açık ara 24kobebryant lider çıktı.Bu yüzden ödülün onun alması gerektiğine kanaat getirdim.

24kobebryant
02.Temmuz.2011, 01:23
Bütün oy kullananları tek tek inceledim.Oy verenlerin kaçı acaba oy verdikleri kariyer konusunu takip ediyorlar demiştim..Oy verenlerin oy verdikleri kariyer konusuna mesaj atıp atmadıklarını kontrol ettim.Eğer bir kariyer konusunu takip ediyorsan 1 tane bile olsa mesaj atarsın.Takip etmeden bir kariyerin ayın kariyeri olduğuna karar vermekte mümkün değildir.İncelemem sonucunda açık ara 24kobebryant lider çıktı.Bu yüzden ödülün onun alması gerektiğine kanaat getirdim.

Çok teşekkür ederim.Gerçekten çok mutlu oldum.

Layık gördüğünüz için tekrar teşekkürler.İnşallah Kaan a oy verenler kırılmamışlardır.

Tekrar teşekkürler :)

Kaka Leite
02.Temmuz.2011, 01:27

Bende teşekkür ederim.
Böylece kimin hak ettiği ortaya çıktı :)

mehmetd
02.Temmuz.2011, 02:33

doğrusu sürpriz oldu bu karar benim için.kendim kazandım gibi sevindim şimdi.
hele yarkına hemen madalyasını vermeniz çok hoşuma gitti.foruma bakışım birden değişti.
teşekkür ederim. :)
dediğim gibi kendim almış gibi sevindim.yönetici de o haketti diyorsa hakeden almış demektir.duygulandım açıkçası.

Çok teşekkür ederim.Gerçekten çok mutlu oldum.

Layık gördüğünüz için tekrar teşekkürler.İnşallah Kaan a oy verenler kırılmamışlardır.

Tekrar teşekkürler :)

adına çok mutlu oldum." ilk " madalyan hayırlı olsun demiştim.
tekrarlıyorum ve 2.tekrar da "o madalyayı kariyerinde bol bol alman dileğiyle" demiştim.
şimdi sıra orada.

Bende teşekkür ederim.
Böylece kimin hak ettiği ortaya çıktı :)

evet öyle oldu.
demek forumda adalet varmış.

24kobebryant
02.Temmuz.2011, 02:37
doğrusu sürpriz oldu bu karar benim için.kendim kazandım gibi sevindim şimdi.
hele yarkına hemen madalyasını vermeniz çok hoşuma gitti.foruma bakışım birden değişti.
teşekkür ederim. :)
dediğim gibi kendim almış gibi sevindim.yönetici de o haketti diyorsa hakeden almış demektir.duygulandım açıkçası.

adına çok mutlu oldum." ilk " madalyan hayırlı olsun demiştim.
tekrarlıyorum ve 2.tekrar da "o madalyayı kariyerinde bol bol alman dileğiyle" demiştim.
şimdi sıra orada.

evet öyle oldu.
demek forumda adalet varmış.

Teşekkürler abi.Bu madalya yı almak cidden sevindirdi.

İnşalalh devamı gelir.Almam da da en büyük paylardan biri sensin saınrım burda o kadar yazdın ettin.
Çok sağolasın :)

GsDoruk
02.Temmuz.2011, 02:44
Hak eden kazandı bana göre. Tebrik ederim Yarkın :)

24kobebryant
02.Temmuz.2011, 02:45
Hak eden kazandı bana göre. Tebrik ederim Yarkın :)

Teşekkürler .)

okumus
02.Temmuz.2011, 02:58

Bu tartışmayı ben başlattım nedenini de belirtmek istedim burda ki sorun bazı kişilerin gruplaşarak sürekli kendi gruplarında ki kişilere oy atmalarıdır .Kimse kusura bakmasın ama bu adaletsizliktir.Hak eden başka bir kişiyse hakkının yenmesidir.Ben uzun sayılabilecek bir zamandır bu siteye üyeyim gözlemim de bu yönde.Oy alan kişilere bakarsak hep aynı gruptan kişiler.Adaletli oylama yapılmadığı için de siteye yeni üye olan ve burada kariyer paylaşan çok emek harcayan biri ne yazık ki haksızlığa uğramış oluyor.

Bahsettiğiniz konuyla bunun hiç alakası yok neden mi ? Karşılıklı maç yapılıyor ve bu maçlara hiç kimsenin müdahale şansı olmuyor.Hak eden kazanıyor burada bir oylama yok. Hep aynı kişilerin kazanması da turnuvalarda tecrübeli kişilerin kazanmasından kaynaklı olabilir.

<24kobebryant Tebrikler hocam madalya hayırlı olsun.

arkadaşlar bunu neden gözününe almaz anlamadım.

Çok doğru bir yorum katılıyorum.

Time Cris
02.Temmuz.2011, 03:01
Ya bu madalya gerçekten bu kadar önemlimi?Bence ya 2sine verilsin yada hiç birine verilmesin.Kimse popüler olmak için kariyer açmıyor diye tahmin ediyorum.Hep böyle olacaksa bence hiç yapılmasın bu olay.

mehmetd
02.Temmuz.2011, 03:05
Teşekkürler abi.Bu madalya yı almak cidden sevindirdi.

İnşalalh devamı gelir.Almam da da en büyük paylardan biri sensin saınrım burda o kadar yazdın ettin.
Çok sağolasın :)

evet,özellikle oyunda gelir:)
demek ki bazen ısrar işe yarıyor.amaan bi madalya için kendimi küçük düşüremem
yada madalya resmi göndermekle olmuyo bu işler.

eyvallah birazdan kariyerine de bakacağım.kapadım dersen :)

bi de keşke şu ısrar işi bende işe yarasa:( ama foruma bakışım bu olayla bi anda değişti.
bi anda moralsiz bana moral geldi.

kendi işlerime takılı kaldığımdan geç gördüm bu kararı.
keşke evvel görseymişim.gerçi arada smackdown da vardı,neyse...

o zaman oh yeah diyecektim.
benim iş te olsun,diyeceğim.:)

Börk
02.Temmuz.2011, 03:18
Konunun dışına çıkmadan kazananı tebrik etmek ya da bu konuyla ilgili mesaj yazalım lütfen.

Corpus
02.Temmuz.2011, 03:40
Bir kariyeri takip edip etmemek mesaj atmak ile anlaşılmaz. Ben Kaan'ın kariyerini baştan sona takip ettim ancak belkide hiç mesajım yok konusunda. Bu göstermiyor ki ben takip etmiyorum. Madem böyle birşey olacak oylama yapmayıp en beğendiğinize verseydiniz ödülü. Bir oylama yapıyorsanız ona sadık kalmak zorundasınız...!!!

Bursaspor
02.Temmuz.2011, 03:54
Madem bu kadar dert oldu bu mesele o zaman iki arkadaşa da verilebilirdi ödül, daha adil olurdu. Şimdi Yarkın'ın hakkı verilmiş oldu da Kaan'ın hakkı neden elinden alınmış oldu. Verin ikisine de madem ben de ona kanaat getirdim şimdi.

A.FaruK
02.Temmuz.2011, 04:04
Madem bu kadar dert oldu bu mesele o zaman iki arkadaşa da verilebilirdi ödül, daha adil olurdu. Şimdi Yarkın'ın hakkı verilmiş oldu da Kaan'ın hakkı neden elinden alınmış oldu. Verin ikisine de madem ben de ona kanaat getirdim şimdi.

Noktası virgülüne kadar katılıyorum.

GeNç KaRTaL
02.Temmuz.2011, 04:16
2 tane almış zaten bu madalyadan daha önce.Anketi eğer ben hazırlasaydım ankete de almazdım.

Bir kariyeri takip edip etmemek mesaj atmak ile anlaşılmaz. Ben Kaan'ın kariyerini baştan sona takip ettim ancak belkide hiç mesajım yok konusunda. Bu göstermiyor ki ben takip etmiyorum. Madem böyle birşey olacak oylama yapmayıp en beğendiğinize verseydiniz ödülü. Bir oylama yapıyorsanız ona sadık kalmak zorundasınız...!!!

Bunu da düşündüm ancak aradaki fark fazlaydı.Senin gibi kariyeri takip edip de mesaj yazmayanın o kadar olmayacağını düşündüm.Oylama yapıyoruz da burada oylama listesindekilerden en çok hangisini seviyorsunuz oylaması yapmıyoruz.Bana oy veren 30 kişiden sadece 6'sının oy verdikleri konuya mesaj atmalarını nasıl açıklayabilirsiniz Allah aşkına? Geri kalan 24 kişi sizin gibi mi yapıyordu? Bir oylama yapıldı ve ben oylamanın amacına hizmet etmediğini düşündüm ve bunda payı olanların oyları geçersiz saydım.Olay bu.

mehmetd
02.Temmuz.2011, 04:29
Bu tartışmayı ben başlattım nedenini de belirtmek istedim burda ki sorun bazı kişilerin gruplaşarak sürekli kendi gruplarında ki kişilere oy atmalarıdır .Kimse kusura bakmasın ama bu adaletsizliktir.Hak eden başka bir kişiyse hakkının yenmesidir.Ben uzun sayılabilecek bir zamandır bu siteye üyeyim gözlemim de bu yönde.Oy alan kişilere bakarsak hep aynı gruptan kişiler.Adaletli oylama yapılmadığı için de siteye yeni üye olan ve burada kariyer paylaşan çok emek harcayan biri ne yazık ki haksızlığa uğramış oluyor.

Bahsettiğiniz konuyla bunun hiç alakası yok neden mi ? Karşılıklı maç yapılıyor ve bu maçlara hiç kimsenin müdahale şansı olmuyor.Hak eden kazanıyor burada bir oylama yok. Hep aynı kişilerin kazanması da turnuvalarda tecrübeli kişilerin kazanmasından kaynaklı olabilir.

<24kobebryant Tebrikler hocam madalya hayırlı olsun.

Çok doğru bir yorum katılıyorum.

bu yazıyı yeni gördüğümden önceden mesaj atmadım.

ben de o yüzden yeni üye olanların alınması gerektiği fikrini savunuyorum yada
hiç madalyası olmayanların.
not: bu arada 8 den 9 a değil 7 den 8 e imiş onu da düzelteyim.

hiç tanınmayan,yeni üye olan ve ilk kariyerlerini açan kimseler arasında yapılsa bu oylama
bence daha sağlıklı bir sonuç çıkar.

yanlış anlaşılmasın ben öbür arkadaşlara da karşı değilim
ama 1.madalya ile 7.8.madalya arasındaki farkı demiştim.
eğer ilk girenler arasında,hiç madalyası olmayanlar arasında,
tanımayan yeni kişiler ve yeni kariyerleri üzerine yapılırsa ancak;bu anket sağlıklı olur bence.
öbür türlü birbirini seven,kanka olan vs. üyeler birbirine oy atacak ve kariyer değil
arkadaşlığı iyi olan kazanacaktır.

fikrim bu şekilde.

bu arada genç kartal bir mesaj yazmış ben bunları yazarken.
söylediklerine katılıyorum.

RaSenGan
02.Temmuz.2011, 04:36
Kaan abiyi severim sayarım fakat ortada kabak gibi meydanda olan bir şey var.Ben 5 yıldır forumdayım girdiği anketlerin 6'sında da 1.lik madalyası alan bir tek Kaan abiyi gördüm.En fazla 3 tane madalya almıştır bir başkası.Bir adam girdiği anketlerin hemen hemen hepsini büyük bir oy alarak kazanıyorsa onda arkadaş faktörü fazladır.Çok kolay iştir bir oy atmak.Linki verirsin bir oy atsana dersin atarlar.Adım gibi eminim bu ankette oy kullananların yarısı kariyerleri takip etmeyenler.Arkadaşın bir oy ister atarsın oyunu çıkarsın bu kadar basittir.Veya arkadaşın istemez sen girer bakarsın arkadaşın vardır verirsin oyunu çıkarsın.Örneğin ben ayın üyesi ödülü 2'den fazla almış kişileri almıyorum ankete.Çünkü iki ödülü alan üçüncüyü garanti alıyor.(Kaan abi gibi) :D Kaan abinin kariyerleri diğer kariyerlerden çok çok mu üstün ki bu adam 3 kez kazanmış bu ödülü veya Kaan abi 3 kez ayın üyesi seçilecek kadar ne yaptı da aldı bu ödülleri ? Veya ben ne yaptım da iki kez ayın üyesi ödülünü aldım ? Arkadaş sayın ne kadar çoksa oy sayın o kadar fazladır.Bu iş bu kadar basit.Ben Kaan abi haketmiştir veya haketmemiştir demiyorum.Kariyerini de takip etmiyorum.Ama bir insan aday olduğu anketlerin hemen hemen hepsinde 1. oluyorsa bunun sebebi açıkça bellidir kimse kusura bakmasın.

Rick Nelson
02.Temmuz.2011, 14:52
Şöyle bir örnek vereyim :

Eurovision'u kazanan bir dahaki seneye katılamıyor değil mi ? Bu uygulama bu forumda da olsa çok iyi olur :)

furdun
02.Temmuz.2011, 15:00

Eurovision'u kazanan bir dahaki seneye katılamıyor değil mi ? Bu uygulama bu forumda da olsa çok iyi olur :)

Katılabiliyor mesela almanya aynı kişi katıldı yani 2 yıl üst üste eurovisiona katıldı yani o yasak kalktı biliyorum :)

lofthei
02.Temmuz.2011, 15:44

Malesef Rick öyle bir yasak yok :D

Rick Nelson
02.Temmuz.2011, 16:16
Malesef Rick öyle bir yasak yok :D

sonuçta böyle bir kural vardı :)

mehmetd
02.Temmuz.2011, 17:09

kazanan katılır da dediğini anladım.(ev sahibi ülke olup katılıyor)
bir önceki ay ödül kazanan aslında işine devam ederse sonra da seçilmesi gerekir.
ama sürekli aynı isme de verilmez.ne bana ne başkasına.o yüzden
denir ki: bir önceki oylamada 1.olmamış olmak,1 önceki oylamada ilk 3 e girmemek.
evet bunlar vardır,olabilir;bence de mantıklıdır.gerçi dediğim gibi ödül alan aynı performansını sürdürürse 2.ödülü de alması gerekir ama öbür taraftan artık başkası alsa daha mantıklı olur.

biraz karışık oldu galiba ama sonuç olarak 1 önceki ay ödül alanların seçilememesini
doğal karşılıyorum.

William Rookwood
02.Temmuz.2011, 18:04
Hayırlı olsun kazanmana sevindim :)

24kobebryant
02.Temmuz.2011, 18:06
Hayırlı olsun kazanmana sevindim :)

Teşekkür ederim :)

Edit: beni kastetdiysen tabi :n:

mehmetd
02.Temmuz.2011, 19:38

seni kastetmiştir tabii..bana hala hakettiğim ödül verilmedi çünkü.
hala bekliyorum,hala verilmiyor.
zaten bi daha dolduruşa gelirsem 2 olsun.
dolduruşa getiren ödülünü aldı,bak ben hala bekliyorum alamadım.
gerçi konudan uzaklaştım ama;demek istediğim ben hala alamadığımdan sana söylediği.

SAİT71
02.Temmuz.2011, 19:40
Kazanan kariyerleri tebrik ederim...

(Kariyer sahiplerini etmiyorum :D )

MuraTBudaN
02.Temmuz.2011, 19:49
Tebrikler Yarkın :)

William Rookwood
02.Temmuz.2011, 22:07

Tabii ki seni kastettim sonuna kadar hakettin :)

24kobebryant
03.Temmuz.2011, 02:08
seni kastetmiştir tabii..bana hala hakettiğim ödül verilmedi çünkü.
hala bekliyorum,hala verilmiyor.
zaten bi daha dolduruşa gelirsem 2 olsun.
dolduruşa getiren ödülünü aldı,bak ben hala bekliyorum alamadım.
gerçi konudan uzaklaştım ama;demek istediğim ben hala alamadığımdan sana söylediği.

Abi kulak ardı edeceksin.Boşver elbet ortaya çıkar hakkettiğin. :)

Tebrikler için teşekkürler.

Revolution
03.Temmuz.2011, 02:54
Oylamalarda her turlu arkadas faktoru olur ki. Kaan abi'nin kariyerine ben 1-2 kez goz attim yorum yapmadim. Diger kariyerleri de eglenceliydi, kendisini de cok severim ona destek olmak icin oy verdim. Bunda gizlenecek birsey yok. Ayip birsey de degil. Diger kariyerleri takip etsem begendigime atardim ama sadece dedigim gibi Kaan abi'ninkine goz gezdirdom. Zaten kendisi de bu odulu daha once kazandi bu kadar ucuz seyleri kafasina takacak kadar cocuk da degil, sorun cikarmaz. Kobe'ye tebrikler hayirli ugurlu olsun :)

Revolution
03.Temmuz.2011, 03:03
Bu arada Oguz Kagan abi'nin dedigine de katiliyorum ikisine de odul verilmesi daha iyi olurdu gibi. Kaan abi odulu alamayinca herhangi kotu bir tutum da sergilemedi, birine birsey de demedi direkt elinden alinmasi yanlis oldu gibi geliyor bana. Ama kimse icin bu sorun degilse benim icin de olmaz zaten, cok basit seyler bunlar. Tekrar hayirli olsun, tebrikler :)

24kobebryant
03.Temmuz.2011, 03:03
Oylamalarda her turlu arkadas faktoru olur ki. Kaan abi'nin kariyerine ben 1-2 kez goz attim yorum yapmadim. Diger kariyerleri de eglenceliydi, kendisini de cok severim ona destek olmak icin oy verdim. Bunda gizlenecek birsey yok. Ayip birsey de degil. Diger kariyerleri takip etsem begendigime atardim ama sadece dedigim gibi Kaan abi'ninkine goz gezdirdom. Zaten kendisi de bu odulu daha once kazandi bu kadar ucuz seyleri kafasina takacak kadar cocuk da degil, sorun cikarmaz. Kobe'ye tebrikler hayirli ugurlu olsun :)

Ben sorun çıkarmadım.Eğer bana demişsen.Ben sadece düşüncelerimi yazdım ki herkes düşüncelerini belirtmekte özgürdür.Teşekkürler.

Revolution
03.Temmuz.2011, 03:05
Ben sorun cikardin demedim ki zaten kardesim nereden cikti, kimseye laf soylemedim orada uzerine alinmana gerek yok. Tabii ki fikrini soyleyeceksin. :)

GeNç KaRTaL
03.Temmuz.2011, 03:17
Gereksiz ve konuyla alakasız tartışmaların yaşanmaması için konuyu kilitliyorum.Ayrıca dereceye giren arkadaşımızı tebrik ediyorum.