1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Frikik Sorunu

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default Frikik Sorunu

Arkadaşlar çıldırıcam Fernandes e frikik kullandırıyorum en iyi o atıyor takımda sürekli olarak her maç direğe vuruyor ama sivasın Adem Koçak adlı oyuncusu serbest vuruş 11 geliyor kaleye uzak bir mesafeden cepheden de değil gidiyor 90 a asıyor Fernandes her maç direğe vuruyor her maç ama böyle bir saçmalık mı olur ya ? Önerisi olan varmı arkadaşlar ?

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Bende sadece Candrevayla 1gol atabilmiştim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sadece frikiklerde değil, çoğu şutta anlamsız şekilde direğe nişanlıyor oyuncu, bu yılın bugu olsa gerek.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi frikik kullanmayanlara kullandırdığımda daha iyi sonuç aldığımı gördüm ben

ben ibai gomez, sneijder ve kuzmanovic ile frikik golleri buldum bir kaç kez fakat hiç direğe vurmadilar benimkiler ya gol oluyor ya dışarı gidiyor

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Benim de yakın mesafe frikiklerimin hepsi direkten dönüyor. Adamların frikik özellikleri en kötü 16 oluyor. Ama sadece 1 tane frikik golü yedim bunu da belirtmek lazım.

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Arkadaşlar çıldırıcam Fernandes e frikik kullandırıyorum en iyi o atıyor takımda sürekli olarak her maç direğe vuruyor ama sivasın Adem Koçak adlı oyuncusu serbest vuruş 11 geliyor kaleye uzak bir mesafeden cepheden de değil gidiyor 90 a asıyor Fernandes her maç direğe vuruyor her maç ama böyle bir saçmalık mı olur ya ? Önerisi olan varmı arkadaşlar ?
    sezer öztürk birde gökhan süzene kullandır adamlar asıcı ligin 2. haftasındayım bu ikili toplam 4 frikik golü attı hazırlık maçları dahl

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    İyi frikik kullanmayanlara kullandırdığımda daha iyi sonuç aldığımı gördüm ben
    aynen bıde kotu oyuncular ıyı ısler yapabılıyor oyunda

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

2 senede adriandan bir golüm yok frikikten,direklerim fazlasıyla var.Adrianın da frikik özelliği 15 ya da 16.ne olack 20 mi olsun?Gerçi 20 olunca da şimdi bazı arkadaşlar çıkıp "20 demek her frikiği atacak demek değil" diyip ona da cevap verebilirler.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    2 senede adriandan bir golüm yok frikikten,direklerim fazlasıyla var.Adrianın da frikik özelliği 15 ya da 16.ne olack 20 mi olsun?Gerçi 20 olunca da şimdi bazı arkadaşlar çıkıp "20 demek her frikiği atacak demek değil" diyip ona da cevap verebilirler.
    20 olan adam hiç atamıyor abi
    O daha çok çarptırıyor direğe.Sanki antremanda vuruş alıştırması yapan adamlara benziyorlar.En iyisi düşük adamlara denettir.Onlar ya kaleyi bulamıyor yada gol atıyor yanlışlıkla

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Çözümü olan varmı

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Çözüm değil de bir öneri

Frikik kullanan oyuncunuza en iyi kafa vurana orta yaptırmanız biraz daha iyi sonuç aldırabilir.Malum frkikleri özellikle biz kullanırken atmamız zor oluyor yani şikayetiniz bu yönde ama orta sonucu kafa vuran oyuncumuzun golü atma ihtimali gol olasılığını veya tehlike olasılığını biraz daha arttırır diye düşünüyorum.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Mesaj Yetkileri