1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Tek Hedef Şampiyonluk | Fenerbahçe

Default Tek Hedef Şampiyonluk | Fenerbahçe

Arkalı Önlü Formalar

Medya Bizi 18. Olarak yani direk küme düşecek olarak belirlemiş o yüzden işimiz zor gözüküyor inşallah alt ligten çıkar Bundesliga'nın kalıcısı oluruz.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92183

Okudum ve kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim.
    TariboWest

Almanya'da , 2. Bundesliga'da Union Berlin takımında görev alan Çelebi ; Ntvspor muhabiri Dilara Gönder'in sorularını canlı yayında cevaplayacak.

Dilara Gönder : Merhaba.Öncelikle yayınımıza bizi kırmayıp katıldığınız için teşekkür ederiz Ntvspor ailesi olarak.
    U.Çelebi : Asıl ben teşekkür ederim. Bu heyecanımı sizinle paylaşmama izin verdiğiniz için.
    Dilara Gönder : Daha fazla uzatmadan sorulara geçiyim. Daha önce Türkiye'den bilmediğimiz bir takımı seçtiniz bir teredüttünüz varmı ?
    U.Çelebi : Şuan için yok ben kendime güveni olan bir insanım.
    Dilara Gönder : Medyada Union Berlin'in lig düşeceği konusunda ortaya konulan bir tahmin var.Bu konuda görüşünüz nedir?
    U.Çelebi : Demin dediğim gibi ben kendime güveniyorum ve takımımı en iyiye taşımak için geldim.
    Dilara Gönder : Daha önce aktif spor dünyasında isminiz geçmedi ve Union Berlin bunun farkında olarak sizinle anlaşma sağladı.
    U.Çelebi : Evet aktif sporda bir başarım yok ancak Teknik Direktörlük Kursunu en iyi dereceyle tamamladım ve Union Berlin zaten lig düşmesi beklenen bir takımdı genç bir antrönere yer vermek istediklerini dile getirdiler.
    Dilara Gönder : Peki Almanca konuşabiliryomusunuz ?
    U.Çelebi : Hayır ama futbolun dili evrenseldir.
    Dilara Gönder : Teşekkürler yayına katıldığınız için stüdyoya dönüyorum sormak istediğiniz birşey varmı ?

Stüdyodan yükselen bir ses ... : Bu tiple hiçbir şey kazanamaz bu adam

Başarılar..

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

başarılar dilerim.