1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: UEFA'da yine final istiyoruz - A.Bilbao

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default UEFA'da yine final istiyoruz - A.Bilbao

Son zamanlarda İtalya'da her kulübün adı şikeye karışıyor... Bu son zamanlarda ülkemizde de görülse de Futbola kara leke sürülmesi üzücü... Bu yüzden İtalya Seri A'da bir kariyer acmaya karar verdim...

GENOA CFC

Kulüp 7 Eylül 1893'te halktan oluşturularak kuruldu. İlk sportif faaliyeti kriket olsa da daha sonra profesyonel liglere katılarak futbol alanında da aktifleşti. Genoa kriket takımının kurucusu Englishmen, futbol takımının kurucusu ise James Richardson Spensley'dir (1896).

STADYUM

Bir yük gemisine benzetilen mabedimiz...

YILDIZLARIMIZ

Marco Boriello

Juan Manuel Vargas

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2012

Başarılar ,

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Onaylandı.
    İlgin için teşekkürler

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Başarılar ,
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim.
    TariboWest

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Kulüp borç batağı içerisinde ve bu durum transferde bizi kiralama formülüne itiyor.

Kulübün benden istediği atak futbol ve alt yapıdan oyuncu cıkartıp piyasaya sürmek...

Hazırlık Kampı

6 Maç yaptık 1 beraberlik 5 galibiyet aldık. Takımlar dişimize göre olmadıgı için yedek ağırlıklı oyuncularla cıktık maça...

Taktiğimiz

Klasik 4-4-2 oynuyoruz. Hücuma cıkınca ileride 5 kişi oluyoruz. Defans yaparken sadece forvetler orta sahada kalıyor... Takım tamamen alısınca canlar yakıcaz biliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Transferlerimiz

Reginaldo 1 Seneliğine Takımımız Genoa tarafından kiralanmıştır. Sağ orta sahadaki açığımızı kapatacağını düşünüyorum

Jonathan 1 Seneliğine İnter takımından kiralanmıştır... Sağ bek de alternatif olmasını düşünüyorum.

Simon Davies 1 yıllıgına kiralanmıstır. 32 yasındaki orta saha oyuncusu sağ kanada alternatif olarak alınmıştır...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkür Ederim.

Quote Originally Posted by YALI1925 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler dostum...

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Vargas seni taşır Boriello ile birlikte.Transferlerin hayırlı olsun

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by YALI1925 View Post
    Vargas seni taşır Boriello ile birlikte.Transferlerin hayırlı olsun
    Vargas iyi oynuyor ama Boriello için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

İtalya Kupası 3.Ön Eleme Maçı

İtalya Kupası 3.Ön Eleme Maçında Güçsüz Livorno'ya penaltılarla boyun eğdik...

Resimde gözükmeyen ilk golümüzü Boriello atmıştır.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar.
    ASLINDA FUTBOL KOLAYDIR, ZOR OLAN FUTBOLU KOLAY OYNAMAK.!

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SnickeedTR View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler...

1.Hafta

İlk yarıda 2 takımında pozisyon üretmekte zorlandığı maçta gollerde son 10 dakika da geldi.Son dakikada Boriello'nun penaltı kacırması bizi 3 puandan etsede, 1 puanı kurtarmakta güzeldi.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

2.Hafta

Lazio karşısında yokları oynadık resmen. Yenilgiyi hak ettik.

3.Hafta

Torino karşısında biz oynadık ama onlar kazandı. 3 hafta sonunda 1 puanımız var...

4.Hafta

İnter karşısında öne geçsekte üstünlüğümüzü koruyamadık. Deplasmanda 1 puan almakta güzeldi...

5.Hafta

Bizim gibi ligde yokları oynayan Napoli henüz ilk dakikalarda öne geçince telaşlandım. Ama oyuncularım inandı ve maçı çevirmesini bildi...

6.Hafta

Hak eden kazandı desek yeridir. Onlar oynadı biz izledik... Çok kötüydü...

7.Hafta

ilk 10 dakikada maç bitti sanki. Ondan sonra orta sahada top cevirmeye devam eden 2 takımda halinden memnun gibiydi...

8.Hafta

Oynasak da kazanamadık. Defans S.O.S. vermeye devam ediyor...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu kadar kötü gidişten sonra kovulmam an meselesiydi ve yönetim beni koltugumdan etti

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Eskişehirspor'dan gelen teklifi reddettik. Aklımda Türk takımı çalıştırmak gibi bi düşünce yok.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Atletic Bilbao'nun yaptıgı teklifi kabul ettik... Haydi bismillah

Kulüp tarihi hakkında kısa bir bilgi.28 yıldır lig de kupa yok... Bakalım neler olucak.

Nesil
    2012

Hocam genede tebrik ediyorum , en azından gerçekçilikten kopmamış oyun kayıt edip başa dönmemişsin ,

Nesil
    2012

Yeni kulübünde başarılar , çok daha zorlu bir takım ama hocam bişey kafama takıldı , hiç bir başarısı olmayan bir teknik direktöre ( yanlış anlaşılma olmasın ) Eskişehir ve Atletic gibi takımların teklif vermesi biraz düşündürdü beni bununla ilgili beni aydınlatırsan sevinirim

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hocam genede tebrik ediyorum , en azından gerçekçilikten kopmamış oyun kayıt edip başa dönmemişsin ,
    Bu dediğini kendini kandırmayı seven insanlar yapar. ben mac yaptıkca yayınlarım.

Yeni kulübünde başarılar , çok daha zorlu bir takım ama hocam bişey kafama takıldı , hiç bir başarısı olmayan bir teknik direktöre ( yanlış anlaşılma olmasın ) Eskişehir ve Atletic gibi takımların teklif vermesi biraz düşündürdü beni bununla ilgili beni aydınlatırsan sevinirim
    düşündüğün şeye şöyle açıklık getiriyim. Kardeşimde FM 2013 oynuyor. Kariyer açarken Menejerlik bilgilerinde geçmişi "Profesyonel Oyuncu" olarak ayarlamış. Bende dikkat etmedim ona. O yüzden teklifler geldi. Ben genelde "Otomatik" şıkkını seçerim. Bu seferlik böyle oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Takımın başına geçer geçmez alt yapı tesislerini geliştirmek istedim. Yönetimde beni kırmadı...

Avrupa Ligi 6. Maç

5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alarak grubu lider bitirmeyi garantileyen takımımız son maçında yenilsede üzülmedik. İyi oyun oynadıgımızı görmemiz acısından güzel oldu...

14. Hafta

2-0 öne geçmemize rağmen üstünlüğümüzü koruyamadık. 1 Puan yinede iyiydi...

5.Tur 1. Ayak

Rövanş için avantajlı bir skor elde ettik. Hedefimiz kupayı kaldırmak...

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Bu dediğini kendini kandırmayı seven insanlar yapar. ben mac yaptıkca yayınlarım.

düşündüğün şeye şöyle açıklık getiriyim. Kardeşimde FM 2013 oynuyor. Kariyer açarken Menejerlik bilgilerinde geçmişi "Profesyonel Oyuncu" olarak ayarlamış. Bende dikkat etmedim ona. O yüzden teklifler geldi. Ben genelde "Otomatik" şıkkını seçerim. Bu seferlik böyle oldu.
    Anladım hocam , bende sen söyleyince aklıma geldi şimdi tamamdır başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

15. Hafta

Rakibimizi deplasmanda 1-0 yenmek de güzeldi. Top bizdeydi ama farkı yaratıcak pozisyonlar elde edemedik.

5.Tur 2.Ayak

2-0 ın rövanşında skor üstünlüğümüzü korumak istedik ve başardık. Her ne kadar 2 farklı yenik duruma da düşsek deplasman golü kuralı oldugu için gerilmedik. Çeyrek Final'e adımızı yazdırdık.Rakibimiz Ossasuna.

16. Hafta

Kupada saf dışı bıraktıgımız Zaragoza'yı ligde de darmadagın ettik. Takım taktiğe alıştıkça daha iyi olacağız...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Lig-Avrupa Kupası-Kral Kupası Son Durumu

Sevilla ile 1 maç eksiğimiz var. Bu maçıda kazanırsak belki Real Madrid'in üstüne geçebiliriz. Şimdilik durumumuz iyi.

Avrupa kupasında grubu lider tamamlayarak Sporting Lizbon'un rakibi olduk. Turu geçecegimize inanıyorum.

Kupada Osasuna'yı eleyebilicek güçteyiz. Yarı Finale çıkarsak rakibimiz Sevilla-Barcelona galibi olucak.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu sezon sonu sözleşmesi biticek olan yıldız oyuncu yeni mukavele istemiyor. Büyük ihtimalle ara transfer döneminde yuvadan uçacak...

Mesaj Yetkileri