1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Boluspor

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Bolu Erciyes maçının skoruna bakıldığında net bir skorla bolunun galip geldiği düşünülebilir..

oysaki futbolu oynayn erciyes golü atan bolu olduercşyes ner kadar istediysede olmadı sonrada ikinciyi yedilerki maç bitiyordu zxaten...

Bolusporda maçın başarılı ismi değil artık kahramanı diyeceğim bir ATACAN vardı sahada...

reslesleri müthiş kurtarışlarıyla maça damgasını vurdu ..muhakkak gözlerimiz üzerinde..

edim golle buluşamadı ama bir aisist yaptı bana kalırsa gol atamadı ama gayretli oynadı.Edimin fizik özelliklerinin sayesinde iyi yerlere geleceğini düşünenlerdenim...

boluda ilyasın sakatlığı orta saha organizasyonunu bitirmiş neredeyse bu yüzden geçen yılki play off başarısını tekrarlasalar bile bence çıkmaları zor ama başarılar tabikide...
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Atacan'ın ligin 2.yarısında muhteşem bir çıkışı var.Atacan'ın iyi performansı defansda da bir güven sağlıyor daha cesaretli oynuyorlar.
    Bu maçta Cem Kargın'da gayet iyi oynadı bence sağlam fiziğini iyi kullandı.Biraz oyunda fiziksel özellikler arttırılmalı.
    İlyas'ın yoklugunda oyun kurmakta gerçekten zorlanıyoruz.Bilal elinden geleni yapıyor ama yinede olmuyor.
    Edim'e geline gol atamıyor ama güçlü fiziği sayesinde topu alıyor,saklıyor,pası atıyor bence bunlar olumlu bir davranış.

İyi oynamadıgımızı yazmış bir abimiz evet doğru 2 pozisyon 2 gol oldu nerdeyse fakat şu da var geçen sene play off'lar da iyi oynadık da noldu.Eskişehir oynamadan aldı maçı.Oynamadan maçı almak takımda birşeylerin iyiye gittiğinn göstergesi olabilir.

Mesaj Yetkileri