Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: TFF 2. Lig Grup 3

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor'da yeniden başkanlığa istifa eden önceki başkan Hakan Aykul Geldi..

41 yıllık tarihinde yönetim kurulunda ilk defa bayan bir yönetici de bulunuyor.

Kesin olmayan yönetim kurulu listesi şöyle:

YÖNETİM KURULU
    BAŞKAN : HAKAN AYKUL
    ERTUĞRUL ÇAYKARA
    ALPASLAN KIRLANGIÇ
    SAYİT ALTINTAŞ
    HAMDİ DOĞAN
    MUSTAFA ARSLAN
    MUHAMMER AYDOĞAN
    MUSTAFA SETENCİOĞLU
    ALİ ULUTAŞ
    GÜLTEKİN YİĞİT
    FAİK PEKTUR
    SEVDA GÜLER
    MUSTAFA DEMİREL
    MEHMET GÖRÜCÜ
    MUSTAFA TUĞRUL
    CENGİZ KUZEYTEPE
    MUSA ÇELİK
    MUHARREM DURUSOY
    SÜLEYMAN ULUYOL
    NİMET DOĞAN
    ZEKİ BÜYÜKKÖMÜRCÜ
    HAKVERDİ ÖZKILIÇ
    MUSTAFA APAYDIN
    İDRİS AYKUL

Ayrıca teknik direktör henüz belli değil. Takımın başında maçlara antrenör Fikret Bademci çıkıyor. Bi kaç maç çıktı ve takım topralandı. Son maçta Mersin'i 2-1 yendi.

Fikret Bademci Kimdir onu tanıyalım..

Futbola 1985 yılında Konya yolspor da başladı. 1990 yılında Konyasporda profesyonel oldu. Konyaspor, Kardemir Karabükspor, Yimpaş Yozgatspor,Fethiyespor, Çankırı Belediyespor,Konya Endüstrispor, Malatyaspor, Kırşehirspor ve son 3 yıl da Kırıkkalespor da oynayarak futbolu bıraktı. 17 yıllık profesyonel futbolculuk yaşantısından sonra iki yıl Kırıkkalespor da altyapı sorumlusu olarak görev yaptı.

Fatih TERİM,Ali Kemal DENİZCİ,İlyas TÜFEKÇİ,Akif BAŞARAN,Franz SMUDA,Zoran ÇOLAKOVİÇ,Yavuz İNCEDAL,Erkan SÖZERİ gibi hocalarla çalıştı.

2 defa ÜMİT MİLLİ takım forması giydi.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor'un hocası eski futbolcusu ve alt yapı sorumlusu olan Fikret Bademci oldu. Fikret hocayla görüştüm ve sistemini felan da öğrendim. 4-4-2 tarzında ofansif bir hücum anlayışıyla oynatacak takımı. Bir kaç maçtırda bu taktik tuttu.

Ayrıca Şekerspor'u 4-1 yendiği maçta daha öncede bahsettiğim Lokman 2 gol attı. Frikikten ve vole tarzı bir vuruşla. Ümit milli takımımızdada oynuyor. Ciddiyim izleme imkanı olanlar izlesinler.Daha sonra kulüp hakkında son gelişmeleri vereceğim. As başkanla felan görüştüm.

Edit.......

Quote Originally Posted by makalele81 View Post
    Edit.......
    edit......
    Last edited by pegahmet10 : 11.Ocak.2009 at 22:39

Quote Originally Posted by makalele81 View Post
    Edit.......
    edit......

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hocayla konuştum Ahmet Boyter Türk Telekomspor'a transfer oldu bilginize.. Ayrıca eski Kırıkkalesporlu Uğur Kütük Çorumspor'dan alacaklarını vermediği gerekçesiyle TFF'ye başvurdu. Eğer alacakları ödenmezse karşılık olarak serbest kalacak. As Başkan E.Çaykara ile konuştum ve o da Uğur Kütük ile ilgilendiklerini ve onunda gelmek istediğini iletti. Bu transferde olursa buraya yazacağım..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor eski oyuncusu Mete Metin ile anlaşmaya vardı. Ayrıca İzmirspor'lu Erçin ilede anlaşmaya varıldı. Bir orta saha oyuncusuylada görüşüyorlar. Bitince yazacağım.

Kırıkkalespor lu Ahmet Boyter alacaklarına karşılık mukavelesi fesh edildi ve Türk Telekomspor ile anlaştı..

Ayrıca Kırıkkalespor artık maçlarını Başpınar 17 Ağustos Stadında oynayacak. Fikret Karabudak'ın zemini kötüydü. İkinci yarı orda oynayacak. Stad hazır değilmiş tam olarak hazır olunca oraya geçecekler. Stad hakkında kısaca bilgi verirsek.

1990 da yapımına başlandı ve 1-2 sene önce bitirildi. Her yapı gibi onunda kaderi böyle oldu ve zamanında bitmedi. 15 bin oturma kapasitesi var. oval. Şehrin biraz dışında. Hatta Hacettepe zamanında maçlarını orda oynamak istemiş ve adını Kırıkkalespor olarak değiştirmek istemişti fakat kabul edilmemişti Kırıkkalespor tarafından. Son gelişmeler böyle. Yakında kulübe gidip görüşme yapabilirim...

Ayrıca kamp dönüşü İstanbulspor ile oynadılar deplasmanda. Dediğim yıldızımız Lokman 1-0 öne geçirdi fakat 20 li dakikalarda gol yedik ve 1-1 bitti maç. Lokman gelecek vadediyor. Ayrıca Erdi'de çok yetenekli. Bu oyuncuları kapışacaklar. Boluspor istiyordu Erdi'yi fakat henüz teklif gelmedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Uğur Yasan Kırıkkalespor'da....

ANTALYA
    Doğum Tarihi : 28 Şubat 1979 Adı Soyadı : Uğur Yasan
    Oynadığı Takım : Karşıyaka
    Doğum Yeri : Antalya
    Doğum Tarihi : 28.02.1979
    Boy : 1.73
    Kilo : 69
    Mevki : ORTA SAHA

kısa not:
    Onun yeteneğinde futbolcu bırakın Kocaelispor'u Türkiye'de yok. Kendine baksa, iyi çalışsa rakiplerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynar. Çünkü Allah vergisi bir yeteneği, top tekniği var.Uğur Yasan gibi kıvrak, oyun zekası olan futbolcu fazla değil
    kaynak :Hayrettin ALBAYRAK özgurkocaelı

Evet arkadaşlar Kırıkkalespor son dakika transferi gerçekleştirdi. Uğur Yasan'ı aldı. Hayırlı uğurlu olması dileğiyle...
    Last edited by EL-Hadji : 06.Şubat.2009 at 00:22

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Uğur yasan çok teknik bir oyuncudur. Yetenekleri tartışılmaz ama o yeteneklerden şu ana kadar nice kulüpler faydalanmak istemesine rağmen faydalanamadı. Umarım kırıkkale faydalanır.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

e.şekerspor Ahmet Güven, Özgür Vurur, Mücahit Şen, Yasin Kapucu, Musa Ballı, Erhan Yıldırım ve Cüneyt Çarbuğa anlaşma imzaladı

ahmet güven zaten krialık olarak errzurumsporda oynuyordu geri çağırıldı

Musa ise urfaspora transfer olmuştu geri alındı...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yasin Kapucu Kırıkkalespor da oynadı. Güzel bir oyuncu. Kanatta ileri geri ileri geri (Gökhan Gönül tarzı) oynuyor. Teknik biri. Erciyesspor'da istemişti Kırıkkale'den bir zaman. Ama satmamıştı o zaman...

Ayrıca bu hafta oynanan maçta Kırıkkale deplasmanda Kırşehir'i 2-1 yendi. Golleri yeni transfer Erçin ve Genç yetenek Erdi attı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor Alibeyköy'ü Murat Berge'nin golü ile 1-0 yendi... Murat Berge son haftalarda formda. İyi bir golcü yakında uçacak gibi geliyor bana

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor'un Fikret Karabudak stadı yaklaşık 15 bin kapasitedeydi eskiden. Fakat bir kaç sene önce düzenlemeler ile çelik aksam üzerine koltuklandırma yapıldığı için kapasite 5,402'ye düştü. Stadyum karedir. Saha ölçüleri küçük ebattadır. 68x105 ölçülerinde.

Ayrıca şehirde GSİM'nün izninde yapımına 90 lı yıllarda başlanan ve 2006 yılında bitirilen 15.000 kapasiteli Başpınar 17 Ağustos stadyumu vardır. Kırıkkalespor'a kullanım iznide verildi fakat şuan spor müsabakası yapılmamaktadır. 15.000 tümü koltukludur. Oyuna eklenirse buda bilginize.

Bilginize...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kırıkkalespor Sözleşmesi 31 MAYIS'da bitecek oyuncular:

CELAL ÖZCAN
    CEMİL ADICAN
    CİHAT CAN YİĞİT
    FAZLI ARSLAN
    HASAN BASRİ KARA
    METE METİN
    MURAT BERGE
    UFUK BULUT
    UĞUR YASAN

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

KIRIKKALESPOR İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER

FM 2oo9 oyununun data editorunu internet cafede inceledim ve güncellemek gereği duydum Zaten güncellenecekte olsun ben yinede tekrar tekrar bilgi vereyimde... Başka istifa etmişti onun yerine aday çıkamyınca Osman Cebeci geçmişti oda istifa etti eski istifa eden Hakan Aykul tekrar göreve geldi. Yani yine başkan değişmedi. Osman Cebeci yerine Hakan Aykul olacak... TEknik direktürümüz Fikret Bademci gözlemciydi galiba emin değilim o teknik direktör olacak. Harun Aydoslu ise boşta şuan. Sanırsam Werder Bremen'in daveti üzerine Almanya'ya gitmişti. Burayla ilgisi olmasada şu stad olayını yeri gelmişken tekrar söyleyeyim.fikret Karabudak Oyunda 3.500 olarak gözükmekte. Eski oyunlarda ise 15.000 di. 15.000 oturaksızkenki kapasiteydi şuan 5,402 oturak kapasiteli. Hatta bir kaçta loca yaptırdılar.. Ama zemin dolayısıyla geri kalan 8-9 maç Başpınar 17 Ağustos Stadyumu'nda oynanacak. Orası da tümü koltuklu 15.000 kapasiteli.

İşte Fikret Karabudak burası:

Oyuncular ve mevkileri hakkında geniş kapsamlı bir şey yapacağım. Daha sonra eklicem. Şimdilik bu kadar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Alibeyköyspor TFF 3.Lig'e düşmeyi garantilemiştir...

Konya Şekerspor'daki 2 oyuncu hakkında konuşmak istiyorum
    Anıl Abanoz: Geçen sezon Tokatspordaydı gerçekten çok iyi bir oyuncu Ankaraspordan yetişme CA'sı 70 bana az geldi şu andaki takımında nasıl oynuyor bilmiyorum onu konya şeker araştırmacısına bırakıyorum
    Şinasi Ev:Oda Tokatspor'da oynamış bir oyuncu oyunda AML olarak geçiyor Tokatsporda çoğu kez Forvet olarak oynamıştır o mevkide eklenebilir

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri