Evet başlık oldukça net sanırım. Türkiye’nin 4 büyük kulübü; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor arasında yaşanan kıyasıya rekabet sitemize de yansıdı. Birbirlerini pek sevmeyen 4 menejer, gönüllerindeki takımların başına geçince ilk yaptıkları şey birbirlerine sataşmak oldu.

Bu 4 teknik direktör de aynı okuldan diplomalarını aldılar. O zamandan beri aralarında bir çekişme, kıskançlık hep vardı. Ama bu kıskançlık hep daha iyisi olmak için yaşandı. Onlar hep dosttu ve dost kalacaklar. Birbirlerine sataşmalarından, bu kadar birbirlerinin üzerine gitmelerinden anlaşılıyor ki, onlar gerçekten dost olmasa bu kadar ileriye gitmeye cesaret edemezler...

Herşey bir anda oldu. Bu gerçekleşen değişikliklerdeki gelişmeler hiç kimse tarafından net bir şekilde açıklanmasa da, bu 4 takımın keyifli mücadelesini merakla bekleyeceğiz. Biz geçmişe değil, gelecekte yaşanacak keyifli günlere bakalım. Turkcell Super Lig’e yeni bir heyecan getirecekleri kesin.

Şimdi imzayı attıktan sonra verdikleri iddalı demeçleri sizlere sunuyoruz:

Serhat Arslan – Trabzonspor: Onlar sadece menejer olduklarını zannediyorlar fakat benle karşılaştıklarında onlar için bu bir duygudan öteye geçemeyecek...

Murat Özdemir – Beşiktaş: Menejer olacak adam renkli takım yönetmez arkadaşlar.Diğer menejer arkadaşlara acıyorum gerçektende !!!

Serkan Özışık – Fenerbahçe: Ne rekabet mi? Bizim aramızda rekabet olmaz çünkü ben her zaman en iyisi olmuşumdur...

Eray Dengiz – Galatasaray:
Ben diğer teknik direktörler gibi takımımın başına laf salatası yapmaya değil iş yapmaya geldim! Benim çoluk çocuğa ayıracak vaktim yok! Onlarla uğraşamam...

Tarık Can Özkan - Kayserispor: Laf salatası yapmayanları salataya çeviricem bir kaç amatöre ders vermek için geliyorum!!!