1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: graphics klasörü ekledigimde ekran beyaz oluyor ve hiç bişey gözükmüyor

Unhappy graphics klasörü ekledigimde ekran beyaz oluyor ve hiç bişey gözükmüyor

:C-Program Files-Sports Interactive-Football Manager 2008-data-graphics yani datanın içine graphics klasörü olusturdugumda ekran beyaz oluyor ve hiç bişey gözükmüyor graphics klasörünüde face pack logo forma için olusturuyorum ama olmuyor daha önceki versiyonlarında boyle sorunlarla karsılasmamıstım lütfen yardım edin arkadaslar kafayı yicem yaaa offf

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Belki kullandığın Skin de sorun vardır.Graphics içindekileri sil.Oyuna tekrar girip beyaz ekran gelip gelmediğini söylermisin?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yanlış yere oluşturuyorsun klasörü arkadaşım buraya oluşturacaksın;

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

arkdaslar oyuna logo filan eklemeden önce Graphics klasörü ekledim içinde hiç bişey yokken yani sadece klasör olusturdum öyle denedim yine beyaz ekran cıkıyor valla bende çözemedim belgelerimede atınca logolar gözükmüyor bu arada cache klasörünü silip ve datadan Graphics klasörünü sildimmi sorunsuz calısıyor ama logosuz nasıl yapcaz arkdaslar yardım edin ya

yaptım arkdaslar yaptım yinede iliginize cok tesekkur ederimmm.... bide şu sorun var :\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db nin içine attıgım database yani veritabanı güncelleştirmeleri yeni oyun kurdugumda gözükmüyor ((

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by gokhanx10 View Post
    yaptım arkdaslar yaptım yinede iliginize cok tesekkur ederimmm.... bide şu sorun var :\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db nin içine attıgım database yani veritabanı güncelleştirmeleri yeni oyun kurdugumda gözükmüyor ((
    DB'nin versiyonu ile oyunun versiyonu aynı olmalı, oyuna başlarken DB seçim ekranında -ki oyunu henüz oynamadım gelip gelmediği konusunda bilgim yok - oynamak istediğin DB'yi seçmelisin.

peki bu belgelerimdeki db ye istedigimz kadar veritabanı güncelleştirmesi koyabilirmiyiz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gokhanx10 View Post
    peki bu belgelerimdeki db ye istedigimz kadar veritabanı güncelleştirmesi koyabilirmiyiz?
    Evet......

tesekkurler dostum ama bak şimdi ilk basta 801 güncellemesini yükledim sonra 802 sonrada \Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db nin içine burdan indirdigim veri güncellemesini attım oyuna Turksportal Masaüstü Yazılımı 2008 den giriyorum oyun %100 türkçe ama 800 güncellemesi benim attıgım data gözükmüyor sadece bu kaldı dostum ((

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

C-Program Files-Sports Interactive-Football Manager 2008-data-db

DB leri buraya atacaksın.

eywlh arkadasım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

beyaz ekran sorununu nasıl çözdün??? birde facepackleri rar halindemi atıyoruz yoksa png dosyalarını bi klasör içinde mi atıyoruz veya sadece png dosyalarını mı atıyoruz? birtürlü yükleyemdim facepackleri ya.kimisi belgelerime atıcan diyo kimisi database e.. ikisinide denedim olmuyoooo...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    beyaz ekran çözüldü ama hala facepack i yapamadım.2012 deyim ondan olabilir mi?
    Last edited by anathema : 18.Kasım.2008 at 16:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anathema View Post
    beyaz ekran sorununu nasıl çözdün??? birde facepackleri rar halindemi atıyoruz yoksa png dosyalarını bi klasör içinde mi atıyoruz veya sadece png dosyalarını mı atıyoruz? birtürlü yükleyemdim facepackleri ya.kimisi belgelerime atıcan diyo kimisi database e.. ikisinide denedim olmuyoooo...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    beyaz ekran çözüldü ama hala facepack i yapamadım.2012 deyim ondan olabilir mi?
    Rardan çıkardığın facepackleri gerekli yere atacaksın.Daha sonra cache klasörünü sileceksin.İşte bu kadar.

aynen arkadasım

beyaz ekran sorunu nasıl çözdünü anlatcak bi arkadaş yok mu herkes sorunu çözdüm diyor.nasıl çözdünüü anlatmıor???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by chingy_31 View Post
    beyaz ekran sorunu nasıl çözdünü anlatcak bi arkadaş yok mu herkes sorunu çözdüm diyor.nasıl çözdünüü anlatmıor???
    Quote Originally Posted by ibob View Post
    Belki kullandığın Skin de sorun vardır.Graphics içindekileri sil.Oyuna tekrar girip beyaz ekran gelip gelmediğini söylermisin?
    Bunu bir dene.

kullandıım skin orjinaldi galibaama yinede siliim bakalım graphicsin içindekileri içinde dosya varsa tabi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by chingy_31 View Post
    kullandıım skin orjinaldi galibaama yinede siliim bakalım graphicsin içindekileri içinde dosya varsa tabi
    Zaten eğer skin vs. şeyler kullanmıyorsan Graphic klasörü bile yoktur.Çünkü onu kendin oluşturuyorsun.Birşey eklerken.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ya beyler şuna bir çözüm varmı kesin olarak? orjinal skin kullanıyorum..Face pack ekledim grafik klasörü yarattım ama o cizgiler varya beyaz oluyor ..Aslında mantıken sorunu anladım grafik klasörü yaratınca oyunun normalde grafik dosyaları için aldığı yüklemeler yüklenmiyor ve orası beyaz gözüküyor..Ama çözüm ney :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    ya beyler şuna bir çözüm varmı kesin olarak? orjinal skin kullanıyorum..Face pack ekledim grafik klasörü yarattım ama o cizgiler varya beyaz oluyor ..Aslında mantıken sorunu anladım grafik klasörü yaratınca oyunun normalde grafik dosyaları için aldığı yüklemeler yüklenmiyor ve orası beyaz gözüküyor..Ama çözüm ney :S
    Kullandığın grafik dosyalarında olabilir sorun.İstediğin şeyler varsa kendi kullandığım eklentileri sana yollayabilirim.Ö.M den bilgilendir beni.

valla ben size şöle açıklıyım tam olarak.şimdi ben oyunu flash diskte taşıyorum ve başka pclerdede oynuyorum.flashtan pcye aktarıp oyunu daha önceleride başka pclerde oynuordum fakat artık oynayamıyorum.şimdi sizin dediğinize gelince...Belgelerimin içindeki fm dosayasından "graphics" in içinde kitler logolar vardı onları sildim açtım olmadı.sona belgelerimdeki yine "skins" dosyasının içindekileri sildim açtım olmadı yine olmadı olmadı(

arkadaşlar sorunu kendim çözdüm cache dosyasını silerek

Mesaj Yetkileri