1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Yenilikler

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Default Yenilikler

Merhabalar..Biliyorsunuz forumda bir çok yenilik oldu sanırım dahası da olacak..Şu sol üst köşede gruplar,bloglar vs. var.Bunları da Kulüp Üyeleri kullanabilecek diye biliyorum.Şu yenilikler ve bize olan faydaları neler olacak detaylı bir açıklama gelirse seviniriz

Nesil
    2006

Bende pek bir bilgi bilmiyorum; ama forum ile site birbirine entegre ediliyor. Bu işlemler uzun sürecek ve bu yenilikler birden tamamlanmıyacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yaşayarak öğrenmek en güzeli değil mi Aygün?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Öyle Serkan abi de insan merak ediyo yani

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu yenilik falan değilki

Sadece Tema değişikliği ve üst tarafa link eklenmesi.
    çoğu site bunları kullanıyor aksine en üst versiyonlarını

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Bu yenilik falan değilki

Sadece Tema değişikliği ve üst tarafa link eklenmesi.
    çoğu site bunları kullanıyor aksine en üst versiyonlarını
    Kulüp Üyeleri Grup kurabilecek,Blog sahibi olabilecek diye bir şey söylenmişti diye hatırlıyorum.Bu paneller geldiğine göre ve süs olmadığına göre bir yenilik olmuş olmuyor mu

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bana olmuyor

Senin için bilemem ama dediğim gibi çoğu site bunları ücretsiz olarak sunuyor zaten VB'de bu eklentileri ücretli satıyor değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

VB'ye yapılacak eklenti değil ki yenilik.

Zaten bu tür yenilikleri herkes az çok tahmin eder, öğrenmek için konu açmaya gerek yok. Merak edilen herşeyin değişecek olması ve değiştiğinde nasıl bir yapının ortaya çıkacağı.

Bu tema değişikliği, sadece forumun, bu temaya özgü yeni siteye uygun hale gelmesi için ufak, çok ufak bir değişim.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Abi en büyük değişim ne olacak?

x Kullanıcı y kullanıcının Profiline mesaj atabilecek mi?

Üye notu gibi değil.
    Direk mesaj.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Söylemem doğru olmaz ama profillerin daha aktif ve kullanılır olabileceğini söyleyebilirim sadece.

Herhangi bir taban üzerine kurulmuyor, Mustafa abi, kendisi yazıyor bu siteyi. O nedenle şuna benzer ya da buna benzer diyemem, ortaya çıktıkca göreceğiz hep beraber, çoğukonda ben de heyecanlıyım ve merakla bekliyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Kaç aya biter

Çıkmaz Ayın Son Çarşambası

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Mehmet abinin esprilerine bitiyorum.Nolur yapma abi öldür beni espri yapma

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yeri değil ama uzun süredir merak ediyorum Volkan Baros Abi Nerede ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Merhabalar..Biliyorsunuz forumda bir çok yenilik oldu sanırım dahası da olacak..Şu sol üst köşede gruplar,bloglar vs. var.Bunları da Kulüp Üyeleri kullanabilecek diye biliyorum.Şu yenilikler ve bize olan faydaları neler olacak detaylı bir açıklama gelirse seviniriz
    Detaylı bir açıklama yapmam sizlerin beklentilerini aşırı derecede arttıracağına inandığım için çok fazla ses çıkartmak istemiyorum : ) Bu sebeple açıklamalarımı kısa tutacağım.

Görmüş olduğunuz tasarım yeni web sitemizin foruma uyarlanmış hali. Bölümlere göre özel tasarımlarımız mevcut. Yenileride gelecek.

Kulüp Turksportal için daha önceden açıklama yapmıştım. Özetlemem gerekirse, tüm üyelerimiz üyeliklerini Kulüp Turksportal seviyesine yükseltmek zorundalar. 2 tür üyelik mevcut. Altın Üyelik (Ücretli) ve Normal (Ücretsiz). Kısacası Turksportal'da ki üyelik sisteminin adı tüm üyelerimiz için Kulüp Turksportal olarak adlandırılacak.

Blog, Gruplar ve yeni paylaşım türleri gelecek. Bunlar tüm üyelere açık olacak ama ekstra özellikler Kulüp Turksportal Altın Üyelik seviyesinde ki üyelerimize sunulacak. Örneğin; özel tasarımlara sahip olmak. Gs Tema, Fb Tema vs..

Tüm sistemimiz en son teknolojiyi kullanan yapısı ile hazırlanmakta. Forum yazılımı dışında hiç bir şekilde hazır yazılımlar kullanılmamakta (Joomla, Wordpress vb..). Bu sebeple istediğimiz gibi esnekliğe sahip. Zaman, kodlama bilgisi ve iş maliyeti yükseliği nedeniyle çok fazla tercih edilmesede biz kendimize özel bir yapıya sahip olacağımız için çok heyecanlıyız.

Forumu, bu aşamada hemen kapatmak yerine aşama aşama site yapısının içeriye aktarılması ile kendimize özel yepyeni bir sistem ile yenilemiş olacağız.

Forum yazılımının güncel yeni sürümleri çıktı, bir çok özelliğide bulunmakta ama biz bu özgün olmayan hazır yapıyı sürdürmeyi tercih etmedik ve lisansı uzatmadık.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Teşekkürler Mustafa abi.

Mesaj Yetkileri