Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 38 sonuç

Konu: Avrupada Bir Türk Manager Yükseliyor

Default Avrupada Bir Türk Manager Yükseliyor

Merhaba Football Manager severleri, düşündüm taşındım ve 2011 serisiyle bir kariyerimi hikayeleştirmeyi kararlaştırdım. Tabi bunda sizlerin takipçiliği, beni oyunu oynamaya ve de paylaşmaya itecek en önemli faktör olacak. Umarım sizler takip etmekten bende paylaşmaktan keyif alırım. İsterseniz kariyer bilgilerine geçelim:

FC Groningen

Kariyerime orta düzeyde bir takımla başlama kararı aldım. Hem göz önünde olan hemde kendimi geliştirebileceğim bir takım Groningen.

Takım kadrosuna ilk göz attığımda Hollanda ligi içerisinde orta sıralarda mücadele edebilecek bir kadroya sahiplerdi, yönetimin beklentisi ise kıtasal kupalara katılabilecek bir kadroya sahip olabilmemizdi, bu doğrultuda bütçe şu şekilde oluştu: Haftalık Maaş £130K / Transfer £2.6M. Elimde bulunan bu imkanlarla oyuncu transfer etmem mümkün değildi fakat maaş bütçemi genişletirsem serbest oyunculari kulübe kazandırabilirdim, nitekim transfer politikamı oluşturdum ve sezona giriş yaptım.

Kadro, Taktik ve Transferler:

Not: Kullanılan taktik ve antrenman bilgilerini merak edenler: Taktik / Antrenman

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Groningen iyidir.
    Granqvist e iyi bak.
    Başarılar.

Teşekkür ederim arkadaşlar umarım iyi dilekleriniz oranında bir kariyer olur.

@24kobebryant, Granqvist transfersiz kadroya ilk baktığımda sayacağım 5 oyuncu içerisine girer.

Başarılar. Değişik bi seçim. Macheda'ya iyi bak en az 15 gol atar.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar dilerim

Teşekkürler takip eden, iyi dileklerde bulunan bütün arkadaşlara

@namocuq, Macheda'ya çok güveniyorum önemli bir kira ücreti ödeyip kadroma katmamda güvenimin boyutunu gösteriyor, umarım beklentilerimi karşılar.

Kulübümüzün genç yeteneklerinden Luis Pedro Werder Bremen'e transfer olmuştur. Transfer £500K 'a tamamlanmış ve FC Groningen takımı sonraki satıştan %40 pay alacaktır.

Başarılar, umarım iyi bir kariyer olur.

Macheda'yı çift forvetli bi taktikte oynat. Yoksa beklentilerini karşılayamayabilir. Yada 15 yerine 10 gol otar bu da seni mutsuz eder. Bonservis bedeli olarak da ortalama bi 10-15M € ister ManU...

@DeathLiKe, teşekkür ederim

@namocuq, taktik üzerinde oynama yapmayı düşünmüyorum, Macheda'yı tek forvet ve sol açık mevkiilerinde kullanmayı planlıyorum. Umarım beklentilerimiz boşa çıkmaz, çok güveniyorum ona.

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Başarılar dilerim

başarılar

Teşekkür ederim arkadaşlar

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Kariyerinde başalarılar dilerim

Lig Başladı!

Ligin ilk maçında Heracles'i 1-0 mağlup ederek iyi bir başlangıç yaptık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Macheda tek st olarakta müthiş oynuyor ben oynattım müthiş verim aldım,rahat ol yani

@furdun, teşekkür ederim

@iLkeRisT, bir korkum yok, umuyorum sakatlık yaşamadan verimli bir sezon geçirir. Çünkü büyük bir mebla ödedim

Lig Maçı:

Ligin güçlü ekiplerinden Twenteyi Macheda'nın golüyle geçmeyi başardık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Deplasmanda zoru başarmışsın. Başarılar dilerim ligde...

Lig Maçı:

Ligin 3. maçında kendi evimizde, oyun olarak biraz zorlansakta skoru üreterek galip geldik, iyi gidişatımız devam ediyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

İyi gidiyoruz iyi.

@SAİT71, teşekkür ederim, zoru başarmıştım ama iyi oyun sergileyerek hakettiğim bir maçtı.

@yigitgk, aynen usta iyi gidiyoruz aman bozulmasın.

Lig Maçı:

4 4'lük gidiyoruz! Ligin 4. maçında NAC Breda deplasmanında gol yemeden 2-0 sonuçla, gelip gelme ve gol yememe serimizi 4 maça çıkarttık.

Lig Maçı:

Ligin zayıf ekiplerinden Excelsior karşısında ilk puan kaybımızı yaşadık, buna karşın iyi futbolumuz devam ediyor.

Lig Maçı:

Kadroda rotasyona gittiğim maçta gol sesi çıkmadı.

Lig Maçı:

Ligin güçlü ekibi Ajax'a karşı mağlup oldum, fakat üzülmüyorum iyi futbolumla geleceğe umutlu bakıyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Son 3 maçta düşüş var, rotasyona git istersen.

@yigitgk, evet dediğin gibi düşüş var rotasyon yapıyorum fakat as oyuncularımdaki yorgunluk antrenman temposundan sanırım bi kaç haftalık gözlemden sonra belirleyeceğiz her şeyi.

Ajax malubiyetiyle birlikte taktiksel bir değişiklik yapmayı uygun gördüm gerek oyuncu dizilişi gerekse talimatlar olarak. Ayrıca aldığım sonuçları tek tek paylaşmak yerine aralıklarla aşağıdaki şekilde paylaşmayı uygun gördüm:

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri