Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
2. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

0 0%
  • İyi

1 50.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

1 50.00%
1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Davide Petrucci | AMC | 19

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Default Davide Petrucci | AMC | 19

[CENTER]
    Adı Soyadı : Davide Petrucci

Kulüp : Man utd

Pozisyonu : AMC

Geleceğin Yıldızı, yatırım yapmak ve geliştirmek isteyenlere önerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

M.United'da oynuyor ve 19 yaşında değeri 450k. Burdan kaybediyor bi kere yıldız olma şansını. Ve çok eksik yönü var. 4-5 senede bunların hepsini geliştirmesine imkan yok. Sıradan bir oyuncu olur belki.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Bence tam bir gelecek AMC oyuncusu.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    M.United'da oynuyor ve 19 yaşında değeri 450k. Burdan kaybediyor bi kere yıldız olma şansını. Ve çok eksik yönü var. 4-5 senede bunların hepsini geliştirmesine imkan yok. Sıradan bir oyuncu olur belki.
    Ne eksiği var yahu yeteri kadar şans verirseniz bir amc için gerekli olan özellikleri yeterli seviyeye gelecektir.

Quote Originally Posted by Heroon View Post
    Ne eksiği var yahu yeteri kadar şans verirseniz bir amc için gerekli olan özellikleri yeterli seviyeye gelecektir.
    Şu mental özelliklerini görüyormusun. Sadece özel yetenek,kararlılık ve yaratıcılık +10. Mental olarak kötü bir oyuncu çoğu zaman faydalı olamaz. Nadiren oluyor ama (bkz. Balotelli). Belki oynayabilecek seviyeye gelebilir ama yıldız olmasına yetmez benim gözümde. Ben yıldız oyuncu diye 2016'da bu adamı almam yani. Belki orta halli takımların yıldızı olabilir ama 2016'da da ben orta halli bir takımda olmam

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Şu mental özelliklerini görüyormusun. Sadece özel yetenek,kararlılık ve yaratıcılık +10. Mental olarak kötü bir oyuncu çoğu zaman faydalı olamaz. Nadiren oluyor ama (bkz. Balotelli). Belki oynayabilecek seviyeye gelebilir ama yıldız olmasına yetmez benim gözümde. Ben yıldız oyuncu diye 2016'da bu adamı almam yani. Belki orta halli takımların yıldızı olabilir ama 2016'da da ben orta halli bir takımda olmam
    2016 da bende almam zaten çünkü 1-2 yıl içinde almassanız bu adam 3-4 yıl manuda çürüyüp sıradan bi oyucu olur (gerçi kontratı 2012 de bitiyor) ama dediğim gibi 1-2 yıl içinde bu adamı ben alırsam ve yeteri kadar pa sı varsa ben bu adamı 2016 ya kadar yıldız yaparım

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bedavaya kaptim bakalim gelisecekmi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Ben deniyorum bu adamı, deneyeceğim ve umduğum gibi olacak.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kaliteli bir genç olacaını sanmıyorum.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2011'de yeterince şans vermiştim malesef verim ortalamanın altındaydı.

Profiline göre 2012'de de çok verimli olacağını sanmıyorum devasa bir PA'sı varsa bilemem tabi.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Geçen seneyle profili aynı geçen senede Manchester serbest bırakıyor bu senede.Geçen sene aldım gelişmedi bu sene denemeyeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

şu an fleetwood town'la yükseldiğim league 1'de fena değil. ama büyük takım oyuncusu olamaz gibi. belki iyi bir takımda iyi bir yedek olur ya da çok gelişirse 11 oyuncusu olur. ama yıldız olacak gibi durmuyor. zaten çok sağlam olsa alamazdım sanırım fleetwood'a.

Mesaj Yetkileri