Conversation Between Homer J.S and World Hollow o1

10 Ziyaretçi Mesajları

1. He! bak birde atlamışım, çalarak demişsin aman diyim! insanlar hakkında bilgin yoksa sus derim lütfen. Allah'a binlerce kez olsun ki garibanız, borç içinde yüzüyoruz öyle havadan mesaj atıp kişileri geçip bireyselleştirmeyelim olayı buyur gel evimiz yurdumuz belli Allah'a hamd olsun kimsenin malında gözümüz yok.
  2. Kardeşim şaka bir yana benim siyasi olarak bir düşüncem yok. Ben sadece burada seninle seviyeli olarak şaka maiyetinde mesajlaştım. Olayı ciddiye vurucak olursak. Allah var gam yok derim, he senin derdin bu dünyaysa buyur tepe tepe kullan içinden canlı çıkacak değiliz. Bizim davamız Allah'ın rızası ahirettir. Olayları kaptırıp beni siyasi mesajlarınla hiç daraltma siyasetten anlamam heleki Tağut'a tapana hiç müsama göstermem. Selam ve dûa ile hayırlı geceler.
  3. Ben korkmuyorum, bu ülkede sizin gibi çalarak, öldürerek yaşamaktansa onurumla mücadele edip ölmeyi yeğliyorum sadece. Tarih bizleri yazacak zira, sizler en karanlık sayfalara gömüleceksiniz.
  4. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... Korkma TİTRE...
  5. İyimser konuştun ama 2019'a kadar korka korka yaşayacağına şimdi kaç daha iyi, padişahınız ve yalakaları çok korkuyorlar zira
  6. Aga 2019'a kadar burdayız. Elhamdulillah...
  7. Sen kaçmadın da, sizin padişahın döktüğü kanda boğulmasına çok az kaldı... ondan sonrası iyilik güzellik zaten, kaçmaya ihtiyacı olan kaçar; onuruyla yaşayan kalır
  8. Hiç ülkemden kaçmadımda ondan dedim bilgin olsun.
  9. buyur ziyaretçi mesajı bırakmışsın?
  10. ...................
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 10