Karşıyakadaki erime sürüyor..

önce erciyesle kendi evinde beraberlik şimdide deplasmanda kartal malubiyeti..

geçen hafta manisaspor kısmında yazmıştık Manisaya rakip yok diye diyarbakırdaki maddi sorunlar karşıyakadaki kadro darlığına değinmiştik...

karşıyaka kadro darlığı alternatifsizlik maçın sıkıştığı anlarda oyunun kaderini değiştirecek bir oyuncunun olmaması hep gözüme çarpıyor onları izleyince....

bir çoklarımızın favorisi Rıdvan sanırım gözlerin kendi üstünde anlamış olacakki..biraz artistik top oynamaya kabiliyetini göstermeye çalışan hareketler yapıyor iyi oyuncu olduğu kaliteli kumaşı bir gerçek olsada biraz daha basit oynasa dahi iy yapacak...

kartal maçında ferhat oyunu zorlamaya çalıştı ümit milli oyuncunun bu çabası yetersiz di...cihanda orta saha hakimimyetini elde tutmaya zorladı etkili ataklarda geliştirdiler ama olmadı..

u arada son zamanların formda forveti Eser markajdan bir iki pozisyonda kurtuldusada golle buluşamadı...

açıkcası ben bu maçta karşıyakadan bir şey anlamadım itiraz edeyim birazda turksportal masa üstünü bir türlü kuramadığımdan maçı dört gözlede izleyemedim ama gördüüğüm kadrosu zayıf bu takımın özellikle deplasmanlarda yüzünün gülmesi çok zor..