Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: fm nin en gıcık oyuncusu?

Hybrid View

1. Default fm nin en gıcık oyuncusu?

gıcık olduğunuz sevmediğiniz

ümit karan

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

wayne rooney... ne transfer ediliyo ne sakatlanıyo adam it gibi oynuyo 3-0 dan 4-3 e getirdi iice sinir olduım

Cenk İŞler Ercİyesspordakİ Ne Zaman MaÇ Yapsam Bana Gol Atiyor.

Luis Fabiano ve Vagner Love 2'sinide ayri sezonlarda Fenerbahceye getirdim ama gel gör ki baska yerde yasamadiklari uyumsuzluk sorunlari bende yasadilar ve ara transferde göndermek zorunda kaldim.

cem sultan bir türlü transfere yanaşmıyo

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

velet o daha öğreneceği çok şey war abisi

şener askarpğlu ç.rize ile ne zaman maç yapsan gol atıyo it gibi de koşuyo tek çare transfer etmek :-)

Fred ya bu adamı durdurmanın hiç bi yolu yok adam herşekilde atıyor yeterki kaleyi görsün hiç mi kaçırmaz anlamıyorumki

ibrahimovic, hiç olmayacak pozisyonda gol atıyo onun yüzünden cl den elendim

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

onu hiç saymıyorum bile

Betis'te Xerez gibi bir oyuncu var. Barcelona iken sayesinde yeniliyordum

shevchenko ya gıcık kapıyorum uefa finalinde 2-0 yenerken milan'ı 80. dk. ya girdiğimizde 2 gol attı 2-2 oldu penaltılarda kaybettim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Henry buldugunu atıyo

Lita - King - Doyle...

arkadaşlar siz hep sürekli gol atana gıcık oluyomussunuz.soru tam anlaşılamamış galiba
    ben beckham a sinir oluyorum.bana gol atamaz ama gıcıkım herife sizin baktığınız açıdan bakarsak chelsea yle ne zaman maç yapsam lampart bana hep gol atar ama ben lampart ı severim.gıcıkta olmam veya liverpooldaki cisse.oda hep gol atar es geçmezler

tothenam da defoe herıf her mac bana gol atıyor ama en sonunda adamı transfer ettim ve yedek kulubesine hapsettım zuhahaha

Quote Originally Posted by sehzadee View Post
    tothenam da defoe herıf her mac bana gol atıyor ama en sonunda adamı transfer ettim ve yedek kulubesine hapsettım zuhahaha
    ben su anda tottenham ın basındayım ve dediğin gibi defoe her maç gol atıyo favorimdir

böyle bir oyuncuyu klübeye hapsetmek futbol alemine yapılan bir darbedir

sana tavsiyem hemen çıkar oynatmaya başla pişman olmazsın

Quote Originally Posted by twins View Post
    ben su anda tottenham ın basındayım ve dediğin gibi defoe her maç gol atıyo favorimdir

böyle bir oyuncuyu klübeye hapsetmek futbol alemine yapılan bir darbedir

sana tavsiyem hemen çıkar oynatmaya başla pişman olmazsın
    Biliorum kardeş güzel oynuyorda l**inta ile kerlon war berbatov bile yedek yani şu an hiç şansı yok

Quote Originally Posted by sehzadee View Post
    Biliorum kardeş güzel oynuyorda l**inta ile kerlon war berbatov bile yedek yani şu an hiç şansı yok
    ben kefilim ikisinede bedel.laguinta yı aldım oynatmadan sattım berbatovu aldım oynatmadan sattım.benim forvetler defoe.fernando torres.cavengahi.delgado. bu dörtlüyü hiç bozmadım torres defoe ikilisi hep oynuyo diğerleri yedek.demek istediğim diğerleri hep geldiler gittiler defoe hep kalıcı her maç gol atan oyuncu.yedek klübesinde düşünmek ürkütücü gerçekten

[quotewins;746163]ben kefilim ikisinede bedel.laguinta yı aldım oynatmadan sattım berbatovu aldım oynatmadan sattım.benim forvetler defoe.fernando torres.cavengahi.delgado. bu dörtlüyü hiç bozmadım torres defoe ikilisi hep oynuyo diğerleri yedek.demek istediğim diğerleri hep geldiler gittiler defoe hep kalıcı her maç gol atan oyuncu.yedek klübesinde düşünmek ürkütücü gerçekten [/
    Yawww Sus beni forwetlerımden soğutuyorsun:

bana karşı güzel futbol oynayanlara gıcık kaparım.

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

okan öztürk it hep gol atıyo

alberto bueno ve tsvestan genkov gıcıım biri lyonda biri sochaux durmadan gol atıyolar bna

defoe ben chelseadeyken çok süperdi.ingiltere milli takımını bile o kurtarıyordu.ama fenerbahçeye alınca hiçbirşey yapamadı.7 hafta boyunca gol atamadı.bnde yedeğe cektim gökhan ünalı koydum.ve gökhan ünal gol krallığında 2. oldu 23 gol

soğuma soğuma

27. Default

okan yılmaz her mac yaptıgımda bana gol atıo bnde dayanamayıp transfer edıp yedek takıma attım

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

jussi jasskelainen , adamın son puanları 5-6-5-6 ne hikmetse hep benim maçımda devleşiyo 10 banko

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

djibril cisse... beni hem carling cuptan hemde fa cuptan eleyen golleri attı

bir sürü war ama en cok mbayo,okan yılmaz,özgürcan(mutlaka abartılıyo) ve birde ümit karan gs deyken harika oynuyodu nerden vurursa bana golu atıyodu ama bwen onu transfer ettim 30 mac oynattım 1 golu bile yok ve simdi takımdan da kovamıyorum off ya basıma bela oldu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri