1 ile 30 arası toplam 1016 sonuç

Konu: [TSL] Fenerbahçe Araştırması FM2008 - 8.0.2

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sevillanın küçümsemesine katılıyorum...ama fenerin elde ettiği başarıyıda böyle gölgelemek hiç hoş değil bence...yani bunların hepsi olmasa fener sevillayı eleyemezdi havası yaratıyorsun...

duran top gollerine gelince..fenerin 3 sevillanın 2 duran toptan golü var...ilk maçda tek duran toptan gol attık...sevillanın attığı ilk gole edu yardım etti...ikinci golde kornerde adam paylaşmadki hataydı...burada yenen ilk iki golü anlatmaya gerek yok...demekki fener daha başarılı atak organizasyonları yaptığını gösterir...

uğurun devamlılığı hakkında ileri haftalarda konuşalım...ilk sevilla maçında mükemmel oynadı...sonra bursa maçında sonradan girdi...gs maçı malum...ankaragücünde takım olarak kötüydüler...son iki maçta maçın yıldızı seçildi...bundan sonra gelecek haftalara bakalım...

dar alanda birşey yapamadığınıda katılmıyorum...ayağına bir alex olmasa kadar hakim taç çizgisinde neler yapabiliceğini her iki maçda da gösterdi...

Uğur dedim de... Bu genç kardeşimiz Türkiye sınırlarını fazlasıyla zorlamaya başladı. Büyük ihtimalle Avrupa'nın en büyük takımlarından teklif alacaktır. Yaptığı çalımlar, driplingler, sürati, kuvveti ve buna bağlı olarak arkadaşlarına asist olarak gönderdiği toplar... Hepsi mükemmel. Dünya zaten böyle futbolcuları arıyor.

bu yazıyı bugünkü pasfotomaç gazetesinde selçuk yula nın köşe yazısında okuyabilirsiniz...ki dün maratonda da adamı öve öve bitiremediler...ki bu adamlar futbola yıllarını vermişler...biz biliyoruzda onlar mı bilmiyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post

Uğur dedim de... Bu genç kardeşimiz Türkiye sınırlarını fazlasıyla zorlamaya başladı. Büyük ihtimalle Avrupa'nın en büyük takımlarından teklif alacaktır. Yaptığı çalımlar, driplingler, sürati, kuvveti ve buna bağlı olarak arkadaşlarına asist olarak gönderdiği toplar... Hepsi mükemmel. Dünya zaten böyle futbolcuları arıyor.

bu yazıyı bugünkü pasfotomaç gazetesinde selçuk yula nın köşe yazısında okuyabilirsiniz...ki dün maratonda da adamı öve öve bitiremediler...ki bu adamlar futbola yıllarını vermişler...biz biliyoruzda onlar mı bilmiyor...
    Evet sevilla maçlarında çok iyi oynadı ama kimse bi adamı 2 maç iyi oynadı diye almaz, geneline bakar ayrıca Selçuk Yulanın nasıl fenerli olduğunu bilmeyen mi var? evet yorumlarda övüyorlar şu an için hakediyor da olabilir ama dünyanın en iyi takımlarına gidecekmiş CLde diğer maçtada oynasın en az 20M €ya transfer olurmuş , bunlar bana biraz komik geliyor..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tuncayın performansı geçen yıl ortadaydı adam mükemmel oynuyordu sözleşmesi bitmesine rağmen M'brough a transfer oldu, Uğurda sezon sonuna kadar böyle oynasın avrupaya gider gitmez demiyorum ama Türk basını bu 2 maçta adamı göklere çıkarır 2 maç sonra yerin dibine sokar..
    Last edited by mkkadi : 10.Mart.2008 at 19:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Mesaj Yetkileri