FİORENTİNAYA GELİŞ MACERAM
Fiorentina şike skandalıyla sarsıldığı gunlerde takımın tüm yonetıcılerı ıstafa etmiştir.Ve yeni yönetim gelmiştir tek sorun ise teknik direktör sorunuydu kimse -15 puanlı bir takıma gelmek istemiyordu.Sonra Başkan yardımcısı benim bir tanıdığım var teknik direktorluk hakkında pek bilgisi yok ama artık birini bulmaya mecburuz sayın başkanım dedi tanıdıgım bu kişiyle bir goruşme yapayımmı?Başkanın yanıtı çok açık ve nettiurdugun kabahat.Ve bu kişi YUNUS UÇAN dı hemen başkan yardımcısı Türkiyeye geldi ve Bursa da oturan Yunusa durumu anlattı o da peki dedi çok sevinirim dedi zorluklara hep beraber göğüs gereriz dedi tamam dedi siz uçağı ayarlayın yarın gelirim dedi.Hiç bilmediği bir yere gidecekti Yunus acaba İtalya da onu neler bekliyordu tek tesellisi başkan yardımcısının onun dostu olmasıydı o ona İtalya yı öğretirdi.İşte Yunus ve ailesi arasında geçen konuşma:
Baba:
Oğlum İtalya da ne yapacaksın ya başarılı olamazsan gitmesen iyi olurdu.
Yunus:Olmaz baba gideceğim emin olun ki başarılı olursam ilk işim sizide yanıma almak olacak.
ANNE:Yok oğul sen başarılı ol orada yaşa biz burada hayatımızdan memnunuz.
Yunus:Peki anne baba sizi sık sık ararım sizi unutmayacagım hadı hoşçakalınnnn..

Ve Yunus mor menekşelere imzayı atıyordu işte imza toreni:
Gazeteci:Yunus bey başarılı olabilecekmisiniz?
Ben:Buraya başarı için geldim hedefim önce -15 puandan kurtulmak sonra ise ilk 4 için savaşmak.
Ve Yunus 1 yıllık anlaşmaya imza attı ve hemen aynı gün sahaya indi futbolcularla tanıştı hedeflerını anlattı ve hemen transfer çalışmalarına başladı.

DEVAMINDA TRANSERLER,HAZIRLIK KAMPI VE İTALYA KUPASI.