Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Galatasaray ve Kadrom

Bir kere luca tonı getırmısın cok ıyı bır basarı cunkı ılk sezonunda gelmeyen bır futbolcu kadron ıyı sana suncagım seceneklerı uygularsan yıı bır takım olustarabılrıısn aslında kadron ıyı ama bunu yaparsan daha ıyı olabılır grosso yu defansa cekıp oraya İBRAHİM AKİN yada YASİN KARACAYI alabılırsın daha ıyı bır ekıp ve kadron olacagına ınanıyorum foretım cok ıyı ozgurcandan da yararlanmayı sakın ama sakın unutma ayrıca MUSLU yu alıp song u ortaya cekebılrısın vede grosso yu cekmem dıyorsan cellaleddin yada volkan bekir oglu yada adem dursunu al derım ben

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by alper_xxl
    Bir kere luca tonı getırmısın cok ıyı bır basarı cunkı ılk sezonunda gelmeyen bır futbolcu kadron ıyı sana suncagım seceneklerı uygularsan yıı bır takım olustarabılrıısn aslında kadron ıyı ama bunu yaparsan daha ıyı olabılır grosso yu defansa cekıp oraya İBRAHİM AKİN yada YASİN KARACAYI alabılırsın daha ıyı bır ekıp ve kadron olacagına ınanıyorum foretım cok ıyı ozgurcandan da yararlanmayı sakın ama sakın unutma ayrıca MUSLU yu alıp song u ortaya cekebılrısın vede grosso yu cekmem dıyorsan cellaleddin yada volkan bekir oglu yada adem dursunu al derım ben
    tavsiyelerini dikkate alacağım grosso yu defansa çekemem. çünkü adam çok iyi oynadı 1 sezonda 36 asist yapan bir oyuncuyu defansa çekmek delilik olur ama önerdiğin defanslara bakacağım. bu arada özgürcan 18 yaş altında gol kralı oldu. geçen sezondan beri sürekli takip ediyorum. gittikçe artan bir form grafiği var gelecek sezona onu ilk 11 de oynatacağım. bu arada songu ortaya çektim ve bu yıl geliştirmek için çok çaba sarfettiğim ve amacıma ulaştığım uğuru defansın sağına koydum benim sıkıntım DMC...orda serkan balcı pek istediğimi veremiyo... dmc aramaya başladım şu an...ama önce gs de ki fazlalıkları satıp biraz para kazanmam lazım...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dmc arıosan ilk secimin mascherano olsun arkadasim eger o olmazsa guarini onerebilirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mascherano ya baktım. gerçekten çok iyi bir oyuncuya benziyor. tavsiyen için teşekkür ederim.

Dostum takımın ıyı ama umıt karan yerıne daha ıyı bır forvet koyabılırsın luca tonı zaten gol atıyor yenı forvet yanında leblebı gıbı atar bu arada arkaplanın cok gusel ben yapamıyorum ya

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri