Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
271 ile 300 arası toplam 357 sonuç

Konu: Football Manager 2013 BETA (Ana Konu)

Su orta kafa gol olayi düzelmeden maclarin zevki cikmayacak gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Su orta kafa gol olayi düzelmeden maclarin zevki cikmayacak gibi.

kanatsız oynanmaz bu oyun adamlar orta kafayla delik deşik ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bize Her Yer Trabzon [34]

Quote Originally Posted by mustangshelby View Post
    kanatsız oynanmaz bu oyun adamlar orta kafayla delik deşik ediyor.
    Kafayla delik deşik etseler gene iyi, istisnasız her her maçta yapılan ortadan biri ya direk gol oluyor ya da üst direkte patlıyor.(şut çekilse neyse)

Birde korneri kullanan adam topu taaaa orta sahaya gidip alıp gelmiyormu sinir oluyorum.Umarım Full sürümde düzeltilir.Çünkü betayı oynamayı bıraktım.

Uefa avrupa liginde çeyrek finalde Tottenham ile oynuyorum dk.1'de caner kırmızı kart gördü. Sonra Egemen sakatlandı , yerine Serdar kesimal'ı oyuna soktum oda sakatlandı

edit:Az öncede Mehmet topuz kendi kalesine attı

5. Default

Fenerbahçe'de Recep Niyaz'ın özellikleri random mu? Bir çok kez A2 olsun, u18 olsun seyrettim canlı canlı gerçeklikten bu kadar uzak profil görmedim. Adı sanı duyulmamış adamlar yıllarca wonderkid oldu bu oyunda, Gs'li oldukları için ama Recep Niyaz'ın özelliklerine bak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yahu bu kanat oyuncuları beni deli edecek. Sıfıra kadar iniyorlar oradan pas verseler gol olacak ama kaleye çekiyorlar sıfır açıdan. Adamların takım oyunu 13 falan yani öyle düşük de değil.
    FM Gazetesi

7. Default

Bir de takıma gelmek isteyen oyuncular problermi var. Gerçekte Meireles, Krasiç alırken oyunda 10 sene sonunda bile bunları alamıyordun nerdeyse. Brezilya ve Rusya'dan sıradan adamlar alabiliyorsun sadece, bu sorun devam ediyor mu hala?

http://i.imgur.com/enDk0.png

bir Türk olarak gurur duyuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Önceki sayfalarda GS çok abartılıyo denmiş ancak karşıt olarak Ömer abi oyunda çoğu kez Fatih Terim'in başarısızlıktan kovulduğunu söylemişti.. Ancak Nedense 2012'de her oyunumda GS çok açık şekilde seri halinde şampiyonluklar alıyor..

Neden araştırmacıların oyunlarıyla bizim oyunlarımız birbirini tutmuyor anlamış değilim..

CPU'nun yönettiği Galatasaray ilk senesinde şampiyonlar ligi finali oynadı real madrid'le. Eleştirilerimizde ne kadar haklı olduğumuz belli ama her sene aynı cevaplar.

Benim oyunda da FB cok iyi gidiyor samp liginde ve ligde. Juve'ye Valencia'ya 3 er tane salladilar.

Volkan gider yapıyo bana

Quote Originally Posted by tyfnkrvl07 View Post
    Volkan gider yapıyo bana
    Evinden falan aldirir aman dikkat et

14. Default

Yeni takımım tanıştırayım
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Evinden falan aldirir aman dikkat et
    Aynen , huyuna suyuna gitmek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yahu ben bu betayı hiç beğenmedim. Her şut direkten dönüyor, karşı karşıya net pozisyonları kaleci kurtarıyor vs bir sürü sinir bozucu şey var. Orijinal oyunun çıkmasını bekleyeceğim. Oyundan soğuyacağım yoksa.
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Bu resimden anladığım kadarıyla Türkçe'nin en güncel hali açık beta'ya aktarılmamış.

Bizdeki beta'daki profil görüntüsünün son hali:

Dostum iki farklı tema var. Sendeki tema mı yoksa şu an mevcut olan tema mı tam sürümde olacak? (Umarım sendeki gibi olur. Çünkü şu an mevcut olan berbat. Sağ üst köşeye koymuşlar oyuncu seçeneklerini. Çok alakasız bir yerde. Oyuna konsantre olamıyorum şahsen.)

Ayrıca maç sırasındaki genel görünümü(gol dakikalarının yazdığı, takımların formalarının olduğu ekran) de yok etmişler. İnşallah tam sürümde tema olayını düzeltirler.

[QUOTE=legend20;2345447 [/QUOTE]

Ayrıca maç sırasındaki genel görünümü(gol dakikalarının yazdığı, takımların formalarının olduğu ekran) de yok etmişler. İnşallah tam sürümde tema olayını düzeltirler.
    Last edited by legend20 : 23.Ekim.2012 at 03:29 Reason: mesajımı silemedim admin

Sivasspor'dan birkaç oyuncunun profilini paylaşırsanız sevinirim.

1 Kamil
    2 Eneramo
    3 Aatıf

Şimdiden teşekkürler.

Bence enerjiler düzgün verilmiş. Tebrik ediyorum araştırmacıları. Avrupalılardan daha mantıklı gözlemler yapmışlar. Son derece iyi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Gençler maç motorunda mesela ighalo tarzı bi forvete top sürme sık sık dediğimizde ortasahadan alıp 2-3 kişiyi geçip gol atıyor mu her maç? Oyundan soğutuyor bu beni. Bug'lu taktıkler oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Beyler Nihat Doğan teknik direktörlüğe başlamış.Oyuna onu da eklemek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Beyler Nihat Doğan teknik direktörlüğe başlamış.Oyuna onu da eklemek lazım
    "BENİM FUTBOLCUM BİLE FARKLI BAKIYOR"

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Arkadaşlar şu anda D&R'dan siparişi verdim, beta key bana mail yoluyla mı verilecek ? Ne kadar sürer acaba ?

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Arkadaşlar şu anda D&R'dan siparişi verdim, beta key bana mail yoluyla mı verilecek ? Ne kadar sürer acaba ?
    Evet mail olarak yollarlar keyi.Süre olarak bir şey diyemem ama müşteri hizmetlerini ararsan veya mail atarsan hemen yollarlar sanırım , beklemene gerek kalmaz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by tyfnkrvl07 View Post
    Evet mail olarak yollarlar keyi.Süre olarak bir şey diyemem ama müşteri hizmetlerini ararsan veya mail atarsan hemen yollarlar sanırım , beklemene gerek kalmaz.
    Mail attım bakalım mesai saatleri dışında olduğu için yollamamışlardır. Yarına kadar bir bekleyelim bakalım

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Az önce eskişehir interi 1-0 yendi . Bizim türk takımlarının içine he-man kaçmıs anlasılan.

Ben şuan gidip D&R a alabilir miyim oyunu veya key i. Kredi kartı vs kullanmıyorum, mağazaya gidipte alabilir miyim oyunu ve Keyi acaba bilgisi olan var mı?

Quote Originally Posted by ceb58 View Post
    Sivasspor'dan birkaç oyuncunun profilini paylaşırsanız sevinirim.

1 Kamil
    2 Eneramo
    3 Aatıf

Şimdiden teşekkürler.

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post

Teşekkürler...

Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon

Mesaj Yetkileri