Merhaba,

1,5 Sezondur Newcastle United'i yönetiyorum ilk sezon Championship'te acik ara sampiyon oldum. Premier Lig'de ise büyük kulüpleri sürekli yendim ilk macimda Manchester United'i deplasmanda 4-2 yendim daha sonra arka arkaya Chelsea,Arsenal ve Liverpool ile oynadim onlarida yendim. Daha sezonu dogru dürüst yarilamadim bile, is merkezinde gezerken Liverpool'un Benitez'den memnun olmadigini gördüm hemen basvurdum ve ertesi gün Benitez'i kovup teklif yaptilar. Itibarim World Class'ti belkide ondandir fakat ortada somut bir basarim yokken neden benim basvurumu kabul ettiler ? Mesela eski serilerde büyük takimlarin basina gecmek daha zordu. Milli takimlara basvurdugum da aninda reddediliyorum. Demek istedigim bu seride büyük takimlarin basina gecmek daha kolaylastirilmis itibariniz ise bir anda World Class oluyor ortada somut bir basariniz olmasa bile büyük takimlara karsi 2-3 galibiyet aldiniz mi itibariniz artiyor Bence biraz sacma olmus bugün Liverpool Benitez'i kovmaya kalksa kariyerinde büyük basarilara imza atmis birisini getirirler ve kesinlikle premier lig'den birisi olmaz.